IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 11th April 2010, 09:14
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

яяя
Отговори с цитат
  #592  
Стар 11th April 2010, 09:18
allthat allthat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: sofiuq
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез MSN до allthat
По подразбиране

здравеите преди 2 седмици ми махнаха 6ината от носа и си4ко бе6е наред малко подуто но постепенно спадна но от ж4ера от горната дясна страна на носа се пояжи една огромна буца която ацки изкрижяжа носа от профил не се жийда но ж анфас е мн мн гадно на пипане е тжрдо мисля 4е е кост дали на някои му се е слу4вало съштото и дали 6те се махне или оперативно трябва МОЯЯЯ ПОМОГНЕТЕЕ МИИ
Отговори с цитат
  #593  
Стар 11th April 2010, 11:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

allthat, пусни снимки. Така нищо не можем да ти кажем.
Отговори с цитат
  #594  
Стар 11th April 2010, 11:56
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

kerasaki-много съжалявам,че не се харесваш,писах ти на лични.
Между другото и аз съм чувала,че върховете не са му силната страна,но при мен се е справил.Друг е въпроса,че не мога да се възприема още .
allthat
-какви ужасии говориш!Дай снимки наистина,не ни шашкай така!Обади ли се на лекаря,какво ти каза?

luboto-какво ще си правиш?

Да питам момичетата,които се оперираха в края на март-дишате ли вече нормално?[/b]
Отговори с цитат
  #595  
Стар 11th April 2010, 14:19
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
baroneska , честито , страхотен резултат !

Разликата преди и след , при теб е от земята до небето :P

По принцип не съм фенка на нослетата правени от Джамбазов , защото повечето са като извадени от един калъп , но при теб се е справил перфектно и ти стои повече от добре !
Благодаря ти i_ani
Много съм доволна и много ам добре се харесвам. По пронцип исках да е малко по извито отгоре но товакоето направих на Фотошоп сега като гледам е на 99% . Като се гледам добре, че не е го е направил по чипо, че нямаше да ми отива изобщо. Сега е много пропорционално на лицето ми.
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #596  
Стар 11th April 2010, 17:42
nikoletka nikoletka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране страх

Здравейте. До сега не съм писала във форума, но прочетох доста голяма част от него. Може да се каже, че е много полезно да се прочете всичко написано, въпреки че е доста. На 23. април ще си правя рино при доц. Джамбазов. Не мога да кажа, че носът ми е много зле, просто искам да е малко по-фин от това, което е сега. Желанието ми да се подложа на тази операция е огромно, но много ме е страх не толкова от болката, колкото от резултата. Много ме е страх да не се обърка нещо. Знам, че 100% гаранция няма, но търся начини вътрешно да се поуспокоя, че вече сънувам кошмари. На тези, които им предстои операция желая успех, а ако има и други за 23-ти ще се видим там.
Отговори с цитат
  #597  
Стар 11th April 2010, 18:05
Д.Митева Д.Митева не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 34
По подразбиране

nikoletka-успокоявай се с това,че доктора прави само носове,УНГ специалист е.Не е като да прави цици по цял ден и от време на време някой друг нос.Той е страхотен професионалист,по носовете няма нищо неясно за него.В "Каспела" прави по 3 операции на ден,след това отива в друга болница и прави още 3.После отива в частния си кабинет и пак се занимава с носове.Докато дойде твой ред ще се е професионализирал съвсем ,просто при него шансовете за грешка според мен са минимални към нулеви.
Просто гледай да се уточните какво точно искаш и се увери,че те е разбрал.
Успех и ще ти стискам палци!
Отговори с цитат
  #598  
Стар 11th April 2010, 18:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Д.Митева
Той е страхотен професионалист,по носовете няма нищо неясно за него, просто при него шансовете за грешка според мен са минимални към нулеви.
ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ЗАБЛУДА, КОЯТО МОЖЕ ДА СЪЩЕСТВУВА !!!
Отговори с цитат
  #599  
Стар 11th April 2010, 19:15
Luboto Luboto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Лондон
Мнения: 49
По подразбиране

Д.Митева - когато бях на 14 получих фрактура на носа след - нека го нарека сбиване. Вследствие носа ми стана "усукан", което ще рече, че е в леко дъговидна форма когато го гледам отдолу в огледало или на снимка. В резултат имам гърбица която обаче се вижда само от деснен профил, а от ляв носа ми изглежда прав (поне когато се гледам в огледалото). Проблема е, че не знам как точно искам да изглежда носа ми. Проблемът ми не е толкова в размера или върха на носа, колкото искам да махна тази гърбица зашото е само от едната страна и в допълнение със щръкналите ми уши, лицето ми изглежда адски асиметрично. Между другото се замислям и дали да не направя операцията 2 в 1 ида си направя и отопластика. Имате ли представа дали Джамбазов ги прави?
Отговори с цитат
  #600  
Стар 11th April 2010, 19:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

доколкото ми е известно не прави едновременно рино и отопластика.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.