IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd May 2010, 19:03
dimitur_90 dimitur_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране Здравейте

Здравейте на всички,искам да спеделя един проблем с вас.
Наскоро ми се случи,проблем с очите, като гледам към небете или по точно ярка светлина виждам някакви падащи точици.
Ходих наочен ми каза че нищо ми няма,ако тези точици се осложнят пак да отида просто нз ако има някой с същоят проблем моля нека сподели
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th May 2010, 15:43
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Това са преципитати в стъкловидното тяло...Не е нищо опасно,почти всеки ги има.Ако станат повече ,отиди на офталмолог.
Прекарвал ли си скоро инфекция в областта?Иридоциклит,конюн ктивит..?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th May 2010, 18:41
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

и аз ги виждам, като светулки отвреме навреме, особено ако не съм яла. аз пък си мислех, че е ниско кръвно...?!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th May 2010, 21:22
dimitur_90 dimitur_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране mi

Да ти кажа не, ходих неска отново на контролен преглед, на очен.
Прати в бургас в очната клиника, правиха ми цветна снимка,доктора каза
и аз имам такива работи от малък вика няма какво да се тревожиш не им обръщаи внимание!
Много странно беше че виждам ги само на светъл фон надявам се за-напреде да не изкочат на визоален че тогава нз дано избледнеят
Иследванията показа че нямам никакви увреждания в очите само някакви мъртви клетки може би така съм се родил при някой излизат при някой не,но се радвам че не съм само аз,Хубаво е да си разменя ме информация така че който има този проблем да не панира едни витамини слълчеви очила и сте пушка немислете за тях гледайте да ги занулявате неда ги търсите аз от 2 дена забелязах чи ги имам напрао превъртях.
Дано и за напреде да се занулят да не стават повече
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th May 2010, 08:26
dimitur_90 dimitur_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране Re: mi

Цитирай:
Първоначално написано от dimitur_90
Да ти кажа не, ходих неска отново на контролен преглед, на очен.
Прати ме в бургас в очната клиника, правиха ми цветна снимка,доктора каза
и аз имам такива работи от малък вика няма какво да се тревожиш не им обръщаи внимание!
Много странно беше че виждам ги само на светъл фон надявам се за-напреде да не изкочат на визоален че тогава нз дано избледнеят
Иследванията показа че нямам никакви увреждания в очите само някакви мъртви клетки може би така съм се родил при някой излизат при някой не,но се радвам че не съм само аз,Хубаво е да си разменя ме информация така че който има този проблем да не панира едни витамини слълчеви очила и сте пушка немислете за тях гледайте да ги занулявате неда ги търсите аз от 2 дена забелязах чи ги имам напрао превъртях.
Дано и за напреде да се занулят да не стават повече
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th May 2010, 08:27
dimitur_90 dimitur_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране Re: Здравейте

Цитирай:
Първоначално написано от dimitur_90
Здравейте на всички,искам да спеделя един проблем с вас.
Наскоро ми се случи,проблем с очите, като гледам към небето или по точно ярка светлина виждам някакви падащи точици.
Ходих наочен ми каза че нищо ми няма,ако тези точици се осложнят пак да отида просто нз ако има някой с същоят проблем моля нека сподели
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:55.