IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th August 2010, 19:49
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
не . почти не . само при специални условия . т.е ако си хвана кожата с две ръце от двата края и я збръчкам . =) ако можеш да си представиш за какво става дума, защото не мога да обясня . иначе в нормално състояние на кожата, не се виждат почти .
не се притеснявай вски човек има стрии, просто при някои са по видими а при други по-незабележими. не си го слагай на сърцето, по добре го приеми-и не качвай килограми за да не се увеличат
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th August 2010, 20:27
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от грамофон
всяко едно мазило което са ми казвали съм го купувал, много мазила и спрей.витамин Е, кисело мляко и какви ли не глупости , които са ми казвали. само като ги зипека на слънче стават трудно видими а не червени
Мога да ти препоръчам къде да отидеш и съм сигурна, че ще се справят с проблема както помогнаха на мен, но ако си от София. Пиши на лични за да не правим реклама.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th August 2010, 11:37
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Ужас, откривам си нови и н ови стрии и полудявам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th August 2010, 13:20
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

червени ли са?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th August 2010, 17:12
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Има едни ампули,на Лирак в аптеките,доста са добри, в твоя случай най вероятно ще имат ефект .
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th August 2010, 23:09
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Някой пробвал ли е премахване на стрии с химически пилинг? http://www.studioparis.bg/ceni.html за пръв път попадам на такава информация. Това би трябвало да изгаря повърхностния епител и после да се образува нов с времето...но стриите не са ли по-дълбоко?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th August 2010, 21:39
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazygirllp
Някой пробвал ли е премахване на стрии с химически пилинг? http://www.studioparis.bg/ceni.html за пръв път попадам на такава информация. Това би трябвало да изгаря повърхностния епител и после да се образува нов с времето...но стриите не са ли по-дълбоко?
Да прави се точно с химически пилинг, но не с един и между тях се вкарват различни препарати в кожата с помощта на специална апаратура. Не става бързо но с поредица процедури и упоритост става.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th August 2010, 14:18
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

и на мен ми се бяха появили дребни стрии през пубертета, само че по кръста, над дупето. Не им обръщах мн внимание, понеже не ги виждах от към гърба. Специални мазила не съм използвала, само лосиони за овлажняване, но в момента няма и помен от тях
Нормално е кожата да се разпъва през пубертета, особено когато се качват килограми и тялото се развива. Струва ми се, че след 2-3 години и твоите ще се заличат
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th August 2010, 07:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Имала си голям късмет щом са се заличили сами. Явно кожата ти е много лесно адаптивна.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd September 2010, 10:14
petenceto_vt petenceto_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Абсолютно същият проблем.. имам чувството,че ще откача!! Не може ли да е по-лесно да си красива?? Не ми се излиза и направо ми идва да се гръмна...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.