IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 21st October 2010, 14:34
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
mdacota-изобщо не се притеснявам,защото вече обясних,че аз съм доволна за цената.просто е адски смешно как от 3600 се направи,че задрасква 600 евро,което го направи веднага като надигнах вежда и щях да му припомня кво пише в сайта.Но в края на краищата предпочетох тия 100 евро да ги дам на някой близък,който има нужда,от колкото на някой,който се опитва да ме измами
Може и да бъркам някъде, но ми се струва, че аритметиката е трябвало да бъде следната: 2 500 евро за имплантите плюс 600 за липофилинта е равно на 3100 евро. След "благородния" жест от страна на Стоянов и махане на числото 600, е трябвало да платиш 2 500 евро. Всъщност, ти си платила повече 500 евро, както и да ти смяташ. Стоянов обаче така е обърнал нещата, че едва ли не той се е прецакал с 100 евро.
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ, КАКТО ВЕЧЕ КАЗАХ. ВАЖНОТО Е ТИ ДА СИ ДОВОЛНА И ОТ ОПЕРАЦИЯТА И ОТ СУМАТА, КОЯТО СИ ПЛАТИЛА. Другото са досадни подробности.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 21st October 2010, 14:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

изобщо не четете,върнис е в първото ми съобщение,моля!

На 15 септември той каза-импланти 1500+1500 операция+липофилинг 600=3600,нали?Обаче при физиономията ми казва:обаче мога да задраскам липофилинга и оп стават 3000.

Как няма да съм доволна,като в целта сид а ме измаме той е назад с някви си 100 евро,хм?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 21st October 2010, 15:00
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
изобщо не четете,върнис е в първото ми съобщение,моля!

На 15 септември той каза-импланти 1500+1500 операция+липофилинг 600=3600,нали?Обаче при физиономията ми казва:обаче мога да задраскам липофилинга и оп стават 3000.

Как няма да съм доволна,като в целта сид а ме измаме той е назад с някви си 100 евро,хм?
Да де, ама в сайта му пише, че подмяната на анатомичните ПИП с МакГан струва 2 500 евро. На теб обаче ти е казал с 500 евро по-голяма сума, нали така!? За това става дума. Защо се е опитал да те избудалка и дали ти е обяснил, че ще ти вземе 3 000 лева за гърдите понеже еди какво си, независимо от обявената сума в сайта му.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 21st October 2010, 15:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ми,защото се пробва ..ма,ето че в целта си да ме измами е назад.Без значение колко е назад,важен е факта,че който се опитва да мами,сам пада в капана.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st October 2010, 15:12
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
ми,защото се пробва ..ма,ето че в целта си да ме измами е назад.Без значение колко е назад,важен е факта,че който се опитва да мами,сам пада в капана.
Така е- Който гроб копае някому, сам пада в него
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th October 2010, 20:54
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Между другото и мен се опита да ме избудалка по подобен начин този хирург. В сайта му пише - "повдигане на бюст" 2600 евро. Когато отивам на място ми обявява - 3600 ... без да уточнява евро или лева. В телефонен разговор уточняваме, че става въпрос за 3600 евро .... за една мастопексия, без импланти, без нищо. Пак отварям сайта му и какво да видя - "повдигане и намаляване на бюст" - 3600 евро...ама аз нищо не искам да намалявам бе човек...опазил ми бог. И от тук - кой е прецакания, само той. Изгуби си една сигурна пациентка за мастопексия.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th October 2010, 05:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ами от всяка да се пробва,доста джобни ще изкара
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #68  
Стар 30th October 2010, 12:55
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

незнам каква е преференцията на Стоянов за подмяна на ПиП,но ще ви кажа че импллантите не струват повече от 1500евро,така че сами си правете сметки колко това са преференциални цени.!!Преференция е тогава когато хирурга ти предложи да ти ги смени напълно безплатно ,като само заплатиш имплантите си (новите)+евентуално упойка,както ми предложи на мен Динев.Естествено това беше само за негови пациентки.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 30th October 2010, 14:36
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Това е от сайта на д-р Тонев - http://www.doctortonev.com/drtonev/i...id=125&lang=bg

Преписвам го, защото не може да се копира:
"Поради отпадналата гаранция на производителя PIP, при установяване на усложнения като капсулна контрактура, се ангажирам лично да подменя имплантите, като моите пациентки ще заплатят за смяна с импланти Eurosilicone – 800 евро и за смяна с импланти McGhan – 1000 евро"
Явно имплантите са доста по-евтини от очакваното щом може да бъдат сменени за тази цена!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #70  
Стар 30th October 2010, 16:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Явно Стоянов се мисли за велик с цената 2500 евро
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: информирайтемемалко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.