IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th August 2010, 09:31
just_user just_user не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Varna
Мнения: 2
По подразбиране Продавам бягаща пътека

Sporter Бягаща пътека с магнитно натоварване. Ръчна промяна на наклона. Треноръвъчен компютър с показатели време, скорост, разстояние, калории, пулс. Измерване на пулса с HAND сензори. Бягаща пъвърхност 110 х 34 см. За домашно ползване. • Максимално тегло на трениращия: 100 кг.

Възможност за договаряне на цената.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th October 2010, 10:32
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

търсех продукта за да видя снимка и предполагам е това http://www.borela.net/OMA---781.php - аз мислех, че тези пътеки не стават за бягане, защото не са автоматични, но рекламата им е за "бягащи пътеки" - можеш ли да споделиш твоя опит с тази пътека и защо я продаваш, благодаря ти!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th October 2010, 17:43
just_user just_user не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Varna
Мнения: 2
По подразбиране

Пътеката е читава, компактна и подходяща за бързо ходене и бягане, като идеята е да се спортува в къщи. Електрическите са по- подходящи за фитнес зала или ако имаш свободна стая в къщи да си направиш фитнес салон. Специално моята не съм я ползвал, защото си я купих лятото и предпочитах да излизам навън да бягам, а преди месец си купих велоергометър Hammer и това ми е достатъчно за да си правя кардиото. Пътеката е в отличен вид и не е ползвана, а цената е перфектна - 200 лв.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Продавамбягащапътека
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:01.