IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th January 2006, 15:39
milenita milenita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Varna
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до milenita
По подразбиране Релеф

Здравейте!
Обръщам се към вас като към най-компетентни да ми дадете едно съветче. От много време се занимавам със фитнес и други спортове и имам доста развита мускулатура, но напоследък релефа ми се губи... Ще се бъда щастлива всичкия труд да излезе наяве. Какъв хранителен режим трябва да спазвам или поне на какви храни да наблегна. Ако знаете къде мога да намеря такъв режим ще бъда много благодарна...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th January 2006, 16:29
wady wady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Здрасти Milenita,
и аз като теб имам същия проблем. Занимавам се активно със спорт от 6 годишна(сега съм на 17) и имам доста развита мускулатура. Но напоследък седалищните мускули са се отпуснали доста. На мен попринцип това ми е слабото място и с много упражнения има минимален ефект Като цяло изглеждам мускулеста и стегната , но ми се щеше дупето ми е да е по-стегнатичко! Хранителен режим си спазвам и то доста строг. По4ти съм изключила от менюто си шоколада, да не говорим за всякакви торти и тестени, които вкусвам мноооооооооооооооооооооог о рядко.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th January 2006, 15:14
Miguel Miguel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1512
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Релеф
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.