IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th October 2010, 01:10
valeria_07 valeria_07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 13
По подразбиране завиждате ли на мъжете?

Не мислите ли,че е много по-хубаво да си мъж-нямаш цикъл ,не раждаш деца, получаваш всеки път оргазъм ,не се грижищ толкова за външния си вид и куп други неща-природата страшно много е ощетила жените,което изобщо не е честно-на нас се падат всички неприятни усещания
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th October 2010, 09:22
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране Re: завиждате ли на мъжете?

Цитирай:
Първоначално написано от valeria_07
да си мъж-нямаш цикъл
Какви ги думаш.... А цикъла на четината! При някои на 48-мия час става толкова гъсто и грапаво, че спокойно могат да послужат за пила на нокти..
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th October 2010, 10:53
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

В никакъв случай не завиждам на мъжете. Радвам се, че съм жена и мога да бъда капризна, обгрижвана, глезена и пълна лигла, мога да флиртувам, колкото си искам и да получавам всичко и да ми е простено, че съм такава
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th October 2010, 11:44
valeria_07 valeria_07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 13
По подразбиране

да не говорим за секса-ние винаги трябва да сме мръсници в леглото ,да се стараем ,да правим френска ,да угаждаме на всичките им прищевки и за капан те витаги си свършват , а има жени ,които дори не знаят какво е оргазъм и това ако е честно?природата много се е изгаврила с нас
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th October 2010, 11:48
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

По-големи глупости не бях чела! Какво значи, че трябва да сме мръсници в леглото. Не ми се мисли какви партнъори си имала... Ти трябва да си в леглото такaва, каквато ти искаш да си. Ако искаш бъди мръсница, ако искаш монахиня. И какво за френската любов. Ти като правиш фелацио, той не те ли целува отдолу също? Ощетени сме били.... каквото на нас в секса, такова и на тях. А това, че има идиоти, които си мислят, че могат да те използват за секс играчка... ако си с такъв, моля ти се, зарежи го веднага!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th October 2010, 11:50
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Освен това, ако е за сравнение - ние можем да раждаме деца, а мъжете - не. Знаеш ли колко мъже биха искали да знаят какво е това да расте живот в теб! Природата си е знаела работата!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th October 2010, 12:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: завиждате ли на мъжете?

Цитирай:
Първоначално написано от valeria_07
Не мислите ли,че е много по-хубаво да си мъж-нямаш цикъл ,не раждаш деца, получаваш всеки път оргазъм ,не се грижищ толкова за външния си вид и куп други неща-природата страшно много е ощетила жените,което изобщо не е честно-на нас се падат всички неприятни усещания

Направо изби рибата .
Не знам от къде да започна
Не раждат деца- децата се раждат по желание
Не се грижат толкова за външния вид-ти да не си била с някой мърльо ,защото аз на такива не съм попадала
Получават оргазъм-и аз получавам ,защото знам как да си го направя ,не чакам някой да ми го докара
Няма цикъл -но има други неща ,които ние нямаме
Да се стараем да правим добра френска-или го можеш или не го можеш ,всичко идва от вътре и пак не е задължаващо
Да сме мръсници в леглото - или си ,или не си това със старание не става ,трябва да ти идва от вътре и да го желаеш
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th October 2010, 12:20
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране Re: завиждате ли на мъжете?

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Няма цикъл -но има други неща ,който ние нямаме
Като сутрешната ерекция, което някой път си е кофти тръпка. За всичко друго, дет' казва Тхомито съм съгласна.
А и по мои наблюдения напоследък доста мъже са по-големи глезанчовци и лиглЮвци и от женките.

Адашке, стегни се малку, има си мноооого плюсове в това да си жена.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th October 2010, 13:16
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Не е истина! Супер темичка се е заформила

Моето мнение е, че да си човек - това е най важното. Никой няма да ни ощети, ако ние самите не го направим и не се чувстваме такива. Има мъже, които искат да са се родили жени и обратно, но моля - не съжалявайте за избора на майката природа. Човек трябва да е в мир с кожата, пола и тялото си.

Като предимство да си мъж, на прима виста - се сещам за това, че можеш да се изпикаеш, без да се налага да клечиш зад храстите, а относно бодитата, че не се налага да се събличаш чисто гол в обществената тоалетна, за едната малка нужда

Така или иначе, неудобството да си мъж или жена, си го създава самият индивид! Радвам се че съм жив, здрав - аз и моите близки и приятели! Другото е бошлаф
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th October 2010, 13:18
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Вале, да ти даде господ само за един ден да изпиташ силата и тържеството на сутрешната ерекция - няма да мислиш така. Такава мощ усещаш в бедрата, корема и слабините - имаш чувството , че можеш да завъртиш земното кълбо на члена си
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: завиждателинамъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:06.