IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4741  
Стар 22nd April 2010, 13:14
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Благодаря за съветите момичета!
Явно наистина това не е диета за мен, но ми е странно понеже преди 2 години я спазвах и видимо бях намалила от обиколките. Като цяло размерите ми са следните: висока съм 170, 62 кг, по - закръглена ж бедрата и дупето . Нормалнитем и кг са 56 - 57 кг. Тогава се чувствам най - добре! Признавам наистина, че не съм спазвала съвсем стриктно диетата, но и предния път не я спазвах..примерно слагах малко зехтин на изварата или на заленчуците. Нищо сладко или тестено! Недоумявам наситина, поне да си бях задържала 59 кг ;(;(
  #4742  
Стар 22nd April 2010, 13:35
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Сега няма да говоря на 90% от жените колко са им грешни естетически идеи за тегло и визия. Но да - права си. Живеем в такъв свят, което е тъжно. Но аз винаги съм си била с моите разбирания за света и никога не съм се ръководила от това какво е прието за "нормално" от масите.

А за тренировките... то много си зависи какви са и колко продължителни са. Но се съмнявам, че тук има жени които да искат да станат Арнолд Шварценегер от женски пол, така че няма смисъл да говорим за трупането на мускулна маса.

И все пак спорта е здраве.

А що се отнася до това да не се повтарят упражненията, е точно така. Мой познат, който е фитнес инструктур в Ню Йорк ми каза, че най-ефективните упражнения са разнообразните. Но не просто разнообразни да отидеш във фитнеса и да минеш всички уреди, а да редуваш фитнес, плуване, разходки, и т.н.
  #4743  
Стар 22nd April 2010, 13:46
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами браво на този инструктор, че е бил коректен. Нали разбираш, това си е бизнес. Но обърни внимание на тази подробност: момичетата се утешават, че си тежат също толкова, обаче всъщност отслабват, защото, видите ли, свалят сланина, ама правят мускули, които тежат повече. И то след 2-3 седмици - до месец, диета. Дрън-дрън ярина! Нищо не могат да натрупат като мускулна маса - не за месец, ами за половин година дори, че и повече. Могат само да моделират формата на мускула - не казвам, че е малко - но това няма връзка с теглото. Ей тая самозаблуда трябва да се разсее. Могат само да си сритват метаболизма и да горят енергия, ама ако правилно дозират упражненията и натоварванията с изключително кратки почивки между сериите. Това хич не е малко.
  #4744  
Стар 22nd April 2010, 13:55
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Абе... самозаблуди много... И ще има още повече, защото огромна част от младите и децата в наши дни нито четат, нито мислят да четат, за да понаучат това и онова.

За месец, та дори и два, човек не може да натрупа мускули... освен ако не се тъпче с протеинови бар-чета и не тренира по 20 часа на ден Аз за това винаги казвам, че човек не трябва да следи само кантара, ами и сантиметрите на всякъде. Лично по мене си съдя - на кг съм същата, но сланинките са се стегнали и см са по-малко. Но все пак аз съм на диета, която спазвам строго, и правя разнообразни упражнения минимум 3 дни в седмицата. И все пак нямам за цел да стана 50кг. Дори не искам да съм под 60, защото не мисля, че ще изглеждам добре. Но това съм аз.
  #4745  
Стар 22nd April 2010, 15:27
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

добро утро!Ето го кафето,че черпя днес:


Дюки си е Дюки-1кг по-лека съм от вчера сутринта само след 1 ударен ден!

Дундьо ще карам 5 ударни дни,мисля че няма смисъл от повече.
маммамиа,мерси за поздрава,все се чудя къде изчезваш!
  #4746  
Стар 22nd April 2010, 15:36
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Мерките:
161см висока
Талия-99см
ханш-108
бедро-63
прасец -38
бицепс-38
подгръдна-96,5
бюст-110


голям зор беше да отърва сантиметъра от малкия...
  #4747  
Стар 22nd April 2010, 15:43
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

алисон,аз спасявам положението със скара и салати,печени чушки,пак чушки,пълнени с яйца и сирене-знаеш ли как им се радват!
а за сладкото-няма начин,купуваш си най-готината торта и омиташ и ти едно парче,даже може да ти помогне.
нали знаеш за бомбата.
  #4748  
Стар 22nd April 2010, 16:23
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Вече за четвърти път съобщението по мейла, че има отговори по темата, пристига като спам. На какво се дължи това.
Дани, права си, че ми писна да се разхождам в два форума, дето се дублират и темите на всичкото отгоре. Едни и същи неща се налага да обясняваш по 5 пъти, щото все някой не те е прочел и почваш отначало. Че и аз не помня кое къде съм го обяснявала, та да ги препратя само. Ще взема и аз да се застопоря тук. Не веднага, но го обмислям.
  #4749  
Стар 22nd April 2010, 18:11
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izu
...Така че, MammaMia - ако не си по-ниска от 155см, 57кг е перфектно тегло. Още едно време в училище медицинските сестри ни учеха, ръста на човек в см минус 110 = идеално тегло...
Izu, аз съм 171см, за сега се чувствам добре на 57кг и истината е,
че дори и да стигна 55кг, стоя там за много кратко и
после хайде пак на 57кг. Все едно каквото и да правя,
тялото ми пак се връща на любимите си 57 кг.
Но пък се радвам че задържам, и не качвам.

Даниски, няма кво да се чудиш къде съм, тук съм,
но не пиша много, но ви чета.
  #4750  
Стар 22nd April 2010, 18:37
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

57кг за този ръст е повече от перфектно! Не се насилвай да отслабваш още, защото можеш да увредиш организма си. А това че постоянно се връщаш към това тегло, когато изгубиш кило или две, също трябва да ти подскаже, че организмът ти казва "Не.Стоп."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.