IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 27th April 2010, 18:32
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Моето меню:
8ч - 2-3 с.л. мюсли с лъжица мед.
11ч- кофичка кисело мляко.
15ч - пиле със зеле( 1 чиния)
18ч- руло 'Стефани' с гарнитура малко боб и салата зеле с моркови.+ 1 банан.

Абе днес видях един билборд на който имаше някаква манекенка- тия момичета ядат ли въобще?!?
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 27th April 2010, 18:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Хайде и аз да се отчета въпреки че въобще
не не съм стриктна и си позволявам волности като Ice-cream

закуска: половин купичка овесени ядки и половин пържена филийка с марамалад от шипки/детето е виновно щото не си я изяде /

1 кафе със захар естествено

10ч- една ябълка

обяд-1 купичка боб с две филийки "Вита"

следобед- 1 кафе

За вечеря правя гювечета и таратор.

Междувременно щото ми горчи в устата,хапвам и бонбони
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 27th April 2010, 19:09
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Мерси, Ice Cream ^^
Днес:
1 кофичка кисело мляко 2%
100 г броколи, половин краставица, 30 г сирене, 30 г кашкавал, 2 варени яйца
400 г ягоди (не е толкова много, колкото звучи... една тарелка )
3 с.л. елда; 1.5 с.л. мюсли (за вкус xD) + 200 г кисело мляко

Мнения? Знам, че не трябва въглехидрати на вечеря, но майка беше готвила свинско с (бял!!) ориз и нямах голям избор :/
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 27th April 2010, 21:27
Аватара на *axeny*
*axeny* *axeny* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Оф, и аз днес шоколад, бисквити, солети .... пффф ... ще кажеш, че някой ме е тъпкал с тях ама не... определено днешното ми меню не отговаря на заглавието на темата, но много ходих поне (2 часа, че и повече) Кога ще спра с тия боклуци - ама напоследък месо не ща и да подуша, дай ми ядки и гореизброеното + хляб Вита и плодове и зеленчуци ... поне количеството на калоричните неща трябва да е по-нищожно
elanor, ще вземеш да ме запалиш по таз елда, укусна ли е
абе ти продължавай нормално да се храниш като сега, без да прекаляваш, и ще си екстра!!!
Barbi, на мен само половината пържена филийка ми си струва излишна, но кво пък, 1 път, а и ти нямаш много за сваляне. Е,вярно, че не ти е по точно предписаната деита, но ти пък и сама можеш да си правиш сметка на калориите и т.н
mar1n3la, хубаво и здравословно меню..... и аз се чудя ядят ли, но е вероятно и някои много яко да ядат като 1 моя съученичка, която е дълга клечка ..... завиждам й
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 27th April 2010, 22:59
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Хайде и аз да се отчета въпреки че въобще
не не съм стриктна и си позволявам волности като Ice-cream
О,ти в сравнение с мен си стриктна даже! Сега часът е 12 и аз тъкмо се прибирам..бях на гости на една приятелка...беше сготвила цяло пиле с масло..ориз задушен и запържен (+гарнитура маслини)и за десерт като отвори един шоколад и замъкна още 1+пакет вафли...и в крайна сметка ядох бая ориз с едно голямо пилешко бутче и 6-7 маслини и за десерт малко над половин шоколад (ама как да устоиш на тия швейцарски шоколади еййй ..и то го ядох към 22:30 до към 23...хахах)
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 28th April 2010, 08:17
Аватара на *axeny*
*axeny* *axeny* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Ооо, блазе ти, Айсче! Аз ако ям талкова, ще се търкалям Иначе и аз ям шоколад де, но най-много 40 грама на ден, и то това като се случи следва колело яко, но аз все пак съм по-пълничка и не бива да си позволявам много. Просто има хора с по-бърз метаболизъм и ти си голяма щастливка, ако си от тях!
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 28th April 2010, 08:32
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *axeny*
Ооо, блазе ти, Айсче! Аз ако ям талкова, ще се търкалям Иначе и аз ям шоколад де, но най-много 40 грама на ден, и то това като се случи следва колело яко, но аз все пак съм по-пълничка и не бива да си позволявам много. Просто има хора с по-бърз метаболизъм и ти си голяма щастливка, ако си от тях!
Ами гледам да се движа повече. Снощи верно си хапнах,но ето току що се прибирам от фитнес-направих 50 минути кардио(25 минути колело и 25 минути кростренажор),а на обяд ще имам 90 минути разходка :P Лично за себе си осъзнах,че трябва да има дни,в които наистина човек да се отпуска така да го кажем и да хапва каквото иска,както и дни,в които да прави "прочистване" (поне 2 такива дни в седмицата)-да речем един ден на плодове и зеленчуци и много вода и един ден на кисело мляко или изобщо някакви по-леки храни.
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 28th April 2010, 09:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *axeny*
Barbi, на мен само половината пържена филийка ми си струва излишна, но кво пък, 1 път, а и ти нямаш много за сваляне. Е,вярно, че не ти е по точно предписаната деита, но ти пък и сама можеш да си правиш сметка на калориите и т.н
Мацка,аз въобще не се вманиачавам да изчислявам калории.Старая се да се храня здравословно и наблягам на определени храни.Но ако ми се доиска нещо сладичко или тестено,веднага си го набавям.Смятам че няколко бонбона,две палачинки или кафе със захар не са проблем за мен. :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 28th April 2010, 09:29
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мацка,аз въобще не се вманиачавам да изчислявам калории.Старая се да се храня здравословно и наблягам на определени храни.Но ако ми се доиска нещо сладичко или тестено,веднага си го набавям.Смятам че няколко бонбона,две палачинки или кафе със захар не са проблем за мен. :P
За това говорим!
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 28th April 2010, 15:11
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

ето и моето хапване днес:
закуска- 1 бейкроуз(знам че хич не е здравословно, но си имаше причини), вода с мед
обяд- пилешка супа
следобяд- 2 ябълки, мляко с нес
вечеря- към 200 гр. извара, голяма салата, сладолед и 1 филия хляб
като изключим закуската, мисля че е добре, според вас?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.