IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 26th July 2010, 12:41
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Не съм от най-компетентните, защото и аз за някои неща се допитвам, но при мен и вторият път има ефект.При първия опит свалих 8-9 кг след това не направих както трябва третата фаза ( 90 дни ми се сториха много ) и за 4 месеца качих 14 кг. - ама то беше голямо плюскане де.Сега успях да се отърва от близа 12 кг. и последните 2 дето ми идват в повече се "закучиха" и не мърдат.Е, аз и така се чуствам добре пък и 7 месеца на режима ми писна, та сега съм на трета фаза и дано този път изтрая 120-те дни.Според мен тази диета може да има ефект и 3 и 4 и 5 пъти, но всичко е строго индивидуално.Играят роля възраст, метаболизъм, обезитет и разбира се здравословното състояние като цяло.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 26th July 2010, 17:32
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Barbie aз поне съм от "старите"
Режима го правих три пъти винаги имаше ефект, сега го почвам за 4ти път и съм сигурна, че пак ще подейства!
Само не забравяй, че колкото са по- малко килограмите, толкова по- бавно се свалят.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26th July 2010, 20:48
iva_8503_ iva_8503_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 354
По подразбиране

И аз правя дюкито за 3 път и пак свалям както първия, даже качените кг. ги свялам за 2 седмици и пак се връщам от там откъдето стигнах първия път. Първия път стигнах до 55 от 65, след това по коледа качих до 59 след мнoгoоооо ядене и за 2 седмици пак бях 55 и сега третия път пак така преди изпитите стигнах до 58-59 и сега след 6 дена съм 57. Карам 1:1.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 26th July 2010, 22:29
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране

здравейте на всички спазващи режима.от два месеца и аз съм на режима и отслабвам,но искам да ви попитам...хапвам доста желирано с вода степче,защото по този начин утолявам глада за сладко.дали степчетата биха могли да стопират отслабването ми.благодаря ви.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th July 2010, 00:08
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Желатина е чист протеин, но ако степчетата имат съдържание на захар по-добре ги избягвай.Аз пък си желирам ниско маслено прясно мляко, което подслаждам със заместители на захарта и ароматизирам с ванилия и това си хапвам за десерт.Е не е толкова вкусно като едно варено кремче ванилия ама върши работа.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27th July 2010, 06:56
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

[b]ankata не би трябвало степчетата да ти оказват влияние на свалянето, а ако ти се яде сладко, виж в книгата на Дюкан с рецептите, има много вкусни неща, а аз си бях правила и крем карамел (без карамела, разбира се) и се получава невероятно вкусно нещо.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th July 2010, 06:57
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

така не трябваше всичко да е одебелено, но явно още ми се спи
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th July 2010, 07:06
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Барби ти сега като си в Зоната (на здрача ), значи ли, че си почнала да се храниш? Много ще се радвам да разбера, че е така!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th July 2010, 16:49
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Милинкииии

Простете ми, че не съм писала от бая време, но имам проблеми. Бях на контролен преглед и док ми каза че иска да ми направи глюкозен тест, наблъскаха ме с бая глюкоза и се оказа, че инсулина ми е доста над нормата. Изобщо не мога да разбера какво значи това, дали е от диетата, от какво е и ми иде да се.... Утре имам час но съм решила за себе си, че спирам с диетата докато не се установи какво ми е.

Отивам да чета за инсулина, че аз за разлика от Дунди съм скарана с четенето

Гардже - успех!

Целуффффки на всички!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 31st July 2010, 09:01
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Бавно,бавно,бавно ...ух да му се невиди мъката Два месеца и четири дни -само 12 килограма надолу.Много съм сърдита на моя кантар ....какво ще му стане ако се поразмирда мъничко а ...толкова ли много искам
Здравейте момичета Надвявам се ,че при вас нещата се развиват поне малко по- добре отколкото при мен .
__________________
[url=http://www.ticker.7910.org/eng]http://www.ticker.7910.org/wg__98__2...A1LjIwMTAg.gif[/url
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:59.