IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 18th March 2010, 14:17
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Сис,мила,пожелавам ти най-искрено успешна и ПОСЛЕДНА операция!!!Пиши тука,че да не те мислим и тоя път Говорехме ти ние преди втората,ама ти-дебела глава/като повечето нас /
Отговори с цитат
  #452  
Стар 18th March 2010, 14:51
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Тъй де, абсолютно си права :P
Програмата ще е пълна - преграда, чупене, пилене, повдигане... Това, което предишният оператор не беше свършил. За това и синини нямах. Смятам 2 опита са му достатъчни. :P
Отговори с цитат
  #453  
Стар 18th March 2010, 18:57
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хубаво си решила, siss! А защо не си вземеш поне част от парите от Динев?
Отговори с цитат
  #454  
Стар 18th March 2010, 19:57
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране здравейте

Искам да питам оперираните,Днеска понеже ми е 10-ти ден от ринопластика и преграда(при Джамбазов) та гледам ноздрите от доло и в едната ноздра е някак по разично все едно преградата е пак исместена.Тия неща променят ли се с времето?и горе доло на 15-тия ден ли се вижда окончателно резултата,нали разправят че се променял с времето,при вас кога беше момента когато нямаше никакви отоци вече и видяхте окончателната му форма!
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
  #455  
Стар 18th March 2010, 20:01
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране

А и да ви питам вие как спахте дните когато бяхте с шината на носа? проблем ли е да се спи на страни.Доктора каза в началото да спя между 2 възглавници но незнам до кога аз съм още с шината след 5 дена е махат.
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
  #456  
Стар 19th March 2010, 08:59
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Paf, и при мен от долу в едната ноздра се вижда преградата. Не мога да ти кажа как ще е при теб, но при мен си остана да се вижда след всичките операции. Самата преграда не е много крива, но стои на криво в носа. Дано при теб да не е това!
Отговори с цитат
  #457  
Стар 19th March 2010, 09:40
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране

неприятно,то все пак се вижда смо от доло като се погледне но маи е като при теб 90% ми изглежда че е така,та не е бола за умиралка стига само тва дас е ще видим като махнат шината след 5 дена....
Благодаря за отзивчивоста!
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
  #458  
Стар 19th March 2010, 11:19
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

хей онзи ден мимахнаха конците ии не нямаше болка напразно се притесняжах ноо сега кату се гледам ж едната ноздра от вътре има една раничка която от време на време ме наболява дали е някакав проблем... аа и не издржах и днес спах само на една страна смисал дали е проблем това ааа шината и мен ште ми я махат др седмицаа
Отговори с цитат
  #459  
Стар 19th March 2010, 11:49
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Paf, проблема не е в това, че ще се вижда, а в това, че преградата не стои по правилния начин и притока на въздух вече не е съвсем както трябва да бъде. И все пак- дано при теб това да не е преградата, а ... някаква коричка от раничка.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 20th March 2010, 18:20
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране здр

Valq,ами не е корична направо си е преградата за съжаление защото си е чисто мястото в смисъл не е коричка.Успокоително е че преди нямах проблеми с дишането и пак ми беше така от 1-та страна(дори повече) но ще видим още дишам затруднено не са ми махнали шината,а и се едно имам хрема с едни гъсти но бистри секрети незнам при вас как е минала 2-рата седмица от операцията.А искам да ви питам освен този солен разтвор за носа изписвали ли са ви нещо друго за мазане да речем като ринолекс или нещо си...на мен само спрея соления и нищо друго
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:36.