IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd December 2005, 22:09
BiathlonGirl BiathlonGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 26
По подразбиране

А я кажете по колко скачате? Като бройка, или...де да знам...Понеже аз скачам сутрин и вечер, но се спъвам отвреме-навреме и не мога да си засека точно колко скачам. Имам си някакво отчитане, броене, ама е шантаво и едва ли ще ме разберете.

Какви са ви принципите в това отношение, искам челен опит, помогнете! (170 см/ 61кг)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd December 2005, 23:20
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Според мен се скача за определено време, а не под бройка
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th December 2005, 12:08
BiathlonGirl BiathlonGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 26
По подразбиране

Да де, ама по колко? И сутрин, и вечер ли? Всеки ден ли? Абе, изобщо, всичко за въжето, моля ви.

Както вече казах, 170 см/ 61кг, цел - 55 кг (но в момента постя, така че после ще го мисля, сега това не ми е приоритет), + стягане. Ходя много пеша и много ме кефи да скачам на въже. Въпросът обаче е как е правилно - принципно знам, че се води кардио, а кардиото не е препоръчително да се прави всеки ден, от друга страна, това, заедно с ходенето (и малко коремни, от които ефект обаче няма. или са малко, или аз бъркам някъде), са ми единствените упражнения (понякога правя и напади, но те са рядкост, наистина). Та какво бихте ми препоръчали? 15 мин сутрин и вечер добре ли е като за начало и всеки ден ли да скачам? Страх ме е дане си направя нещо на прасците, които и без това са отвратително обемни (не са дебели, обемни са ), няма за мене ботушки тая зима...

Мерси!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2005, 04:32
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Абсолютно никакъв проблем няма в това да правиш кардио всеки ден, стига да можеш. Щом обичаш да скачаш на въже, скачай на воля! Прасците няма да ти станат по-големи - от кардио мускул не се трупа, а се стяга. Инструкторите на този форум могат подробно да ти обяснят колко зор е, особено за жена, да качи мускулна маса....

А за това че са ти големи прасците - аз имам същия проблем с ботушите в България и повярвай ми, не е в нас грешката, а в тези дето правят ботушите за крака-клечки...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th December 2005, 09:02
BiathlonGirl BiathlonGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 26
По подразбиране

Мерси за инфото, хващам въжето и ако не се обеся на него, до другото лято знаеш ли какви крака ще изва(д)я

А за ботушите, дадох го само като пример, иначе прасците ми наистина са си бааааааая плътни, самите ми глезени също (в границите на нормалното за моите 61кг), което ме дразни доста, но си мисля, че една част от това се дължи просто на конструкция и, скачам, не скачам, няма да се промени. Номерът е да променя онази част, която мога.

Благодаря още веднъж!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th December 2005, 17:41
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Точно така, давай в този дух
А между другото, глезените ти може би изглеждат по-широки сега--и реално това не зависи от теб ако имаш едри кости--но ако заформиш хубав прасец, ще изглеждат като да са по-тънки. (Оптическа измама, но на кой му пука!)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:41.