IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th October 2010, 15:12
mim-gab mim-gab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

. Иначе най-добре тя да си спести пари за мамопластиката сама и то преди да има деца.[/quote]


Незнам какво да кажа на вси4ки-БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА.Всички сте прави
Имам детенце на по4ти 2 годинки.
Просто се чувствам много тъпо.Има неща които и аз не харесвам в мъжа ми но никога няма да му кажа да не се по4увства както аз се по4увствах.
Просто не съм такава,харесвам си го такъв какъвто е,стана ми обидно 4е 6 години ме е лъгал 4е ме харесва такава каквато съм.
__________________
Глупавият мъж ревнува жена си от всички мъже, а умният само от този,който не буди съмнение
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th October 2010, 15:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mim-gab
Има неща които и аз не харесвам в мъжа ми..харесвам си го такъв какъвто е..
Мисля,че в една връзка хората трябва да са честни един към друг.Щом той си е позволил да бъде честен и ти го направи.И не,защото не си "такава",а защото го държиш в себе си

Ако ти сама наистина искаш да се подложиш на мамоластика,защото искаш по-големи,а не заради думите на мъжа ти действай

:P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th October 2010, 20:25
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

мим, ти казала ли си му че искаш да си напрвиш мамопластика?
Ако не си - кажи му, сигурна съм че това ще обърне посоката на разговора по темата.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th October 2010, 22:50
mim-gab mim-gab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Говорихме за уголемяване на бюста-не искал.Това е лицемерие според мен,незнам вече какво да мисля.Както и да е,аз лично винаи съм го искала,просто нямам за сега финансова възможност,но няма да се откажа и ще направя всичко възможно да постигна така мечтания а мене резултат.
Решила съм да е при д-р Енчев (мисля че е най добрия в областа на Бюста) поне по това което съм виждала във нета и съм 4ула
__________________
Глупавият мъж ревнува жена си от всички мъже, а умният само от този,който не буди съмнение
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th October 2010, 01:58
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Лицемерие може би не е. Мъжете обикновено се страхуват, че след това може да бъдат зарязани, че ще си търсиш друг/и, че ще бъдеш по-харесвана, ще ти се вдигне самочувствието (последните две са важни и хубави неща ), а една уверена в себе си жена с добро самочувствие винаги се харесва. Другия момент е, че мъжете се страхуват от такива жени, обикновено от това да не бъдат отблъснати, че не са достатъчно добри и достойни за такава жена. Погледни го от тази страна, може това да е причината за отказа.
Моят мъж ми каза "Браво!" като заявих какво искам да правя - браво са смелостта, че съм решила да направя нещо за себе си и съм готова да изтърпя болките и да поема рисковете. Но сега като отворя дума по темата той си мълчи, а това не е признак на одобрение (познавам го добре), но това не ми пречи и не води до съмнения в мен дали да се подложа на операция или не, а и сама се финансирам.
Така че щом го искаш наистина - направи го, правейки го за себе си ще ти донесе удовлетворение и ще те накара да се чувстваш по-добре, което е най-важното. Живеем във време, в което благодарение напредъка на медицината тези неща са възможни и съвсем нормални. Когато има възможност за такава корекция и желаеш, нормално е да се възползваш.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th October 2010, 07:02
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

По темата - изтеглих кредит, за да си платя операцията. Нямаше как да събера пари с малките заплати, които взимаме със съпруга ми.
Към авторката - моят мъж винаги е твърдял, че не харесва големи гърди (това естествено е лъжа, няма такъв мъж). Ние сме заедно от 10 години и никога не ми е казвал, че гърдите ми са малки. Дори като постоянно мрънках, че вече нямам гърди, той казваше - е как да нямаш, имаш си.... За което - евала. И като му изтърсих един ден - ще си сложа силикон, той беше шокиран. Сигурна съм, че причините да не ме подкрепи са тези, изложени по-долу от Nike_13. Но въпреки това се реших и се оперирах. Месец след операцията, на него му беше трудно да възприеме това, което се случва, това че съм взела самостоятелно решение, което промени доста неща. Сега обаче спря да се държи като неуверен в себе си мъж и започна да се радва на придобивките ми, а това ме прави още по-щастлива. Пиша всичко това, за да знаеш че има подобен случай на твоя, с тази разлика, че той не ми е признавал, че не харесва малките ми гърди (а съм сигурна че си го е мислил, нали виждам как гледа жените с по-големи гърди ). Така че ако наистина го желаеш - действай смело, ще видиш че след това и мъжът ти ще е доволен, а ти - хиляди пъти повече от него, защото чувството е несравнимо. Само въпроса с парите незнам как ще го уредиш, наистина си е голяма сума, както писах и по-горе, за мен кредита беше единственото възможно решение. Успех!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th October 2010, 15:32
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

моите гърди ми ги подари бившия приятел. Не се притеснявам от това, тогава нямаше как да си ги позволя - на 20 години и с мижава заплата. Липосукцията си я платих сама. Имах събрани пари и се почерпих Но тази операция беше доста по-евтина от циците.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st November 2010, 15:11
Аватара на Stennli
Stennli Stennli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Варна
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oofie
моите гърди ми ги подари бившия приятел. Не се притеснявам от това, тогава нямаше как да си ги позволя - на 20 години и с мижава заплата. Липосукцията си я платих сама. Имах събрани пари и се почерпих Но тази операция беше доста по-евтина от циците.
Ще ме учуди ако се притесняваш
Отговори с цитат
  #39  
Стар 1st November 2010, 15:27
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stennli
Цитирай:
Първоначално написано от oofie
моите гърди ми ги подари бившия приятел. Не се притеснявам от това, тогава нямаше как да си ги позволя - на 20 години и с мижава заплата. Липосукцията си я платих сама. Имах събрани пари и се почерпих Но тази операция беше доста по-евтина от циците.
Ще ме учуди ако се притесняваш
Аз ако бях на мястото на бившия, щях да си поискам парите за инвестицията при раздялата
Отговори с цитат
  #40  
Стар 1st November 2010, 16:56
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, то по тая логика трябва да си искаме/връщаме всички подаръци. Или да си ги плащаме при раздяла.
Ами тогава просто да не си подаряваме нищо, щото знае ли човек...
Но пък съм се сблъсквала с такова мислене : на моя позната приятеля, с когото живее на семейни начала й отказа пари за операция с мотива "Утре ако се разделим, може друг да мачка циците, дето аз съм ти ги плащал"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:35.