IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th November 2005, 16:48
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Аха,значи точно това сте имали предвид
Ами тая зона ше се повлияе от всякакви упражнения ,които намаляват процента мазнини(който при жени нормално е по-висок от този на нормалния мъж!),както и пазене от натрупване на още...Грижите за кожата са другия момент...там обаче не искам да се набърквам...вие си знаете.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th November 2005, 15:45
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

И с масаж става, като правиш антицелулитна серия...моите мазнинки там така си ги стопих, ведно с брича и дебелото Д...после си го мажи с антицелулитно кремче, за поддържаща и стягаща терапия
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st December 2005, 21:02
Mimcho Mimcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Sofia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mimcho Изпратете съобщение чрез MSN до Mimcho
По подразбиране

SweetShark shte si govorim li pak za brich? Shte obiasniash li dali naistina imash predvid za brich ili neshto drugo, shtoto kakto veche 1000 puti sum kazvala, nachin da se svali brich niama! Ako ima, niakoj da mi go kaze speshno! Obeshtavam nagrada!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st December 2005, 23:24
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

да докладвам че от 2 седмици най-старателно правя 5 дни в седмицата клекове и напади (3 серии по 15 с всеки крак, и 2 серии по 15 клекове, с гирички по 5кг или лост 10кг ако съм в залата) и обиколката над коляното видимо е намаляла - поне видимо за мен

Значи начин че има, има. Проблема е обаче че и двете упражнения са ми толкова омразни, че едва ли лично аз ще успея да задържа постоянството.

За целулита, казвали са ми че антицелулитните процедури в салоните имат някакъв ефект, но като спреш да ги правиш, ефекта се губи.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd December 2005, 10:35
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Продължавай в същия дух !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd December 2005, 17:19
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране отчайващо

Положението с вътрешната част на коленете е леко отчайващо според мен. Много пъти съм виждала слаби стегнати крака и хоп "кривина" там! Аз лично наблягам на оформянето на мускулите на бедрата и подбедриците и така коленете не бият толкова на очи. Само дето аз не се страхувам от добре очертани мускули за разлика от други представителки на пола.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: вътрешна4астнаколенете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:20.