IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 3rd April 2010, 18:42
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Да момчета PAF и BOEC2 вие и двамата сега сте със страхотни мъжки нослета, докторите и на двмата са ви били явно в добра кондиция,когато са ви оперирвали.Сега само трябва да сте по-кротки и край на "кълбетата" Много ви се кефия,честно
Отговори с цитат
  #562  
Стар 4th April 2010, 14:58
boec2 boec2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: SOFIA
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте на всички. Христос Воскресе !
Paf и аз мислех да не ходя, защото ме беше страх да не ме закачи някой по носа, но да си призная съм вярващ и мисля, че всеки малко или много трябва да е. Да ти кажа поспаднали са ти оттоците я кажи мажеш ли се с нещо за тях да ти спадат по-бързо ?
Kerasaki благодаря за откровеността сигурен съм, че и твоят е станал много добре а и след като виждам резултатите на Джамбазов досега не съм видял да е направил несполучлив нос така, че не се притеснявай за нищо.
Отговори с цитат
  #563  
Стар 4th April 2010, 17:36
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Наздраве и от мен за празника/не ви казвам дежурния отговор ,относно набожността и аз съм на особено мнение /

А сега ще ви кача тук и в др тема моят резултат -година след първата и 4 месеца след втората операция-стари,подробни имам в темата за снимките,но там коментарите не са желателни,затова и тук.

Знам че и ъгъла,и разстоянието и светлината на снимката имат голямо значение,знам че има още да се изменя,знам и що за "суров материал"имах преди година,но от тези снимки определено на месец ми изглежда по-добре,отколкото след 3,5 Тези падащи върхове....


http://<a href="http://www.prikachi....71/69l.jpg</a>
Отговори с цитат
  #564  
Стар 4th April 2010, 17:42
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Ако там не се отваря-ето нов линк:

http://<a href="http://teabg.snimka....076542.big</a>
Отговори с цитат
  #565  
Стар 4th April 2010, 18:28
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

teabg-честно казано,мен ме успокои малко,защото в момента носа ми в долната част е като на твоята първа снимка и мноооого се надявам да ми падне върха!Аз не искам да е вирнат.
Нещо не разбрах,защо си си правила 2 операции?И първата ли беше при Джамбазов?И сега ли не си доволна или???
Отговори с цитат
  #566  
Стар 4th April 2010, 18:30
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

Моля дайте ми съвет-да си слагам ли упойка за махане на пластини?
Отговори с цитат
  #567  
Стар 4th April 2010, 19:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

В никакъв случай да не си се излъгала да си слагаш упойка, въобще не боли, а тези 75 лв. са грешни пари на вятъра
Отговори с цитат
  #568  
Стар 5th April 2010, 10:55
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

" Confused Тези падащи върхове.... "Ето за това се тюхкам и вайкам,цялата визия променя ЕДНО ВРЪХЧЕ.teabg ти вече трябва да знаеш от първата ринопластика,че няма кво повече да се изменяш.Това,което имаш, то ще си остане.Единственото,което може да се промени още е върхът да се смъкне още малко на долу( 1-2 милиметра ) И аз си правих илюзии след първото рино,че ще спадне още и ще стане носът ми по-тънак ама .....дръжки.Минат ли 3-4 месеца резултатът е ясен.Нали поне си имаме "фотошоп-мечта" та да се видим и по-красиви....
Отговори с цитат
  #569  
Стар 7th April 2010, 14:23
Аватара на Vasilenna
Vasilenna Vasilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Пловдив
Мнения: 10
По подразбиране

Моето мнение за пластините е, че при някои хора определено си е необходима упойка. На мене ми ги махаха вчера без упойка и едната ноздра много ме боля, но при мен имаше някакво изместване и прегъване на пластината. Точно тази ноздра ме боля 2-та седмица страшно много та се наложи даже някакви мазила да ползвам и вчера се разбра защо Съветвам тези, които не търпят на болка да си сложат и упойка. Преди мен имаше едно момче за сваляне на пластини с упойка и от коридора го чувах как вика.
Отговори с цитат
  #570  
Стар 7th April 2010, 15:52
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

Как с упойка пък вика?И то момче!Аз съм с много нисък праг на болка,обаче страха от игли и убождане ми надделя и днес в крайна сметка отказах упойка.Боли наистина,но за кратко,нито съм викала,нито нищо.При това съм пъзла и ме боля.На момичето,на което му биха след мен му стана много лошо и легна,аз си излязох читава.
Но наистина всеки си преценява.

Аз съм доволна от новия нос,въпреки че има доста да спада,зачервен е и има малки ранички по кожата.Днес се снимах 2часа след като махна лонгетата:
http://vladislav2006.multiply.com/ph.../57/57#photo=1
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:42.