IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 6th March 2010, 20:08
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Божеее, снощи започнах да чета темата отначало, сега си я дочетох.Все едно някой ми беше хвърлил сценарий за хорор-трагикомедиен сериал.Не знам дали всичко, което е писано, е истина.Абе един съвет от мен - пишете с по-къси изречения, защото колкото по-кратко се изразявате, толкова по-ясно става на аудиторията.И по-малко правописни грешки ще има все пак.Да не обидя някого лично, но на 2-3 поста бая се озорих да проследя логическата мисъл - "...и тя,...и то...понеже....защото,...ама...н о....и аз такова нали..."
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #362  
Стар 15th April 2010, 21:10
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

Уф подобни истории ме карат цялата да настръхвам, въпреки че вече не вярвам толкова в тях, колкото като дете - бях със супер живо въображение и като чуех някоя страшна история, после ми се привиждаше или причуваше навсякъде. Помня само една история, за която не мисля, че е плод на фантазията ми, защото още едно момиче беше свидетелка. Нали беше много модерно тогава да се викат духове, вече не помня как, нещо с някакви клечки беше и една вечер като бяхме на гости на едно приятелско семейство, с другото момиче решихме да викаме духове да им задаваме някакви глупави въпроси, за момчета май . Нищо не се случи, както и очаквахме, но през нощта щяхме да подивеем от страх - уж всичко беше затворено и не би трябвало да става никакво течение, но по едно време вратата на гардероба почна да скърца, от което и се събудихме. После пък един плакат се отлепи. Не помня други случки от тая нощ, но тези две неща ни стресираха ужасно. Останахме си в стаята, но заспахме прегърнати завити през глава. После няколко месеца спях само на светната лампа и не съм си и помисляла за викане на духове...
Отговори с цитат
  #363  
Стар 15th April 2010, 21:15
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

поне си спала
Отговори с цитат
  #364  
Стар 15th April 2010, 21:59
Аватара на squirtka83
squirtka83 squirtka83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 40
По подразбиране

Хаххаа нищо не може да ми попречи на съня

А сега, докато четях другите истории в темата, се сетих за един мой сън наскоро, но той по-скоро е психологически, не е необясним, макар на мен да ми е доста странен. Та в продължение на около два-три месеца сънувах постоянно един и същи сън, не мога да определя колко често, но честичко си беше - незнайно как и защо водех всяка нощ различен мъж от моето обкръжение в една гора, където имаше някакво странно същество, което изяждаше съответния мъж, а аз просто си тръгвах. И после в следващия си сън просто се връщах със следващия мъж. Не ме плашеше съня, знаех, че това същество е добре настроено към мен, но ми беше неприятно да сънувам всеки път едно и също, и то нещо такова. Тогава прочетох много за сънищата и разбрах, че трябва да променя нещо в живота си, което психологически ме притеснява, дори да не го осъзнавам. Е, промених го (няма изпадам в подробности за какво става дума ) и съня просто изчезна...
Отговори с цитат
  #365  
Стар 15th April 2010, 22:23
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

а мене сънува ли ме
Отговори с цитат
  #366  
Стар 16th April 2010, 07:11
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Настояваш да си бил изяден от чудовище ли
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #367  
Стар 2nd June 2010, 20:15
shinra shinra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 3
По подразбиране

здрасти аз съм нова но да оставим това за после.

Наскоро се повтаря един и същи сън винаги е едно момиче със сиво-сини очи и кестенява коса като моите бива убито от млада девойка с кестенява коса и червени очи когато се събудя имам чувството че някои ме гледа а аз съм вир вода

Сигорно ме мислите за психопатка.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 3rd June 2010, 08:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз не мисля, че си психопатка, а по-скоро младо момиче, което има своите страхове.

Както знаеш, сънищата отразяват много различни емоции. В твоя случай ти просто имаш някакъв страх.

Бъди сигурна, че не е поличба. Спокойно.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 3rd June 2010, 11:59
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Shinra,ако сънят се повтаря упорито значи в живота ти има някакъв проблем или нещо,което те притеснява,а твоето подсъзнание се опитва да ти подскаже отговора на проблема и как да се избавиш от него.
Опитай следващия път преди да заспиш да си кажеш,че пак ще го сънуваш,но този път ще разбереш кои са хората от съня ти,какво точно се случва и изобщо какво означава този сън за теб.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #370  
Стар 3rd June 2010, 13:13
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Аз имам едно ужасно преживяване преди доста време, за което се сетих, като четях постовете ви. Преди доста години за около 8-10 месеца сънувах почти всяка нощ един и същи сън-аз с цялото си семейство, с приятеля ми и други близки работим в един киносалон. Всички се намираме отпред на подиума и се опитваме да опънем “чаршафа” и нещо все не се получава. В един момент, някъде отзад кулисите излезе една възрастна жена (която имаше много изразително лице, което запомних, дали заради изразителността или заради това, че сънят го сънувах много-много пъти) и дръпна някакво висящо мъничко въженце, което изобщо не бяхме видели, докато се туткахме покрай подготовката на екрана. Някои викнаха на жената да се маха, други се правиха, че не я забелязват, а приятелят ми я поздрави, сякаш я познаваше, но нищо повече не каза. И тя като дръпна въженцето, нещо стана-“чаршафа” се свлече, паднаха някакви неща от тавана, от стените и хората се разбягаха. На подиума останахме само аз, майка ми и един младеж (който не зная от къде се появи, но не го познавах). Минаваха доста месеци и яз направо психясах от този повтарящ се сън и след като се оженихме с приятеля ми, спрях да го сънувам. След 7 месеца заминахме за чужбина и там...... видях тази жена. Отидохме на гости при някакви далечни роднини на мъжа ми, които той мнооооооооого отдавна не беше виждал и аз я познах. Запознахме се и тя цяла вечер не свали очи от мен. Чувствах се много зле и само чаках да си тръгнем да му кажа за това. Когато му казах, той ми каза, че тя искала да говори с мен, но имал пътуване в друг град и като се върнел, щял да ни устрои среща. Аз бях бременна и затова нямаше да пътувам, пък и не знаех добре езика им и сама нямаше как да се срещна с нея и да си говорим. Той замина. Катастрофира и загина в катастрофата. Аз постъпих в болница и след като родих се прибрах при майка си с детето (момче). Повече не се видях с тази жена и не зная какво е искала да говори с мен.
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страшниисториинеобяснимипреживяванияималилисте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.