IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th October 2010, 00:12
valeria_07 valeria_07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 13
По подразбиране

ето цяла тема има за това и повечето жени ги е яд ,че не са мъже-явно те пони си казват истината и не се правят на интересни http://archives.bg-mamma.com/archive...topic=430998.0
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th October 2010, 01:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Aбе Валериа за кво си се скофтила така май те е зарязало някое гадже Не се нерви не си заслужава
Отговори с цитат
  #43  
Стар 20th October 2010, 01:24
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Защо ти е- да бъдеш мъж?
Да, ние нямаме цикъл, не раждаме, свършваме (друг е въпросът- колко ни е хубаво...)
Защото... ако още не си разбрала, в този привидно мъжки свят... всъщност, управляват жените.
И всичко, което правим- ние, мъжете... го правим, заради вас.
Защото имаме Тестостерон. А той е вашето най-мощно оръжие... Вашият троянски кон, скрит- в нас ,мъжете. И единствената причина... да търпим глупостите ви... избирателно прилагани и събиратело наричани... еманципация.
Имаме и Отговорността.Лишени сме от правото- да бъдем слаби. Осъдени сме- на постоянно съревноваване за вашето внимание.
А сексът... за него ви завиждам. За оргазмите. Толкова пълни, цялостни. Разтърсващи. С единствена надежда- да ги споделите с нас. Но отново... с отговорността- да ви доведем до този миг, в който иначе забравяте за нас.
Имаме и чест, някаква. Но често ни карате да се откажем от нея.
Знаеш ли, предимството на индиректното, пред директното управление, е в... носенето на отговорността. Защото истината е, че се страхувате от нея. И някъде... в края на първобитния матриархат... ни я прехвърлихте. Изцяло на нас, мъжете. Което беше... най-умният ви ход.
Сега... делим победите. Но загубите... Тях... ги преглъщаме сами.
Хайде, стига...
Спри да пишеш глупости... И управлявай.
Long live the Queen!
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th October 2010, 07:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeria_07
ето цяла тема има за това и повечето жени ги е яд ,че не са мъже-явно те пони си казват истината и не се правят на интересни http://archives.bg-mamma.com/archive...topic=430998.0
На първа страница резултатът е 16:4 в полза на жените, които се чувстват добре в кожата си.
Нататък не четох, че повече от 5 мин. в БГмама е рисковано да се застояваш

Валерия, явно караш тежък ПМС ?!
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #45  
Стар 20th October 2010, 08:36
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

Не не завиждам...наслаждавам се на това да съм
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th October 2010, 09:07
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране

Не ми е минавало през ум. Е, май веднъж... когато раждах малката си дъщеря, а мъжът ми в къщи сладко си спинкаше.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th October 2010, 11:06
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране Re: завиждате ли на мъжете?

Цитирай:
Първоначално написано от valeria_07
получаваш всеки път оргазъм
тука проблема е в мъжЪ, твоя, не в мъжете по принцип
Цитирай:
Първоначално написано от valeria_07
не се грижищ толкова за външния си вид
аа ти тва го правиш с отвращение и между другото аз колко съм страдал и продължавам по разни зали, толкова мъки и христос не е видял и тва е отвъд всякакъв коментар

и да съ мъжко, и да си женско има своите плюсове и минуси, по-добре гледай да се възползваш от положителните страни, вместо да ревеш за останалите..
в днешно време мъжете, които искат да са жени - стават жени.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #48  
Стар 20th October 2010, 12:02
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Ааа, не, сега като си направя сметка какъв живот водя и ако го водя същия само, че да съм "силния" пол и сигурно няма да издържа.

Като се има предвид с колко мъже работя и всеки ден получавам някво много мило отношение не за друго, просто щото съм ЖЕНА...
Изобщо като цяло мисля, че сме освободени от много отговорности, с които със сигурност бихме се справили, но са някак си по-леки за нас, щото сме нежния пол.
Единственото, от което съм недоволна е, че жените по-рано си купуваме околоочни кремове. Ей на, тва ме подсеща, че до тая година ползвах бебешки кремове, вече обаче не мога се размина с тях. Трябва да харча пари и за околоочен серум. И като се оплаках на половинката и като му казах дай пари за крем, отговора беше ще ти дам. Ама ти не готвиш, не чистиш и не се занимаваш с тежка домакинска работа, затова ти остава време да се гледааш и да намираш някви бръчки, които аз не виждам.

И на мен лично ми е много гот, че точно ние можем да даваме човешкия живот, а не мъжете. Те на болка не могат да търпят. По-изнежени са в това отношение
Оф бе, отивам на работа, с какви глупости ме занимавате.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 20th October 2010, 12:58
valeria_07 valeria_07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Защо ти е- да бъдеш мъж?
Да, ние нямаме цикъл, не раждаме, свършваме (друг е въпросът- колко ни е хубаво...)
Защото... ако още не си разбрала, в този привидно мъжки свят... всъщност, управляват жените.
И всичко, което правим- ние, мъжете... го правим, заради вас.
Защото имаме Тестостерон. А той е вашето най-мощно оръжие... Вашият троянски кон, скрит- в нас ,мъжете. И единствената причина... да търпим глупостите ви... избирателно прилагани и събиратело наричани... еманципация.
Имаме и Отговорността.Лишени сме от правото- да бъдем слаби. Осъдени сме- на постоянно съревноваване за вашето внимание.
А сексът... за него ви завиждам. За оргазмите. Толкова пълни, цялостни. Разтърсващи. С единствена надежда- да ги споделите с нас. Но отново... с отговорността- да ви доведем до този миг, в който иначе забравяте за нас. това го казваш само ,защото си мъж - ако беше така нямаше да има хиляди форуми за оплакващи се жени ,които не са стигали до оргазъм или ,че ги е яд ,че не са мъже или че цикъла ги мъчи-нашия живот е много повече изпълнен с неприятни усещания ,които ти за щастие не можеш да разбереш-освет това ни е толкова се стараем да ви се харесаме - гримове,разкрасителни процедури ,епилации-знаеш ли колко време отнема това?
Имаме и чест, някаква. Но често ни карате да се откажем от нея.
Знаеш ли, предимството на индиректното, пред директното управление, е в... носенето на отговорността. Защото истината е, че се страхувате от нея. И някъде... в края на първобитния матриархат... ни я прехвърлихте. Изцяло на нас, мъжете. Което беше... най-умният ви ход.
Сега... делим победите. Но загубите... Тях... ги преглъщаме сами.
Хайде, стига...
Спри да пишеш глупости... И управлявай.
Long live the Queen!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 20th October 2010, 13:05
valeria_07 valeria_07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Защо ти е- да бъдеш мъж?
Да, ние нямаме цикъл, не раждаме, свършваме (друг е въпросът- колко ни е хубаво...)
Защото... ако още не си разбрала, в този привидно мъжки свят... всъщност, управляват жените.
И всичко, което правим- ние, мъжете... го правим, заради вас.
Защото имаме Тестостерон. А той е вашето най-мощно оръжие... Вашият троянски кон, скрит- в нас ,мъжете. И единствената причина... да търпим глупостите ви... избирателно прилагани и събиратело наричани... еманципация.
Имаме и Отговорността.Лишени сме от правото- да бъдем слаби. Осъдени сме- на постоянно съревноваване за вашето внимание.
А сексът... за него ви завиждам. За оргазмите. Толкова пълни, цялостни. Разтърсващи. С единствена надежда- да ги споделите с нас. Но отново... с отговорността- да ви доведем до този миг, в който иначе забравяте за нас. това го казваш само ,защото си мъж - ако беше така нямаше да има хиляди форуми за оплакващи се жени ,които не са стигали до оргазъм или ,че ги е яд ,че не са мъже или че цикъла ги мъчи-нашия живот е много повече изпълнен с неприятни усещания ,които ти за щастие не можеш да разбереш-освет това ни е толкова се стараем да ви се харесаме - гримове,разкрасителни процедури ,епилации-знаеш ли колко време отнема това?
Имаме и чест, някаква. Но често ни карате да се откажем от нея.
Знаеш ли, предимството на индиректното, пред директното управление, е в... носенето на отговорността. Защото истината е, че се страхувате от нея. И някъде... в края на първобитния матриархат... ни я прехвърлихте. Изцяло на нас, мъжете. Което беше... най-умният ви ход.
Сега... делим победите. Но загубите... Тях... ги преглъщаме сами.
Хайде, стига...
Спри да пишеш глупости... И управлявай.
Long live the Queen!
това го пишеш само ,защото си мъж- ако беше така нямаше да има хиляди форуми за оплакващи се жени ,които не са получавали оргазъм,че ги е яд ,че не са мъже или че имат проблемен цикъл- да не говорим ,че правим толкова неща ,за да ви се харесаме - грим ,разкрасителни процедури ,епилация-знаеш ли колко време отнема това?-нашия живот е пълен с неприятни усещания ,но ти за щастие не можеш да го разбереш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: завиждателинамъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.