IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th July 2010, 21:35
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

На гърдите е дори най-безболезнено, ако ги степенуваме. Евентуално гърба може да е по-леко, но да се надяваме, че там няма нужда

Където и да е, просто го правиш и в 1 момент мястото претръпва. Следващия път пак така, в началото винаги е тегаво. Но трябва да го направиш 1 път до край, за да разбереш, че болка винаги ще има, но не е болка за умиране.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th July 2010, 21:36
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Е да бе, мъже сме все пак, пък и някои сме ходили в казармата
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th July 2010, 10:28
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Barbie< не можеш да си представиш колко си права - преди време придумах моя да си "даде" космите да ги махна с кола - оврещя света, избяга и после ми се цупеше два дни, че не съм го предупредила, че ще е такава драма. На elos-процедури се кандиса след моята 3-та и то само за гърдите - другото маха с машинка и коооолко е доволен
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th July 2010, 10:31
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Констанс, може би имаш право... Но то от козметично студио до козметично студио... има големи разлики, и то не само София-др. градове, а и София-София. Има си... всякакви изроди (но то е така за всичко - за лекари, козметици, училища, автомонтьори, ресторанти).
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th July 2010, 11:02
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Привет, ползвах кремчето и съм много доволен, поне за сега.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th July 2010, 18:48
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smehuranka
Констанс, може би имаш право... Но то от козметично студио до козметично студио... има големи разлики, и то не само София-др. градове, а и София-София. Има си... всякакви изроди (но то е така за всичко - за лекари, козметици, училища, автомонтьори, ресторанти).
За изродите си съвсем права, но аз поне не съм съгласна заради някой изрод да рискувам и да получа рак.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st August 2010, 11:57
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Решил съм да отида на козметик за космите на гърдите. Махах ги с крем Виит, ама нещо не ми допадна.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st August 2010, 21:21
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от master77
Решил съм да отида на козметик за космите на гърдите. Махах ги с крем Виит, ама нещо не ми допадна.
Най- добре иди някъде където имат опит с мъже, че съм чувала някои козметички не искали да правят кола маска на мъже. Ако си от София мога да ти препоръчам място, но пиши на лични за да не занимаваме другите.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st August 2010, 22:22
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Ако искаш да си махнеш окосмяването само за лятната почивка, защо просто не ги обръснеш и за 2-3 дена ще си доволен. Крем депилатора поне за мене е същото като да се обръснеш, ама ти излиза по-скъпо. Внимавай колко време го държиш, прочети добре опаковката, защото съм ползвала за ръцете, кожата ми е чувствителна и ми станаха ранички.
кола маска или депилатор (машинка) - аз препоръчвам машинката, по-безболезнено е. и в двата случая поникват за същото време (по мои наблюдения). кожата ми се възпалява от кола и не я правя вече.

другите методи - фото и лазерна епилация, не съм имала щастието да опитам, но избери опитен козметик ако решиш да се подложиш на тази процедура, защото на моя приятелка с лазерна епилация и потъмниха/изгориха участък от кожата и доста се лекува после.

за краткотраен ефект удари контрата и си спести главоболията
за дълготраен си избери добър козметик.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd August 2010, 10:51
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Да, така е, мерси за съветите. Този крем ме изгори и мен, само за две минути и сега имам още повече косми. Може да ми кажете добър козметик от София.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненакосмизамъже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.