IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st April 2010, 05:41
isipisi333 isipisi333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране истинка

Здравейте,
от около седмица кашлям, имам малко температура - около 38 и се чувствам отпаднала. Не съм казала на нашите, защото сигурно ще искат да отида на лекар, но аз се притеснявам от самия преглед и не искам
Пия Колдрекс и сироп на Тайс, смъквам температурата, но за няколко часа. Посъветвайте ме какво да правя, за да преборя грипа?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st April 2010, 11:15
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

Лекар!!! Не може да търсиш здравословни съвети във форум!
__________________
Когато минаваш през ада, не спирай да вървиш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st April 2010, 14:14
isipisi333 isipisi333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране истинка

Да,но ужасно се притеснявам днес отидох при лекарката в училище и тя ме преслуша, като е накара да си махна и сутиена и каза, че имам хрипове Също така й казах, че не съм ходила до тоалетната от няколко дни и за да ми опипа корема, ми смъкна дънките и бельото доста надолу
Каза непременно да отида при личната лекарка, но наистина тези прегледи са ми ужасно неприятни, защото много се срамувам и не знам как да постъпя. Дали да се лекувам с прахчета против температура и сироп или наистина е нещо по-сериозно?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st April 2010, 14:32
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

Разбирам, че ти е неприятно, никой не обича да ходи на лекар все пак, но кажи ми, по-приятно ли ще ти е, ако влезеш в болница? Не искам да те стряскам, просто ако имаш някакъв проблем, е добре да отидеш на лекар, ако не искаш да стане по-зле. Мен това с неходенето до тоалетна повече ме притеснява, понеже наистина настинката, ако е много лека, може да я излекуваш и сама. Но има ли и температура, е по-добре да се обърнеш към лекар...
__________________
Когато минаваш през ада, не спирай да вървиш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st April 2010, 14:46
isipisi333 isipisi333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране истинка

Благодря ти за бързия отговор, много си мила
Сякаш ми се ходи до тоалетната, но когато отида е фалшива тревога и почти нищо не става
Притесни ме още, че лекарката в училище спомена нещо за хемороиди и други подобни неща и каза, че вероятно се налага и преглед на д-то
Личната ми е следобед, чудя се дали да отида, сег апак имам 37,9 температура
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st April 2010, 16:19
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

Предполагам, че вече си отишла на лекар и дано всичко е минало добре. Не трябва да те притесняват толкова тези прегледи. Ако те е срам, си мисли, че все пак те са лекари и са виждали какво ли не Все пак си жена и ще започнеш да ходиш на гинекологични прегледи, ако не си почнала де, но предполагам си мъничка и не се е стигнало до там. Там вече си е доста притеснително, но те са наложителни и не можеш да ги пренебрегваш заради някакво си притеснение. Поставяй винаги здравето си на първо място!
__________________
Когато минаваш през ада, не спирай да вървиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd April 2010, 00:09
isipisi333 isipisi333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране истинка

Ами да, събрах смелост и отидох, но наистина беше ужасно , даже по-гадно от лекарката в училище, защото като казах от какво се оплаквам, личната ми лекарка каза да се съблека от кръста нагоре и да легна, но докато ме преслушваше, каза на сестрата да ме "подготви" и тя ми смъкна дънките до коленете Радвах се, че поне бях с гащи, но тъкмо когато ми преслуша и гърба и милсех, че сме приключили, лекарката каза, че трябва да ми вземе анална проба Ужас! А и съвсем ми стана кофти от приказките им, че съм момиченце и няма от какво да се притеснявам
Оказа се, че имам хрипове и явно съм настинала.
А за запека и сърбежът, каза, че няма причина да се притеснявам и че всичко, тоест Д-то ми изглежда наред, нали го огледа. Но каза, че ако резултатите от секрета не са добри и продължавам да имам проблеми с ходенето до 00, ще се наложат други изследвания Дано всичко е наред, защото не искам и да си помилсям за други изследвания.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: истинка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.