IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 12th May 2010, 06:04
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Момичета, сърце не ми дава да не се разпиша и тук - вече съм с бебенце на 1 седмица - момиченце с много фини размери.
От качените 8-9кг ми останаха 3. Не ме притесняват изобщо, з'то сами си се свалят, но тазът ми ще се прибере малко по-трудно. Дано до месец-максимум два да съм си в старата форма
Засега няма да се включвам много, з'то виждам, че много малко от предишният състав се включва, а с режимите не новите момичета (момчета ) не съм запозната.
Пожелавам успешно диетуване на всички
Ех откога го чакам това включване. Честито щастие!!!Да е жива и здрава малката и да ти носи само радост!
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 12th May 2010, 06:33
Mashkata Mashkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте,как е днес
Да си напиша менюто:
07:30 чаша прясно мляко с лъжичка какао,1 филийка зърнена мозайка с половин домат и парче пуешка шунка
10:00 1 портокал
13:00 печено пилешко филе на скара 150 г с гарнитура 1 малка краставичка
17:00 1 киви
20:00 салата(голяма)от спанак,червено цвекло,моркови,зеле с 30 г сирене фета и 5-6 маслини(адски вкусна салата)...
Ice cream защо всичките ти менюта съдържат толкова много въглехидрати - вафли,бисквити,сладоледи... нам,че не си на диета и не качваш каквото и да ядеш,но не са полезни тези неща,защо не си ги заменяш с домашни корнита да речем и повече плодове?Виж,ябълковия пай съм с две ръце ЗА,даже мисля да го пробвам тези дни,супер много мерси за рецептата!
Поздрави и усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 12th May 2010, 12:40
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

ето и за днес:
баница със спанак и сирене
пиле със зеле
2 ябълки, 6-7 ягоди
мляко с нес
зелена салата
2 филии с около 100 гр. кашкавал(домашен) и 100 гр. шунка
сладолед
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 12th May 2010, 19:06
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Нека да се разпиша и аз (:
Закуска - мюсли с кисело мляко и кафе с канела
Обяд - паничка копривена супа и 5 ягоди
Следобедна закуска - средно голяма зелена ябълка и чаша Инка (бях я забравила, от малка не бях пила)

И сега за вечеря ще омета една салатка от маруля с краставички
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 12th May 2010, 19:14
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ето за днес:

закуска: корнфлейк с прясно мляко и малко мед/стана супер вкусно/

1 кафе с мляко

10ч-1 ябълка

обяд-1 филийка Вита с кашкавал и филе

1 кафе с мляко

вечер-пилешки воденички с ориз със зеленчуци

Изпила съм 2л вода.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 12th May 2010, 19:21
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Хм, Бабри тези воденички вкусни ли са? Гледала съм в магазина, но не съм се навивала да взема, някакси.. изглеждат ми противни
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 12th May 2010, 19:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ооо,много са вкусни Пробвай
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 12th May 2010, 19:36
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Май ще заръчам на майка да вземе.. Тя жената ще изпадне в екстаз като я помоля да вземе някаква храна
Отговори с цитат
  #1299  
Стар 12th May 2010, 22:31
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mashkata
Ice cream защо всичките ти менюта съдържат толкова много въглехидрати - вафли,бисквити,сладоледи... нам,че не си на диета и не качваш каквото и да ядеш,но не са полезни тези неща,защо не си ги заменяш с домашни корнита да речем и повече плодове?Виж,ябълковия пай съм с две ръце ЗА,даже мисля да го пробвам тези дни,супер много мерси за рецептата!
Поздрави и усмихнат ден!
Ами яде ми се сладко-ям! Дойде ли лятото-винагиама винаги ям много сладолед(имам предвид всеки ден,минимум през ден!
Днес хем ми е тежко на корема(че съм пред цикъл,хем май(3 дни не съм ходила до 00) и пак ядох...4 ябълкиии,1 Мра Мега1 меденка,6-7 бисктиити нестле,200 грама кисело мляко,1 кюфте,луканки филия бял хляб (дебелА... препечена: )...мед..ммм и не ми пречи!
Отговори с цитат
  #1300  
Стар 13th May 2010, 08:51
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от Mashkata
Ice cream защо всичките ти менюта съдържат толкова много въглехидрати - вафли,бисквити,сладоледи... нам,че не си на диета и не качваш каквото и да ядеш,но не са полезни тези неща,защо не си ги заменяш с домашни корнита да речем и повече плодове?Виж,ябълковия пай съм с две ръце ЗА,даже мисля да го пробвам тези дни,супер много мерси за рецептата!
Поздрави и усмихнат ден!
Ами яде ми се сладко-ям! Дойде ли лятото-винагиама винаги ям много сладолед(имам предвид всеки ден,минимум през ден!
Днес хем ми е тежко на корема(че съм пред цикъл,хем май(3 дни не съм ходила до 00) и пак ядох...4 ябълкиии,1 Мра Мега1 меденка,6-7 бисктиити нестле,200 грама кисело мляко,1 кюфте,луканки филия бял хляб (дебелА... препечена: )...мед..ммм и не ми пречи!
Хаха даже след като го написах тва снощи и изядох един кроасан с крем брюле с половин кофичка кисело мляко и сладко от ягоди Прасиииии.... Няма,няма-вярно,че не е полезно никак така с тези боклуци,ама не знам какво ми става тия дни Имам си аз подсладител и май май пак ще си приготвя някво сладкишче или някви сладки с него Ябълковия пай беше превъзходен...даже колежките ядоха от него и много го харесаха
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.