IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 17th December 2006, 14:06
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мила, би ли описала по-подробно как точно получи капсулната и какво беше усещането? Какво точно ти направиха за да я отсранят?
При кой доктор бяха операциите?
Отговори с цитат
  #82  
Стар 17th December 2006, 14:17
Astreia Astreia не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз съм 156 см., 45 кг., той предлага 350 сс Какво мислите?
Аз лично мисля, че е много 350. Като пропорция ще стои смешно, особено в профил.

Големината е въпрос на вкус, но все пак има и такова нещо като хармония на пропорциите, както в архитектурата, която не бива да се нарушава.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 17th December 2006, 15:03
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Аз съм 167,48кг и съм с 300cc....но още е рано да преценя как ми стоят. Казах на лекаря че искам да ми пасват на структурата и той ми определи този размер.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 18th December 2006, 12:52
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Уфф, сори за тъпо поставения въпрос. Сега съм с 200 сс надмускулно и нося 75В, ама доста празен стои. Д-р каза, че пак трябва да съм над мускула, та затова се чудя на размера. Птоза чак нямам, но с тия импланти родих второто, и малко се промениха.
Milena127, капсулната не е толкова страшна работа, както я описват. Аз си ходих така 3 години. Това, което първоначално усещаш е леко напрежение и стягане на едната гърда. После става по-твърда и в зависимост от степента на КК, се и деформира. При мен не си личеше в сутиен и дрехи, но на голо е гадно.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 18th December 2006, 16:46
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

350 е супер като кубатура Ако обаче не може да изпълни отпуснатата кожа сложи повече или направи и повдигане.

Бюти, гърдите ти са перфектни мила не бъди алчна
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 14th October 2007, 23:06
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polincheto
Здравейте,момичета!Вчера д-р Стоянов ми махна конците(беше ми 13-ти ден),все още мястото на разреза ми е доста подуто,но той ме успокои че просто при този вид операция е доста по-бавно възстановяването и все пак ще спадне,(самият ми белег е почти незабележим,съвсем тъничак),все още не мога да си вдигам много нависоко ръцете,но се надявам по-бързо да отшумиЗа съжаление ластичната лента трябва да я нося още 1 седмица,но като се налага ще я носяПоказа ми и какви масажи трябва да правя(от другата седмица ги почвам),доста са гаднички и усещенето е доста неприятно и в началото ще ми е доста трудно да ги свикна,но с практика ще се научаТрябва да ги правя всяка сутрин преди да стана от леглото и вечер като си легна,по 5 мин. на всяка гърда.Д-р Стоянов каза че масажите са много важни и от тях зависи как ще ми изглеждат гърдите,така че задължително трябва да ги правя 2 месеца Каза също че нормални сутиени мога да нося като мине 1 месец от операцията и нямам търпение да отида и да си купя: Взех си и епикризата и паспортите . Общо взето това беше.Момичета,наистина съм много,много доволна от Стоянов,страхотен професионалист и човек!
Поли,хайде година по късно да разкажеш как се 4устваш с новите си гърди,промени ли се нещо в живота и ежедневието ти,какво мислят приятелите ти и най-важното-как се възприемаш ти самата.Благодаря ти,много ще ми е интересно да 4уя отзивите ти!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 15th October 2007, 11:15
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Година след операцията ми се чувствам много добре Нямам никакви усложнения (да не ме чуе дяволчето само) Спортувам си както преди Само ме е яд че не сложих по-голям размер,защото ми се струват малки Като свършена работа от страна на доктора не съм много доволна,защото разстоянието между гърдите ми не е малко(близо 3 пръста ).За разрезите...почти не се забелязват,надявам се че до следващото лято ще са избледнели съвсем Иначе приятелите ми ги харесват
Отговори с цитат
  #88  
Стар 15th October 2007, 21:37
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Полинче, това включване е много навреме за мен. Аз имам насрочена дата за 23.11 при Стоянов, остава ми по-малко от седмица и колебанията започват да ме обгръщат. Аз съм висока 1.72 и тежа 56 кг. Не съм предплащала импланти, защото тези, които исках аз ги има на склад - 295 сс Макган за изцяло подмускулно с разрез под гърдата / на което аз държа/. Вече се колябая само за размера на импланта. Все си мисля че един 330 е по- подходящ за мен. Кажи ми моля те ниския профил как ти стои? Може ли една снимчица на лични?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 16th October 2007, 07:10
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Абе момичета,много ме уплашихте с това описаие на след операцията.Ноември съм за увеличавана,ама като прочетох какво пишете и се побърках.Все пак имам бебче на два месеца и се притесявам как после ще се грижа за него......Толкова ли боли?????????????
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 16th October 2007, 07:24
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Абе момичета,много ме уплашихте с това описаие на след операцията.Ноември съм за увеличавана,ама като прочетох какво пишете и се побърках.Все пак имам бебче на два месеца и се притесявам как после ще се грижа за него......Толкова ли боли?????????????
Здравейте на всички
На въпроса ти sexy007 - ДА боли, но при всеки прага на болка е различен, мен лично много ме боля, а има момичета които нямаха такива болки. Все пак щом вече си решила, че е дошъл момента, подсигури си някой да ти помага първите няколко дена - сама ще прецениш, кога ще може да продължиш с грижите за бебето сама.
Пожелавам ти успех и гледай малко по-ведро
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моятаоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.