IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd January 2010, 14:46
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

да точно за него?ти използвала ли си го?имаш ли някакви впечатления?кажи че по принцип мислех да си го взема другата седмица.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd January 2010, 15:09
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ползвала съм го . Можеш да постигнеш ефект на излюпване на кожата като след слънчево изгаряне - при вече всекидневното ползване . Така че го прави поне през ден . Изисква много хидратация и фотозащита .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd January 2010, 16:11
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

only,да те питам за да знам какво да очаквам.много ли се зачервява и се бели кожата?личи ли?усеща ли щипане парене или нещо подобно?ти колко време го използва?доволна ли си след това от резултата-беше ли това което очакваше?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd January 2010, 16:41
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Аз толкова бързах , че по време на баня си търках лицето , което не трябваше да правя . Не зная какъв резултат гониш - обновява кожата ; щипе и пари , ако ти се изсуши лицето , затова трябва пак да си сложиш хидр.крем , иначе ставаш направо червен . Не зная какво ти очакваш от крема , козметиците ми харесват кожата , но бръчки не изглажда , просто прави кожата по-нежна , защото е нов открит слой , който пък трябва много да се пази .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd January 2010, 16:54
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

единствения ефект който търся аз е обновяване на кожата,за да може да не са ми толкова разширени порите и да имам по малко черни точки.това ми е целта.а питам да ли пари и щипе защото и преди съм си купувала кремове които уж и те правят същото но никога не ми е парило щипело,нито ми се е белела кожата.затова попитах.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd January 2010, 17:22
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

И пари и щипе , особено ако започнеш да го ползваш всяка вечер . Но не зная дали свива порите , типа кожа не ми е такъв . Но пробвай го , мисля че струваше 27лв , винаги може да го ползваш и като маска . Конкурира пилинг при козметик , понеже съм си правила . Просто продължава повече във времето .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd January 2010, 17:39
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

то точно няма да ми свие порите.въпроса е че обновява кожата това искам аз.и аз го намерих за 27лв.и като пишеш че пари и щипе май е най-добре да се мажа с него през вечер.поне в началото де пък после ще видим.но това е хубаво че може да се конкурира с посещение при козметик.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th January 2010, 17:09
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

днес си взех крема и довечера ще се намажа.сега да те питам някои неща?ти колко време го използва?доволна ли си от резултата?аз търся ефект обновяване на кожата?дали ще почервенея много?вечер като се намажа с него трябва ли пак да слагам отгоре крем с фактор или това е само през деня?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th July 2013, 14:24
lyubinka lyubinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 1
По подразбиране изо 3

Здравейте,
Този вид крем аз си го взех от аптеката на болница Токуда - там ми го направиха.Има го в два процента 0,025% и 0,05% .
Много съм доболна от този продукт.Действието му е уникално.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пилингнаБиотрейдизо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.