IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th May 2005, 00:30
Mariella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Моля да ми препоръчате диета

Моля пишете на кирилица.Здравейте на всички. Ще ви помоля за съвети относно отслабването. Знам, че е глупаво да се отслабва `бързо`, но.... На 16 год. съм, 170 см и тежа 58 кг. Бихте ли ми препоръчали някаква диета, възможно такава, че за 3 седмици да сваля колкото се може повече килограми. А и някакви съвети относно захранването след диета също биха ми били от полза. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th August 2005, 17:11
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

170 и тежи6 58кг..хмм...мисля 4е нямаш нужда да отслабваш
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st October 2005, 16:58
md_dm md_dm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: plovdiv
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до md_dm
По подразбиране За Мариела

И аз мисля,че нямаш нужда от отслабване но щом толкова искаш диета,поне ще ти кажа такава да отслабнеш здравословно и да задържиш килограмите,ще се поболеете с тази ваша мания да сте слаби!slancheva_jena@abv.bg
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st October 2005, 19:14
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Аз пък съм 180/65 и също искам да отслабна, но не с повече от 3-4кг.Тичам си редовно всеки божи ден.Тичам по 3-4 км. и наистина има ефект.Но стигнах до това положение и повече не мога да отслабна, а само се стягам.Дайте съвет как да постигна целта си!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd October 2005, 19:07
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Не е важен кантара, а сантиметъра
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd October 2005, 16:22
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

И какви мерки са нормални за мен, защото 90/60/90 е непосилно за мен!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th December 2005, 14:11
tedyto tedyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
И какви мерки са нормални за мен, защото 90/60/90 е непосилно за мен!
Здравейте искам да ви попитам как мога да отслабна поне с 4-5 кг до нова година,за да може тоалета ми пак да ми стане висока съм 164 а в момента тежа 63кг напалнях от системите и вече два месеца откакто излязох от болницата гладувам но не става и не става не свалям нито едно килце а така хич не се харесвам.Май с гладуването си повредих коремчето защото сега веднага след като хапна нещо корема започва ужасно да ме боли Не искам да отслабвам навсякаде искам само да сваля малко от коремчето и дупето там най много съм напалняла.Моля ви ако знаете нещо посаветвайте ме моля ви преджарително ви благодаря.Жалкото е че нямам никакво време за спорт работя по 10 часа на ден и с пътя стават 12 часа като не съм си в нас.Пребирам се уморена и докато ошетам и сготвя ми остава да поспя само 5 часа докато пак трагна за работа.Казват че безсанието и то помагало за отслабване но аз за цялата тая седмица имам сън 10 часа не жиждам да сам сжалила нещо.Сега се доверявам изцяло на вас посаветвайте ме нещто много ви моля и предварително благодаря на всички отзовали се на молбата ми
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th December 2005, 17:48
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Аз пък съм 180/65 и също искам да отслабна, но не с повече от 3-4кг.Тичам си редовно всеки божи ден.Тичам по 3-4 км. и наистина има ефект.Но стигнах до това положение и повече не мога да отслабна, а само се стягам.Дайте съвет как да постигна целта си!
Не сваляш килограми защото правиш мускулна маса, която тежи повече от тлъстинките. И няма нищо лошо в това, напротив.

Затова зарежи кантара и се мери по дрехи. Аз си имам едни "слаби джинси" -- като ми стават, идеално. Като ми отеснеят, време е за чистене на натрупаните мазнинки. Това за мен е по-ефективно и от сантиметъра.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th December 2005, 04:01
NavyBaby NavyBaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Marseille,France
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез Yahoo до NavyBaby
По подразбиране dieta za nemesoiadni

Здравейте и от мен,
от много години не ям месо и риба, и всеки път когато искам да започна диета тя не е подходяща за мен,защото съдържа месо или риба. Искам да отслабна с 10 кг, висока съм 174см и в момента мисля че тежа 73кг.Карам велгометър( статично колело) всеки ден и понякога правя коремни преси, стигам до 100 без почивки,защото най-вече ме притеснява коремът!!!колкото до ежедневното ми меню, то не е нищо друго освен много и всякакви зеленчуци,сирене,плодове,р жен хляб и това е,вече започва да ми писва! въпросът ми е ,знаете ли подходящя диета за мен,която да не съдържа месо или риба,и най-вече,КАК ДА СПРА ДА ЗАМЕСТВАМ МЕСОТО СЪС СЛАДКО, шОКОЛАД И Т.Н.????????? чакам с нетърпение вашите отговори,прибирам се скоро в България и трябва да изглеждам добре
__________________
Prirodata ne tarpi zastoi v svoeto razvitie, za tova nakazva vsiako bezdeistvie!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th December 2005, 04:34
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Проблема при повечето хора които не ядат месо е че не приемат достатъчно протеини и затова скоро след хранене чувстват глад (и прибягват до сладките неща, бисквитки, и пр.)

Едно решение е да ядеш повече соеви продукти, те имат белтъчини (протеин) които ще ти създават чувство за ситост за по-дълго време. Щом живееш във Франция със сигурност имаш достъп до вкусотийки като тофу, соеви сладоледи (тофути) за десерт, и всякакви такива продукти. Ако много ти се хапва нещо сладко, изяж ябълка с малко фъстъчено масло - в него има хубави мазнини (моно-ненаситени и поли-ненаситени) които също засищат бързо и за дълго. Но ф. масло си има и доста калорийки, така че ограничи до 2-3 супени лъжици дневно (те трябва и да са ти напълно достатъчни ). Но купувай естествено фъстъчено масло (така нареченото organic), в което няма добавена захар и няма наситени мазнини.

Ако много ти се дояде шоколад, не си го отказвай, но по-добре яж тъмен шоколад (не млечен). За друго не се сещам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молядамипрепоръчатедиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.