IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 8th April 2010, 17:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

в другата тема фани е публикувала официалния му отговор в сайта му, вижте го !

много се радвам, че ще работи с макган ! Мисля,че и пациентките му ще са по-доволни ! тези, които твърдят,че разликата в качеството е малка или никаква,че гела и обвивките са едни и същи, и че цените на американските импланти са излишно и търговско завишени са или лошо заблудени, или самите те - търговско насочени към френските марки !!!!!
Всеки от лекарите, който е искрен , ще ви каже,че има такива разлики и то значителни - в полза на американските импланти !!!! Обратното твърдение е равносилно на черното да кажеш бяло !!!

не мисля,че трябва да се паникьосват тези, които са вече с импланти пип, аз лично не смятам, че ще има някакви лоши случаи, тк знам горе долу как протичат тестовете на подобни продукти и какъв процент трябва да има проблем, за да се обяви продукта за безопасен и разрешен , но единствено могат да съжаляват,че е имало шанс да бъдат с по-добри импланти за цените, на които се работи.....аз много отдавна съм споделяла ( повече на лични ), че точно ПИП имплантите изобщо не ги харесвам, така че за мен това не е нещо ново и надявам се с мението си да не обидя никой... !!!! И пак казвам,че за мен място за паника няма !!!!





__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 10th April 2010, 15:21
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

...Абе...шубето е голяма работа...и аз не съм от тези дето се паникьосват.., но вътрешно се притеснявам ако нямам проблеми сега , дали след една-две години няма да се появят???.....или пък другата седмица...Момичета , моля ви споделете какво ви е отговорил Тонев..интересно ми е дали той ще поеме отговорност като Динев...
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 10th April 2010, 16:50
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Всеки си говори както му е изгодно за американски и френски импланти и особено някои си умират да защитават американските, но и всеки, който внимателно чете анализите и съобщенията около скандалните импланти, ще разбере, че всъщност Рoly Implant Prosthesis
е американска компания, регистрирана в щата Delaware, с вече бивши фабрики в Испания и Франция.

Гаранция-Франция - на всеки му е ясно защо са предпочитали да ги знаят нато френска фирма, но благодарине на френската агенция за контрол - не на всеки мястото му е там.

П.П. Френският контрол май не си поплюва много - търсейки информация за ПИП прочетох, че и фирмата SEBBIN също е обявена в процедура на фалит.
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 10th April 2010, 16:54
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

С новите цени и само Макган - за съжаление д-р Тонев ми излиза от списъка . А относно копирането на поведение - за мен е необосновано - защо да носи отговорност за нещо , което не е зависило от него - от неговия труд в случая издънка не е станала . А и при консултация обяснява кой вид усложнения поема за своя сметка .
П.П.А историята на ПИП малко ми прилича на масов тест .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 10th April 2010, 18:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ако си си харесала д-р Тонев като хирург, недей да сменяш мнението си за разлика от няма значение - 1000, 2000 лв...имплантите са много по-добри, и най-важното, което винаги съм казвала - кой ти отваря джобовете и кой ти поставя имплантите..... за да се оперривам при д-р Заякова,която бях убедена,че е правилният избор за мен, изчаках още половин година, за да събера 2-те хиляди, които бяха разликата с другите варианти като лекари и за да си сложа и импланти макган, които исках тогава ( сложих си ментор по други причини, иначе цената им е почти същата)...така че за мен за тази сериозна интервенция като резултати и последствия най-ваното е първо избора на хирург, и второ - избора на марката имплант... докогато трябваше дотогавя щях да събирам парите за избора си, но лично аз не бих направила компромис с нито едно от двете за разлика от 2 или 3 хиляди лева....!! А повярвай, за мен това е половин годишната ми заплата....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 10th April 2010, 18:58
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Останала съм с впечатление , че Макган са мекички , което смятах , че не е подходящо за мен . Това ми беше мотива , а след този твой коментар - май ще те тероризирам с въпроси на лични .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 10th April 2010, 19:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

моля, заповядай
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 23rd April 2010, 11:45
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Момичета , някоя от вас питала ли е Тонев дали ще направи компромис като смени импланти ПИП с МакГан ,за негова сметка/ ние да си платим само имплантите/ както е предложил Динев??
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 23rd April 2010, 20:49
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

би трябвало ако държи на пациентките си
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 24th April 2010, 11:20
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Мисля, че хирургът трябва да направи безплатна операция, ако е възникнало някакво усложнение по негова грешка - например дъбъл-бабъл, ботъминг и т.н. Иначе не вярвам някой да направи безплатна операция. В крайна сметка има освен неговия хонорар и разходи по оперативната дейност, за екипа, клиниката...пък и ако важеше гаранцията на ПИП, щяхме всички тези раходи да си ги платим. Леакарят няма вина за отпадането на гаранцията ни. И аз мислех да се възползвам от нея, ако в този гаранционен период забременя и родя. щях да си ги сменя после, но като гледам това вече няма как да се случи. Остава да се надявам да не ми се налага да си ги сменям в скоро време.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.