IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th December 2005, 16:20
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Даа, много съм съгласна с Лейди Годайва. Прекалено много пари се харчат за глупости от хората, а можеха с тях да направят много полезни неща за здравето си. Също така не мисля, че трябва да се пробват всички въжможни диети, които ти попаднат. То си е доказано вредно. Диетата е начин на хранене здравословно, а не 1- 2- и т.н. седмичен тормоз за тялото. Само защото ни мързи да си размърдаме задниците, не си струва да подлагаме тялото си на стрес!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th December 2005, 18:36
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Май се отклонихме малко от темата..
Прясното зеле снижава нивото на холестерола, влияе благотворно в абсорбцията на стомаха и тънките черва, подходяща храна за диабетици (намалява количеството инсулин); за съхранение на мозъчните клетки. А киселото зеле подобрява апетита
В 100гр. бяло зеле има само 25Ккал, Белтъчини-1.44, Въглехидрати-5.43, и Мазнини-0.27. В червеното- 27 Ккал, Белт.-1.39, Въгл.-6.12, Мазнини-0.26
Сега по Коледа всеки, който обича кисело зеле може да го сготви или да го хапва на салатка
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th December 2005, 14:04
Аватара на poliii
poliii poliii не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 33
По подразбиране

лейди годаива така е и аз съм съгласна с теб,затова че някои наистина се тъпчат с абсолютни боклуци,а за зелето се сетих нещо-чувала съм че е мн твърда храна-какво ще кажете?а и се чудя дали тук да пиша за др проблем или нова тема да пусна щото няма нищо общто с това-не стига че по телосложение съм едра а и като тренирам правя мн бурзо мускули,вярно е че и намалявам леко обиколкиите но правя мускули а аз първо искам да свалям повече и тогава да се правя на по релефна по принцип по ген ми е заложено и никога не съм била отпусната,но имам да свалям какво да правя?сега ходя на тае-бо и се замислям за степ-аеробика кажете вашето мнение
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th December 2005, 17:53
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Степ аеробиката е много хубаво нещо - не знаех че още е на "мода" в България (Аз съм била 5 години инструктор по степ, но това беше отдавна, до 2000та год., и тогава степа беше голямата работа ) ) Но да знаеш че прави много силни мускули на краката и ако както казваш наистина се стягаш и правиш мускул бързо, за отслабване можеш да тичаш или пробвай нещо като пилатес, което издължава мускулите и засилва корема и гърба.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th December 2005, 19:31
Аватара на poliii
poliii poliii не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 33
По подразбиране

ama v moq grad nqma pilates a e mn studeno za ti4ane
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th December 2005, 21:26
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

ааа това са само оправдания Pilates можеш да си свалиш от интернет (нямам под ръка линкове сега, но като имам малко повече свободно време, мога да потърся и да ти пратя), за тичането - пътечка в залата е идеална.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th December 2005, 23:13
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Има някаква диета със зелева супа...някой опитвал ли я е и какво мислите за нея?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th December 2005, 21:37
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
Има някаква диета със зелева супа...някой опитвал ли я е и какво мислите за нея?
аз съм я правила и да ти кажа две неща не ми харесват относно нея:
1. супата е отврат
2. килограмите се връщат
лично аз не я препоръчвам
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th December 2005, 22:12
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

мерси за инфото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зелетозаилипротив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.