IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 3rd October 2010, 07:48
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

Големият бюст е хубаво нещо ,но да не е на моите рамена аз пак съм чашка Ц но видимо по-малък бюста ми може би и различните марки сутиени си имат разлика в номерата затова е така някои Ц-та преди не ми ставаха хахаххахах сега всичко ми е перфектно
__________________
красотата иска жертви
Отговори с цитат
  #1082  
Стар 13th October 2010, 15:14
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Отложих си корекцията при Тонев!
Не ми хареса отношението му,взе парите в началото и повече не се интересува дали се харесваш или не.
Поиска 850 лева .
Не се съгласи с това което искам да променя в асиметрията..т.е метода.
Наложи ми неговия, и аз останах като гръмната от логиката която изкара :P
Въобще разочаровах се доста от Него!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #1083  
Стар 14th October 2010, 17:37
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

ти какво мислеше да правиш при него?
Отговори с цитат
  #1084  
Стар 16th October 2010, 10:20
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

И аз съм разочарована от него. ПИП ките които ми постави , не искаше да ги смени като ми каза ,че били много хубави...Смених ги на друго място...А пермалипа, който ми постави в долната устна не е зашит както трябва...и се изкриви...Ходих на консултация и исках да го оправи.., но той ми отказа...каза ,че стояло много хубаво и, че самото ми лице е криво...Незнам какво да кажа...Съжалявам и то два пъти...
Отговори с цитат
  #1085  
Стар 16th October 2010, 11:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Ходих на консултация и исках да го оправи.., но той ми отказа...каза ,че стояло много хубаво и, че самото ми лице е криво...
Какво направи с Пермалип-чето, коригира ли го или още си така?
Отговори с цитат
  #1086  
Стар 16th October 2010, 16:38
Аватара на cekcu69
cekcu69 cekcu69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 22
По подразбиране

petiarad---цитат " Здравейте мацки! Не бях писала няколко дни, но се бях скрила в къщи и нямах интернет.Във вторник на 20.10 бях в Пловдив при доктор Тонев и ми сложи Пермалипчетата.5мм. в горната устна и 4мм. в долната.Всичко мина много бързо и безболезнено.Все още си имам малко отоци и като спаднат ще ви пусна снимки.Доволна съм и не съжалявам! Е, устните ми не са много сочни и големи, но пък изглеждат много добре от преди.Целувки на всички!!! "

в началото си била доволна от интервенцията какво се случи последствие. аз си правих при д-р тонев повдигане на бюста имам лека забележка той обеща че след 6 месеца ако не се заличи да го коригира.
__________________
красотата иска жертви
Отговори с цитат
  #1087  
Стар 17th October 2010, 13:06
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Гуени, Все още си стоя с кривата джука ...и не знам как може да се оправи това.Може би ще трябва да се извади импланта...не знам....Не ми се иска да го вадят...
Отговори с цитат
  #1088  
Стар 17th October 2010, 16:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Гуени, Все още си стоя с кривата джука ...и не знам как може да се оправи това.Може би ще трябва да се извади импланта...не знам....Не ми се иска да го вадят...
Принципно да, трябва да останеш малко без него и после наново. пусни ми снимка на лични ако искаш и прецениш, и ще ти кажа по-точно.
Отговори с цитат
  #1089  
Стар 17th October 2010, 16:47
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

cekcu69 и аз съм с повдигане и с импланти.Остана ми лека асиметрия след като спаднаха отоците и най-вече си пролича и много взе да ми бие на очи(а и не само на мен) лятото с банските ,без сутиен когато слагах някоя блузка, а и аз в огледалото си го виждах
Лявата е по- голяма от дясната, дори и след обирането на кожа и повдигането ,и зърното и е на 0,5 см по -високо от другата.Постоянно ми изкача от сутиена, и половината страна на ареолата си е постоянно от вън Дясното изглежда си е намястото,че хич не мърда
Поисках при корекцията да се смали лявата ареола и да слезе леко на нивото на другата ...а той ми каза че не става и може да ми вдигне и другата там горе на високо-Представяте ли си тогава щяха да ми се качат на врата Но това беше неговата логика.Не одобрих решението и метода и се отказах.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #1090  
Стар 18th October 2010, 02:54
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Да , той е лекар на втълпяването . Ако се отиде при друг лекар - оказва се , че решение има и че дори и проблема да е в твоето тяло , може да се избегне влиянието му с необходимата корекция .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.