IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 20th August 2010, 08:52
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Ох ами искам да отслабна с поне 10 кг, на 50-55 кг се чуствам най-добре 170 см съм и в момента изглеждам като гризли Не ми стават дрехите и като вляза в магазин ме хваща депресия. По навик хваща дрехи, които преди ми ставах (на око преценявам размера) и ... познай... не ми стават, а като погледна размер, който ще ми стане имам чуството, че от толкова плат могат да излязат 2-3 палатки и ще остане и за чадъри Преди няколко месеца ми изписаха противозачатъчни за регулиране на цикъла и от тях се подух много. Сега съм ги спряла и вече не се чуствам като балон (поне вече не задържам вода), но доста ми се прецака организма. След тия проклети хапчета ходих на хомеопат и ми каза, че ми се е променила мастната регулация (и още куп др. вредни последици, де ) и сега тр. да направя нещо.
Отговори с цитат
  #1332  
Стар 20th August 2010, 09:09
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Здрасти mallina Zozeto, аз стриктно ям същото като на обед, но половината. Нали след 4-5 дни имаме възможност да хапваме други рецепти от същата хранителна група, мисля че идеята е да не претоварваме организма с много видове храна, ама знам ли, не съм диетолог, да ме поправят просветените. И аз не съм се представила, ама на линийката ми се вижда - имам да смъквам поне 10кг, отказах пушенето, наддадох без да успея да ги смъкна 2 години, после забременях.. бях 45кг в идеалните ми години, стигнах 65кг след раждане Висока съм 153см само на 27 години. Днес ми е плодов ден, целувам ви всички :P
Отговори с цитат
  #1333  
Стар 20th August 2010, 09:32
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Успех момичета

mallina ако от твоя дреха могат да излязат 2 палатки, то с моя Явашев щеше да може да опакова отново Райхстага ))))

calorie_mania браво за стриктното спазване на режима, аз само понякога го правя това. Даже и днес менюто ми за обяд е различно от това за вечеря, но все пак са леки и здравословни храни. По принцип стомаха ми не понася боба и лещата много лесно. Затова днес се спрях на просо и нахут.
Желая ви бързо свършване на петъчния ден и приятен отпускащ уикенд ))
Отговори с цитат
  #1334  
Стар 20th August 2010, 10:17
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

разсмя ме, Зози а за разпускане в почивните дни не знам за мен отпускане е да си хапвам колкото искам. До преди тези хапчета не ми беше проблем, ядях колкото ми се яде, но сега трябва да свиквам да се съобразявам Не знам как събота и неделя ще спазвам стриктно, но сега съм надъхана. Дано да не ми е гилям проблем
Отговори с цитат
  #1335  
Стар 20th August 2010, 11:57
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Да се включа и аз тук. Със Зозето се знаем от Диетичната говорилня. Започнахме заедно режима, за морална подкрепа.

Иначе съм висока 156 см и това, което виждате на линийката ми хич не е добре. Най-много съм стигала до 53 кг, но не ми е било добре. Оптималното ми тегло, на което се чувствам супер е 56 кг.

Аз нещо задържам килограмите, но да видим как ще бъде по-нататък. Вчера хапвах тиквички с кисело мляко, сиренце, домат за обяд, а за вечеря само тиквички, но нещо бяха много солени и пих много вода през цлия ден и вечерта, а днес имам чувството, че съм подпухнала. Май няма да си купя пак готови пържени тиквички от щанда на Фантастико вече
Отговори с цитат
  #1336  
Стар 20th August 2010, 12:21
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Ами от солта ще да е и многото вода това с подуването. Аз вчера хапнах яйчица със сирене, кашкавал и колбас на тефлоновия тиган, обаче от сиренето ми беше соленко доста. И аз като теб кърках водица и днес ми е едно ... подуто. При мен обаче ще напече следобедната жега и ще се стопя тотално
Отговори с цитат
  #1337  
Стар 20th August 2010, 12:24
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

wanja препоръчвам ти да избягваш пърженото. Тиквичките са много вкусни задушени. Понякога варя ориз и добавям тиквички последните 3-5 минути от готвенето, харесват ми така и не са мазни!
Отговори с цитат
  #1338  
Стар 20th August 2010, 12:24
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
забелязах,че страницата се е разтегнала,сори.
Ето линк към табличката,от където може да я видите цяла и да си я печатате:
http://3.bp.blogspot.com/_lUPBGJxY_G...022031-big.jpg
Цитирам колежката от темата за разделното хранене, защото смятам, че това би помогнало и на нас в прилагането на 90-дневната диета. Благодаря на daniski от името на цялата ни група
Отговори с цитат
  #1339  
Стар 20th August 2010, 13:10
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от calorie_mania
Здрасти mallina Zozeto, аз стриктно ям същото като на обед, но половината. Нали след 4-5 дни имаме възможност да хапваме други рецепти от същата хранителна група, мисля че идеята е да не претоварваме организма с много видове храна, ама знам ли, не съм диетолог, да ме поправят просветените.
Не съм много "просветлена", но мисля, че е по-добре да се яде разнообразна храна. В вашия случай това "на половина от обяда" мисля, че се отнася само за количеството, а не да ядете СЪЩОТО, но на половина!
calorie_mania , тази диета не е ли за сваляне на повече килограми, на теб ти трябват само 10 да свалиш, нали? :P
Отговори с цитат
  #1340  
Стар 20th August 2010, 16:12
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

леле, 49 кг? Колко си висока, Смайл ейнджъл? Аз не съм била толкова от години. Но и кюфте като сега не съм била, на 50 съм кожа и кости ... а под тях не ми се мисли!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:18.