IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 11th December 2006, 21:52
rosi_ rosi_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез MSN до rosi_
По подразбиране

БлагодаряПожелавам ти да се харесаш много и тиУспех!
__________________
Не всичко е такова,каквото изглежда...
Отговори с цитат
  #192  
Стар 14th December 2006, 15:59
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ralala
Еmmalfy, а кога мислиш, че мога да започна даходя на сауна, защото точно това забравих да попитам доктора, при мен е минал точно един месец от ринопластиката. Твоят нос продължава ли да се променя, изчезнаха ли неравностите и топченцата, защото при мен в момента точно това е хитът.
Ами аз точно днес права 3 месеца от операцията и на нослето ми почти ежедневно се получава някаква неравоност ,която за няколко дена поспада ,после пак я виждам...изобщо има да си почакам докато съвсем се нормализира ...Така че изобщо не се притеснявай от тези неравности .Ако се появи нещо фрапантно ,което много те дразни ,се пилва с мецха упойка ,но това чак след 6 месец - дотогава ми казаха ,че се оформя .(въпреки че си е много индивидуално) . Айде ,бързичко да спадаш
Цитирай:
Първоначално написано от rosi_
Забравих да попитам още нещо:еднатa част на преградката между ноздрите ми е малко по-надолу от другата.Ще се изравнят ли след време?И след колко горе-долу?
И аз съм така , преди разликата беше по -видима.Сега,на 3я месец лека по лека се изравняват .

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3997 - ето тук може да видите и моето и на други хора нослетата в какво състояние са с времето
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #193  
Стар 15th December 2006, 18:31
LoCo^GiRL LoCo^GiRL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте,днес си дойдох от болницата,операцията ми беше на 13,всичко мина нормално,отоци имам съвсем малко,поне за сега де,но лекаря каза,че вече даже щели да спадат,сега чакам с нетърпение другата седмица,когато ще ми махат гипса,а докато не съм забравила-не6то май говоря някакси "през носа",при вас дали е така?
Отговори с цитат
  #194  
Стар 16th December 2006, 17:25
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LoCo^GiRL
Здравейте,днес си дойдох от болницата,операцията ми беше на 13,всичко мина нормално,отоци имам съвсем малко,поне за сега де,но лекаря каза,че вече даже щели да спадат,сега чакам с нетърпение другата седмица,когато ще ми махат гипса,а докато не съм забравила-не6то май говоря някакси "през носа",при вас дали е така?
Честито мила!Радвай се на новото ти носле и дано бъде такова за което си мечтала
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #195  
Стар 16th December 2006, 18:13
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Честито Losho Girl,
Около една седмица говорих носово, все едно съм с лоша хрема, но минава съвсем естествено. Ако нямаш нужда, недей да ползваш капки, има един крем Ринолекс - помага. Можеш да си купиш кислородна вода - 3% и с клечки за уши от време на време да си почистваш вътре носа, но това след няколко дни и най - добре се консултирай за всичко свързано с носа ти с хирурга.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 16th December 2006, 20:53
LoCo^GiRL LoCo^GiRL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 23
По подразбиране

да,той ми каза,че ще се появят съсиречета,правя разни промивки с една течност не помня точно как се казва,ми надявам се скоро да се махнат,че ме дразнят малко
Отговори с цитат
  #197  
Стар 16th December 2006, 21:25
moebius moebius не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до moebius
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Цитирай:
Първоначално написано от moebius
Здравейте
Може ли някой да ме осведоми и препоръча добър хирург в тази област. И цени ако е възможно в някакъв диапазон. От София съм. Благодаря предварително.
Пробвай с "Координати на пластичните хирурзи" от "Важни теми".
Мерси, но аз искам препоръки, а не координати. Ако може от оперирани вече хора.
Отговори с цитат
  #198  
Стар 24th December 2006, 11:01
LoCo^GiRL LoCo^GiRL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 23
По подразбиране

здр,днес ми махнаха гипса,резултатът е "УаУ" ,няма и следа от гърбицата,вече имам супер прав нос,за които съм си мечтала винаги ,няма да ме е срам когато ме снимат в профил .Има едно нещо,което малко ме притеснява,точно между веждите,малко по надолу има лека твърда подутина,това нормално ли е ?
Отговори с цитат
  #199  
Стар 24th December 2006, 14:45
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Тази подутина се маха окончателно някъде един месец след операцията. Напълно нормално е, ще се появяват и други подутини, топчета ит.н, докато окончателно се оформи носа. Мен ми действа добре,обтриване на носа и около него с лед, може би защото от студеното спадат оттоците.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 24th December 2006, 18:45
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LoCo^GiRL
здр,днес ми махнаха гипса,резултатът е "УаУ" ,няма и следа от гърбицата,вече имам супер прав нос,за които съм си мечтала винаги ,няма да ме е срам когато ме снимат в профил .Има едно нещо,което малко ме притеснява,точно между веждите,малко по надолу има лека твърда подутина,това нормално ли е ?
Щракни една снимка да те скиваме с новото носле,а може и "преди"и"след",за да видиме разликата.Радвам се,че се харесваш.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:33.