IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th January 2010, 14:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Thomi, ти нали го водиш малкия с теб на ски (т.е. спорт на открито)? Няма ли промяна в апетита от дългия престой и физическо натоварване на чист въздух?

Е, ние от подобрения апетит не качваме килограми (на 7 г. моя е 21 кг и 130 см), все си е клечка, ама аз и не препирам да ми надебелява (баща му е дебел и абсолютно обездвижен, така че аз съм доволна, че не прилича на него...).

ходи и на ски ,ходи на зимни кънки ,не застава мирно за повече от 5 мин и няма файда ...На 10 години е 23,500кг и е висок 135

Ти ме успокои малко
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th January 2010, 15:23
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Томи , щом спортува , изобщо не му се притеснявай . Нали не е унесен и замаян ? Както го описваш , причината е , че е много жизнен и игрив , така че само му се радвай , че е жилав .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17th January 2010, 19:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Томи , щом спортува , изобщо не му се притеснявай . Нали не е унесен и замаян ? Както го описваш , причината е , че е много жизнен и игрив , така че само му се радвай , че е жилав .
Благодаря така е да ,даже повече от нормано жизнен и палав
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd April 2010, 14:50
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Казват , че съм била злояда и сега майка ми се кефи когато храни Хами, защото е удоволствие да го гледаш как яде, особено когато е наистина гладен.
Но въпреки доброто му здраве и хубавият му апетит, детето си ми е слабичко на външен вид....но на килограми си е екстра....на 4 год -17 кила, аз бях толкова сигурно в -3,4 клас.....
Като ви чета мерките и теглилките ми е много странно как може толкова леки да сте. Имам син на 4 години, съвсем нормален си изглежда, даже ми се броят ребрата, няма никаква сланинка и е 22 кила. Злояд е от как се е родил, но лека полека се отваря. Пак яде малко неща, но поне яде нещо. Набляга на бонбонки ако му дам. До 3 год живееше от мляко и овесени ядки. До ден днешен не си яде обяда в детската, цял ден кара на закуска. Като гледам другите деца как ядат направо ми се извива свят, като малки прасенца, кво им хвърлиш и лапат. А вярно са някакви по дребнички от него. Не знам как става този номер. Явно от овесените ядки и какаото вечер синът ми е направил тези мускули, които на мен си ми изглеждат съвсем нормални ама сравение с него другите дечица са доста хърбавички.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd April 2010, 14:53
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Тя пък ме дебне да се олисам нещо и сама си маже гадните филии
с какво толкова ги маже тези филии та са гадни.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 23rd June 2010, 17:11
Stefy99 Stefy99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

И аз така- измъчих се със сина ми.Надявам се сега това второто да не е такова злоядо Но и да е - знам му колая.Повече изобщо няма да се тревожа и тръшкам както преди.
Да живее пубертета!
Като си спомня как години наред се правех на маймуна и се разтрепервах от нерви само като дойдеше време за поредното хранене....божееее ..защо не ми е сега ?Да ми е жив и здрав- порастна здраво и пъргаво дете.Почти не е боледувал.Непрекъснато тренира нещо - футбол ,ски ,плуване........сега се е запалил по скейтборда......И какво да ви кажа - от около една година буквално изпразва хладилника.Все си е същия клечо ..но яде за трима...така че за второто хич няма да се притеснявам .
Здраво ли е детето - не тормозете себе си и него ....ще му дойде времето!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Злоядидеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:08.