IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1271  
Стар 23rd August 2010, 16:46
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Не се дъвчете заради мен, няма смисъл
Отговори с цитат
  #1272  
Стар 23rd August 2010, 20:46
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

lovebird, страхотен резултат! Желая ти от все сърце да стигнеш желаните килограми!
Всички тук гоним нещо, кой нагоре, кой надолу. Хайде малко да се подкрепяме взаимно и да се отнасяме с уважение един към друг.

Сигурна съм, че lovebird е потърсила и намерила адекватно лечение и съдействие, след като има такива хубави резултати.
Зозе, гледам и на теб режимчето ти действа добре.
Направо много хубави новини ми поднесохте момичета като начало на седмицата!

Поздрави
Отговори с цитат
  #1273  
Стар 23rd August 2010, 22:33
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

браво на lovebird, zozeto & wanja дъщеря ми не ми дава миг покой и се изгубих за малко. За една седмица съм -1.5кг, днес успях да тичам 3 х 10мин. без да спирам, очаквам 30мин. непрекъснато бягане скоро Утре ми е плодов ден, а днес си позволих една меденка от 210 калории за въгл. ден.
Отговори с цитат
  #1274  
Стар 24th August 2010, 07:57
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, и аз съм на плодов ден днес. Започнах го с 1 хубав банан .Приготвила съм си и грозде и ябълки до края на деня, но съм пред МЦ и ми е едно тъпо. Килограмите са нагоре, но дали от объркания режим трайно качих или пък е заради МЦ-незная. Няма да го мисля толкова, давам си напред и толкос.

calorie_mania, и ти ли си като нас с Амели, съвпадат ни схемите?Браво, резултатът ти е супер! Ти на пътечка ли бягаш или на природа? 10 минути хич не е малко, а като си помисля 30мин. и направо ти се възхищавам!

Знаете ли ,че някак не ми излизат верни часовете във форума и понякога има разминаване и на датата на коментарите ви, незная защо така Сигурно са някакви настройки на часовата разлика или нещо подобно.Ако някой ги разбира тези работи, моля да ме просветли!

Ванюшке, ти започна ли да хапваш равномерно през деня или пак гладуваш до вечерта ?
Отговори с цитат
  #1275  
Стар 24th August 2010, 08:20
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте, момичета!

След няколко неуспешни опита да сваля 20 килограма, сега пак съм на линия и ще се боря. Все някога ще стане, нали? Поставила съм си цел до Коледа да съм свалила 12, а до Великден - още 8. Цел - 73 кг. Пожелавам успех на всички!
Отговори с цитат
  #1276  
Стар 24th August 2010, 08:31
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

nedaneda123 много готино, заформяме си групичка от 3 Тичам навън, където ми падне, искам пътека, но нямам 900 лева за да си купя ще видим зимата къде ще бягам, може в зала.
Love Joy аз като теб бях 20кг наднормено тегло, Боже, за моите 153см бях 66кг. От няколко месеца насам смъкнах 8кг, остават ми още 13 някъде, но за да е постижима целта и аз като теб ги разделям на цели от по 5кг. Тук сме за да се подкрепяме, ще успееш!
Отговори с цитат
  #1277  
Стар 25th August 2010, 20:22
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Тралала изпекох си хлебче
Отговори с цитат
  #1278  
Стар 26th August 2010, 08:12
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, как сте?
Зозе, Ваня, къде изчезнахте?
Аз вече два дни бях напълно стриктна, днес започва третия ден от врътката. Вече съм 77, 4кг.
Отговори с цитат
  #1279  
Стар 26th August 2010, 08:20
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Здравейте,
Неда, браво! Обикалеям нагоре-надолу, госто посрещах и такива ми ти работи Иначе аз задържам. Няма мърдане надолу за сега, но продължавам. Днес ми е плодов ден и съм се заредила с една сочна диня ... Момичета, как върви при вас?
Отговори с цитат
  #1280  
Стар 26th August 2010, 08:55
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте!

Вчера поомазах положението с едно доста обемно парче торта, но не мисля да се отказвам, все пак има и такива моменти. Днес отново ще съм стриктна. Закусих с 60гр. мюсли с прясно мляко и едно кафе. Обяда и вечерята още не съм ги измислила, но основно ще хапвам доматена салата, а концентрираните ястия ще са в ограничени количества. Лошото е, че от вчера сутринта до днес разликата в кантара е +2 кг, но го отдавам основно на задържане на вода. Дано да я махна тая вода до утре сутринта. Мисля по някое време днес да отида на фитнес.

ЗОЗЕ, отлично се справяш! Неда, ти също! Bird, хапвай по-стабилно, не е страшно, обещавам!

Хубав ден на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.