IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th June 2010, 17:25
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
А са консервативна, защото....???
Евреите що се женят за евреи, защо съществува антисемизмът, що за глупост е понятието ГЕЙ КЛУБ и има ли табела ХЕТЕРО пред всеки друг.. айде изпитай малко болка преди да ме цитираш
Цитирай:
Първоначално написано от MILI
От позицията на човек с мнение
Обаче мнението се гради на някаква основа, желателно различна от основата спори ми се по интернет

И само вметка, хората парадиращи с пари и положение са ежедневно нападани, просто не е от бръснат олигофрен с бели кецове и може би затова не се оценява така :П
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th June 2010, 18:07
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
понятието ГЕЙ КЛУБ и има ли табела ХЕТЕРО пред всеки друг.. айде изпитай малко болка преди да ме цитираш
Да уместен пример даваш с евреите. И не е нужно да има табелка ХЕТЕРО навсъкде, просто защото всички други места са ХЕТЕРО. Искам да кажа,че обикновено "парадират" слабите и различните,а не "еднаквите"...друг е въпроса дали искат въобще да бъдат приети.Когато си много дълго време в опозиция, има риск да искаш да си останеш вечно такъв,вечно различния и онеправдания и да отваряш все нови и нови ГЕЙ Клубове.
И не ми се заяждай ("да съм изпитала болка когато те цитирам").Различното мнение (различното от твоето в случая)не значи,че не харесваш лично човека,а неговото мнение по даден въпрос,просто мнение,спор (защо "спор" продължава да е лоша дума?)
Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Обаче мнението се гради на някаква основа, желателно различна от основата спори ми се по интернет
Добре бе, интересно ми е как разбираш кой каква основа има въобще
Трябва да имаш доста добра основа
Продължавам да твърдя,че
Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Интересно ми е от позицията на какъв човек правиш заключение...
е много интересен въпрос.
За последното си прав,но това не означава,че когато на едните не се обръща внимание,не трябва да се обръща и на другите,за да са поравно.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th June 2010, 07:06
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
не знам дали тва е основната ти идея, но ако всички останали са гейове ше си доста желан не само от страна на жените
Войната на два фронта е трудна. Ще пропусна.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th July 2010, 11:58
Axl Axl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

На мен никой не ми пречи, принципно...пък като има гейове, има повече жени за мен
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th July 2010, 19:18
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

По принцип не ги харесвам много гейовете,но с времето се научих да уважавам решенията на хората,всеки има право да си ляга с който иска,общо взето са ми безразлични
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25th July 2010, 12:47
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Нямам против гейовете, стига да не ми се натрапват и да уважават личното ми пространство.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th July 2010, 13:00
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Абсолютно нищо против нямам (: Защо да имам? Не са ли хора? Имам приятел гей - страхотен човек! А и като не налита на вас, какъв е проблемът? (:
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивгейовете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:19.