IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 27th June 2010, 19:51
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

И аз съм прасе днес Направо ме досрамя и затова ще пиша с малки букви
закуска - овесени трици с орехи и малко мляко
обяд - 2 филийки вита с обезмаслена извара и пуешка шунка, доматче
следобяд - парче сирене, парченце краставица, филийка вита
вечеря - още 2 филийки вита с извара и шунка

Отвратителна съм. Отвратителна!
Отговори с цитат
  #1542  
Стар 27th June 2010, 19:59
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

A сега се чувствам още по-отвратителна, защото не издържах и... вие знаете, предполагам. Мамка му, бях се зарекла да не го правя повече
Отговори с цитат
  #1543  
Стар 27th June 2010, 20:17
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

lovebird, това не е решение... Ти имаш нужда да качиш кг (ако изобщо може да се говори за качване с толкова бедна на калории храна )!! Веднага отивай да хапнеш нещо и гледай да го задържиш
Отговори с цитат
  #1544  
Стар 28th June 2010, 08:29
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

lovebird, храната ти е има-няма 800-900 калории. Трябва да приемаш доста повече, за да задържаш, а да не говорим да качваш килограми. Това и сама добре го знаеш, нали? Отдавна чета форума и знам, че имаш проблем. Не се притеснявай като хапнеш малко повече. Знам, трудно е, но повярвай няма да станеш дебела, а напротив - ще се превърнеш в едно здраво, красиво момиче! Контролирай се и воля, воля, воля! Успех!
Отговори с цитат
  #1545  
Стар 28th June 2010, 13:13
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual
lovebird, храната ти е има-няма 800-900 калории. Трябва да приемаш доста повече, за да задържаш, а да не говорим да качваш килограми. Това и сама добре го знаеш, нали? Отдавна чета форума и знам, че имаш проблем. Не се притеснявай като хапнеш малко повече. Знам, трудно е, но повярвай няма да станеш дебела, а напротив - ще се превърнеш в едно здраво, красиво момиче! Контролирай се и воля, воля, воля! Успех!
абсолютно съм съгласана! започни да хапваш повяече, защото наистина имаш нужда, сигурна съм че тялото ти е доста изтормозенио и се нуждае от качествена храна! успех!
Отговори с цитат
  #1546  
Стар 28th June 2010, 16:19
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Здравеите,аз скоро не съм писала,но пък за сметка на това редовно чета и плагиатствам по някое меню Днес мисля,че и аз не съм много добре с яденето ама ще споделя все пак :
9:00 - кофичка кисело мляко 2% + 2 лажици овесени ядки и малко мед.
11:30 - 7-8 кайсии.
12:30 - 50гр. печено кашу.
14:30 - 2 яйца (разбърквам ги в дълбока чиния,покривам ги с друга и си слагам в микровълновата без никакви подправки) + 1 краставица
Засега мисля ве4ерята да е същата.
Отговори с цитат
  #1547  
Стар 28th June 2010, 19:19
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mar1n3la
Здравеите,аз скоро не съм писала,но пък за сметка на това редовно чета и плагиатствам по някое меню Днес мисля,че и аз не съм много добре с яденето ама ще споделя все пак :
9:00 - кофичка кисело мляко 2% + 2 лажици овесени ядки и малко мед.
11:30 - 7-8 кайсии.
12:30 - 50гр. печено кашу.
14:30 - 2 яйца (разбърквам ги в дълбока чиния,покривам ги с друга и си слагам в микровълновата без никакви подправки) + 1 краставица
Засега мисля ве4ерята да е същата.
Такаа, първо - добре дошла отново, второ - ядките са полезни само сурови, при печенето ненаситените мазнини в тях се насищат с кислород --> стават наситени вредни мазнини , трето - 4 яйца на ден ми се виждат много... Защо не замениш тези на вечерята само със салата или със салата + месо/риба/друг протеин - извара, сирене, кашкавал ?
Като изключим тези две забележки - супер меню
Да се отчета и аз за днес (зле е, предупреждавам )
12 ( ) бисквитки Престиж (348 ккал общо, но все пак - не правете това вкъщи xD) + кофичка кисело мляко 2%
малка купичка агнешка супа (без месото, но пак останаха някакви конци )
3 ябълки
малка купичка боб-чорба, доматче и половина (обичам розови доматки <3)
Отговори с цитат
  #1548  
Стар 28th June 2010, 19:44
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Днес не съм се излагала още
Закуска - овесени трици с мляко + орехи
Обяд - 2 филийки Вита с обезмаслена извара, парченце пуешка шунка
Вечеря - 2 филийки Вита, парче (около 50 гр.) домашно сиренце и салата (домати и краставици)
Отговори с цитат
  #1549  
Стар 28th June 2010, 20:04
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Днес не съм се излагала още
Закуска - овесени трици с мляко + орехи
Обяд - 2 филийки Вита с обезмаслена извара, парченце пуешка шунка
Вечеря - 2 филийки Вита, парче (около 50 гр.) домашно сиренце и салата (домати и краставици)
Къде са ти зеленчуците & плодовете? Тази нищожно малка салатка на вечеря не е достатъчна (защо ли съм толкова сигурна, че е малка ), имаш нужда от витамини. Хапвай повече готвена храна - една супичка например мисля, че ще ти дойде доста добре. Вече има прекрасни варианти за ястия - пълнени чушки (с елда, извара, яйца, кафяв ориз), печени тиквички, сега само броколите чакаме Между другото, кога ще се появят най-сетне? Всеки ден ги търся ://
Всичко това ти го казвам само за да помогна, напи знаеш? Аз като си гледам менютата от миналата есен, когато имах да качвам няколко кг заради тъпата анорексия, само им се радвам на разнообразието - мога да ти дам доста идеи, но съм сигурна, че и сама си знаеш
Отговори с цитат
  #1550  
Стар 28th June 2010, 20:42
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Oo, и аз чакам броколите (: Иначе аз много обичам да готвя, но сега както бяхме на даскало 2-ра смяна, нямах никакво време. Като сме във ваканция винаги готвя (: Обожавам чушки с извара, а още н съм сготвила елдата Даже да се похваля, тази вечер сготвих една страхотна манджичка:
Манджа ала Дени
1 ч.ч. кафяв ориз
1 голяма глава лук
1 тиквичка
1 по-голям морков
1 шепа и половина грах
доматено пюре (на око)

Всичко бухнах в тенджерата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:31.