IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 23rd October 2010, 17:52
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Цитирай:
вседствие на което се нагълтах с почти литър кръв
някои неша като ги пишете, или ги пишете, или ги мислите със задниците си, с извинение за израза,ама нямам по-точен

пс: ти имаш ли представа какво представлява 1 литър кръвозагуба ?????

добре,че не трябва да искам от пациентките и разрешение да отида до тоалетната по време на стерилните 5 часовите им операции
Повърнах 4 пъти само кръв и легенчето, което ми бяха дали се пълнеше почти до половина. Естествено, че не съм премерила количеството, но мога да предположа от това, което виждах...Приятелката, която беше до мен беше ужасена.
Нямам намерение да споря с никой, още повече виждам, че този факт забавлява някои хора...

Виждам и нещо друго - зад "te_dda" очевидно стои някои, коитоучаства в тези операции ))
Е, поне чете истини...
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #742  
Стар 23rd October 2010, 17:55
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
качвам малко снимки,но предупреждавам,че носът е още доста подут http://betsibubz.snimka.bg/other/rin...43321.21122941 парола 1234
Да, за 10-ти ден си е доста добре, дори няма синини под очите !
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #743  
Стар 24th October 2010, 12:52
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

да,нямах никакви снинини ,само на 2рия ден се появиха 2 под очите но много бързо избледняха,а като се има предвид след 1вата операция какво чудо беше,направо е невероятно колко добре изглеждах след тази.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 24th October 2010, 13:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
да,нямах никакви снинини ,само на 2рия ден се появиха 2 под очите но много бързо избледняха,а като се има предвид след 1вата операция какво чудо беше,направо е невероятно колко добре изглеждах след тази.
Защото работи внимателно
Ако си забелязала как пипа носа едва,едва..да не го направи нещо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #745  
Стар 24th October 2010, 14:43
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

да,много е внимателен и ми направи впечатление ,4е не дава да се говори лошо за колегите му,аз подметнах един коментар за Емилчо ,но бързо бързо смени темата,не ми даде да продължа с "хвалбите" по негов адрес
Отговори с цитат
  #746  
Стар 24th October 2010, 14:46
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

BetsiBubz, твоят си нос да ти кажа, според мен също много ти е отивал. А този Георгиев трябва да е пълен неудачник, за да превърне един нелош нос в това, което е било преди втората ринопластика. Иначе, поздравления за резултата Много да му се радваш на новото носле!
Отговори с цитат
  #747  
Стар 24th October 2010, 14:54
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

мерси,радвам му се,само чакам да поспадне ,че е доста надут,мисля си,че като си придобие окончателната форма ще бъде доста добре,а за стария ми нос изобщо не съм съгласна,беше си ужасен (или аз бях много вманиачена),но ти благодаря
Отговори с цитат
  #748  
Стар 24th October 2010, 14:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
да,много е внимателен и ми направи впечатление ,4е не дава да се говори лошо за колегите му,аз подметнах един коментар за Емилчо ,но бързо бързо смени темата,не ми даде да продължа с "хвалбите" по негов адрес

защото се наслуша от мен
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #749  
Стар 24th October 2010, 15:08
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

сигурно,аз само казах,че при Георгиев всички излизат като след боксов мач,за разлика от неговите пациенти,но само каза "е,зависи от човека..." и смени темата,не ми даде поле за изява
Отговори с цитат
  #750  
Стар 24th October 2010, 17:10
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
а за стария ми нос изобщо не съм съгласна,беше си ужасен (или аз бях много вманиачена)


Напълно те разбирам за вманиачаването. Моят нос има почти идентична форма с твоя. Аз не си понасям конкретно профила, а всички ми казват, че в него ми бил чарът и бла-бла-бла(явно отстрани погледнато не е толкова бедствено положението), но аз съм се вторачила и това е, само в него гледам...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.