IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd November 2010, 15:08
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Това, че съм имала куража да кажа, "не си ги платих аз, подарък са ми" не ти звучи добре, ок твое мнение
Няма да се оправдавам за нищо и не дължа обяснение, но за да ти стане малко по-ясно - Той беше една много голяма любов в моя живот, както и аз в неговия. Как може едни цици да променят отношенията между двама души, звучи малко повърхностно, нали? Жал ми е за жените, чийто мъже биха издребняли до такава степен.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 3rd November 2010, 15:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

именно!
Тити, не се обиждай - по ниакакъв начин коментарът не ми беше насочен към теб
Отговори с цитат
  #73  
Стар 3rd November 2010, 16:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Въобще не съм се обидила
Просто си разсъждавам как стоят реално нещата, които много често се тълкуват погрешно или просто малко по-елементарно, опитвайки се да се вместят в някакви норми.
Но всеки с разбиранията си все пак
Отговори с цитат
  #74  
Стар 3rd November 2010, 16:22
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Само не можах да разбера как така съм комплексарка и ограничена, само защото не бих приела скъп подарък за хиляди евро от човек който не е част от семейството ми. За мен това не е комплексарщина, а е морален принцип. Всеки си има различни принципи, моите са такива. И не се смятам нито за ограничена, нито за комплексарка, смятам че съм човек с висок морал и ценности.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 3rd November 2010, 16:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
А това че повечето българки се отблагодаряват така, иди го отречи.
Хаха, това е най-голямата глупост, която съм чувала..
Твоето обкръжение такова ли е, че правиш такива категорични изводи?
...жалко

Обкръжението ми не е от българки и българи, но все пак чета сайтове и новини и казвам как изглежда от страни.
Нима искаш да кажеш че чалгаджийките, плеимеитките и такива подобни не се вписват в тази категория? И си помисли какъв процент от младите български жени са чалгаджийки, плеимеитки или искат да бъдат такива? Доста над половината по мое мнение и наблюдения. А и няма нужда да споменавам, че все пак 27 години съм живяла в БГ, и съм успяла да си направя изводите.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 3rd November 2010, 16:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
не бих приела скъп подарък за хиляди евро от човек който не е част от семейството ми. За мен това не е комплексарщина, а е морален принцип.
РЕСПЕКТ,аз съм същата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #77  
Стар 3rd November 2010, 17:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
не бих приела скъп подарък за хиляди евро от човек който не е част от семейството ми. За мен това не е комплексарщина, а е морален принцип.
А ако утре този твой човек излезе от семейството ти...какво правиш тогава, а?

Иначе принципите ти ги разбрахме вече
Отговори с цитат
  #78  
Стар 3rd November 2010, 17:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
не бих приела скъп подарък за хиляди евро от човек който не е част от семейството ми. За мен това не е комплексарщина, а е морален принцип.
А ако утре този твой човек излезе от семейството ти...какво правиш тогава, а?

Иначе принципите ти ги разбрахме вече
Родителите ми няма как да излязат от семейството ми.
А съпруга ми, при положение че имаме деца някой ден, за него винаги ще съм майка на децата му без значение дали сме заедно или не. Така че винаги ще има нещо което да ни свързва и да е част и от двама ни. За протокола, все още не съм приемала от него скъпи подаръци.
Това е много повече, отколкото и най дълбоката връзка която гаджета може да са имали. Дори няма място за сравнение.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 3rd November 2010, 18:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И какво, щом си му родила деца, значи може да допуснеш скъпи подаръци от него, пък щом не си винаги ще живееш с някакви скруполи.
Съжалявам, но това е твърде закостеняло като виждане. Децата не правят връзката, брака или там каквото.

И само за протокола, аз съм с брак, с дете
не са ми правени скъпи подаръци за хиляди левове,
освен това не възнамерявам да тунинговам гърдите си.
...това за да не помислиш, че съм от мутресите, чалгаджийките и там...както се изрази

Но виждам, че повече наистина няма смисъл да говорим за това.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 3rd November 2010, 19:05
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Тити, разликата е очевидна - щом имате деца, общ дом, общи грижи, общи раз ходи, общи цели и мечти. Ако имаш две деца и си вкъщи за да се грижиш за тях, а мъжът ти работи - това не са негови пари само - а пари за семейството. Все пак жената в къщи се грижи за дом и деца - нейната работа е не по-малко важна от тази на мъжа.
Когато в едно семейство единият реши, че иска да се оперира, това е семеен разход - а не подарък.

Аз съм учудена, че само chaoslady вижда нещата като мен, а вие се опитвате да я изкарате закостеняла комплексарка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.