IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 11th January 2010, 21:01
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Maцки, взех да се обърквам
И нещото, което ме тревожи в последно време е дали е опасна хиалуроновата киселина? Има ли сериозни рискове от инфекция? Има ли поражения върху кожата и остават ли те след като се резорбира? Остават ли въобще следи от нея след като се резорбира? Толкова много въпроси, дано не съм станала досадна
Отговори с цитат
  #132  
Стар 17th January 2010, 17:01
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Хайде де, споделете
Отговори с цитат
  #133  
Стар 18th January 2010, 13:59
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Специално при мен няма никакви следи, в момента на поставянето ставам много червена, след около час всичко минава. Зависи от самото поставяне, последният път много внимателно ми я поставиха, бавно беше и нямах абсолютно никакви петна или др. Мястото се обезболява с кремче, не е много приятно, но щом лигла като мен го преживя...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 10th March 2010, 22:19
magmagi magmagi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране Нещо интерсено:))

http://www.facebook.com/pages/Sculptra/338659707801?v=app_2392950137&ref=mf#!/pages/Sculptra/338659707801?v=wall&ref=mf
Отговори с цитат
  #135  
Стар 12th March 2010, 10:00
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Има ли тук мацки, които са си правили Склуптра, нека споделят за резултати!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 15th April 2010, 11:03
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Не се ли получават нови бръчки в съседство с предишните ДО мястото, където е инжектиран филъра?? Твърдо ли е мястото на инфилтрация по дължината му?
Отговори с цитат
  #137  
Стар 15th April 2010, 11:31
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Ами не, аз няколко дни след поставянето леко масажирах мястото. Първият и вторият ден ми се струваше, че около бръчката се е понадуло, но много леко, след около 10 дни вече всичко беше ок. На мен обаче ми се струва, че вече се резорбира, а са минали 4 месеца, може би трябва по-плътен филър, не знам. Много ме интересува Склуптра-та, но никой не пише по въпроса и се чудя дали наистина има ефект, пък е 2000 лева поставянето.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 16th April 2010, 13:40
VERTU VERTU не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

момичета аз вчера си сложих ХК в назолабиалните ,но днес от лявата страна встрани на ъгъла на устната имам нещо като оток - приличам на хамстер ...нормално ли е това и колко ще трае?
Пипам го не е твърдо,а точно като мека ,отекла кожа,от другата страна нямам такова чудо.
Слагах компрес с лайка и после с лед ама нищо.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 20th April 2010, 12:20
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Оправи ли се вече този оток? Би трябвало да се е "наместило" вече, трябвало е лекичко да масажираш мястото няколко дни.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 20th April 2010, 14:00
VERTU VERTU не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

агата ,още седи леко по-подуто от другата страна,май е от хиалурона и ще си чакам да се резорбира ...пффф и аз съм един Марко Тотев...но пък нямам бръчки хора което е изключителен кеф ))))))))) нито на челото,нито около очите ,нито на назолабиалните .
Лицето ми светна,че аз от няколко месеца бая неприятности отнесох и ми се отрази пагубно ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:00.