IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th December 2010, 18:14
adrianmitev adrianmitev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране Главоболие и чувство на тревежност,притеснение

Здравейте,

От доста време насам имам много лошо главоболие, което се появява изведнъж няма значение по кое време от деня е. освен болката в глава в повечето случаи изпитвам някакво чувство на притеснение, тревожност, трудно ми е да се концентрирам и съсредоточа върху каквото и да били. бях на лекар, като ми казаха, че всичко било на психическа основа изписаха ми хапчета, но пак без никакъв резултат. от няколко седмици вече болката почва да става прекалено силна, че вече се изнервям толкова много от това, че оказва влияние върху личните и бизнес отношенията ми. Някои имал ли е подобни проблеми или просто някакъв съвет или кажете къде мога да отида при настина някои добър доктор, които настина си разбира от работа и ще може да ми помогне.

Благодаря на всички за отделеното време.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th December 2010, 19:54
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ужасно е да, и мое мнение е че хапчета не трябва да се вземат, само биха навредили. Аз по принцип поддържам идеята да не се вземат химии освен когато наистина е нужно. По-добре отиди на някоя хижа през weekenda, или на СПА, а ако положението е много сериозно можеш да потърсиш консултация с психолог, макар че аз много не вярвам в помощта на родните психолози...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th December 2010, 10:32
adrianmitev adrianmitev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

мерси много. днес съм решил да отида при един лекар да видя и той какво ще ми каже, опитвал съм много пъти да се отдам на отдих и това е само временно решение след това всичко продължава. ще го мисля някак си Благодаря все пак за отделеното време желая ти всичко хубаво !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th December 2010, 10:41
nodiu nodiu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Всяко свободно време навън сред природата, далече от града.
Разходката в планината винаги се отразява положително на психиката.
Не е лошо да направиш и консултация със специалист за болките в главата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th December 2010, 14:12
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мислил ли си да пробваш с йога? Сериозно, може да ти прозвучи смешно... както и на мен, когато приятел ми спомена да ме заведе на курс по йога. Но не е истина колко спокоен можеш да се почувстваш. Аз също съм подложена на огромен стрес, но се чувствам спокойна. Вече
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th December 2010, 14:32
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Привет, присъединявам се към съвета за практика по йога. Преди около 2-3 години бях много скептична относно йогата. отидох веднъж, гледах и се чудех абе какви са тия сектанти, които се молят и викат ооммммм... След обаче около година и половина ми се случиха много гадорийки наведнъж и отново реших да отида на йога. И оттогава не съм спирала да ходя. Вярно, не ходя редовно, поради финансови причини, но ако зависеше от мен, шях да ходя поне 2 пъти седмично. Когато съм на практика по йога, все едно съм в един различен капсулиран свят, в който няма болести, стрес, нерви, дразнители, има само спокойствие и тишина. Но трябва да намериш своята практика, тъй като са няколко практики, има по-интензивни, за напреднали, има за начинаеши, има по-леки и лежерни практики, и също така за всяко нещо си има място и време. Когато съм ходила преди около 2-3 години, просто не му е било времето и мястото, а и аз самата не съм била на такава вълна. А относно психиатри и лекарства, винаги съм се чудела как с такава лекота изписват антидепресанти и си играят с живота и здравето на хората. Бих те посъветвала първо да отидеш на психолог, а не на психиатър. ако той прецени, сам ще те насочи към психиатър. Псхилозите нямат право да изписват хапчета, те лекуват само душата. Ако искаш, мога да препоръчам добър психолог.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Главоболиечувствонатревежностпритеснение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.