IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 14th December 2010, 18:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За да не стоиш в застой,обади се за изследването,и ако ти предложат ваксина пробвай.Това е моят съвет.Ето виждам Брил,че е писала.Явно не е страшно.Едва ли е цяло състояние,може да си заслужават парите.
Брил ти излекува ли се напълно?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #192  
Стар 14th December 2010, 19:23
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Това беше преди много години.Да,всички пъпки много бързо взеха да изчезват и повече не съм имала проблем,разбира се преди цикъл понякога,но също бързо се махат.А наистина бях кошмар,при мене бяха доста големи и трудно набираха.Направих само един курс с ваксината,май ми бяха казали за два,но не се наложи.Иначе пъпките са най-малката грижа,която може да ти докарат стафилококите....
Отговори с цитат
  #193  
Стар 14th December 2010, 19:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Брил как се казва тази ваксина,искам да проуча на кои органи влияе зле?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #194  
Стар 14th December 2010, 20:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Re: Стафилококи-Анаста
« #8 Петък, 15 Декември 2006, 18:31 »
Извинявам се, че нямам личен опит с ваксината, и може би си чела мнението ми в други теми за Анаста. Ако не - то мнението ми е негативно. Моя приятелка-лаборант в "Националния център по заразни и паразитни болести" изрично ми каза, да не се доверявам на Анаста, педиатърката ни сподели същото мнение, дори добави, че в Анаста "винаги ще те изкарат резултат, че имаш стафилококи"...
това е едно мнение,но съм склонна да се доверя на майките,които са писали положително за вакисната Анаста.

А и Брил щом се е излекувала,значи действа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #195  
Стар 14th December 2010, 22:28
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Май най-добре да се пуснат в няколко лаборатории...Нещо много се забравя напоследък правилото-ако не можеш да помогнеш,поне не вреди
Отговори с цитат
  #196  
Стар 15th December 2010, 10:57
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

Първо, благодаря ви много за подкрепата!

Хубаво е, че ваксината е помогнала на много хора, но като цяло този метод на лечение звучи като научна фантастика, защото както изследването на кръв, така и самата ваксина, се предлагат само в тази лаборатория. До колкото разбрах, в "Национален център по заразни и паразитни болести", както и в други заведения, могат да диагностицират въпросната инфекция само по взет секрет! Извън БГ този т.нар стафилолизинов титър не е известен. Изобщо, всичко е твърде съмнително. Във форумите, които изчетох, хора споделят, че на всеки му казват различни референтни стойности (по телефона), като в същото време докторката подпитва за симптомите, за да "прецени" какъв резултат да даде. Естествено, това са само догадки и предположения.

Аз преди малко се обадих да питам за моя резултат. Казаха ми, че имам 2, от референтна 0408 (каквото и да означава това), питаха ме какви симптоми имам и веднага ми предложиха да започна лечение. За сега обаче мисля да не правя нищо по въпроса, просто защото не вярвам на нищо и никой и съм страшно объркана!
Отговори с цитат
  #197  
Стар 15th December 2010, 11:43
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

marisabela,

И аз съм с редовен цикъл, но преди години един от хормоните ми беше леко в горната граница и тогава противозачатъчните помогнаха (преди да започнат да вредят). През последните 2 години пъпчасването беше придружено с привидно безпричинно отслабване, намаляване на апетита и понякога гадене, което ме навежда на мисълта, че пак може да е намесен някой хормон. Знам ли?! (Със сигурност не е от щитовидната жлеза)

Относно пъпките, в момента си имам от всички възможни видове - кистозни, който 1 месец я избият я не, имам тук там с бели връхчета, имам и едни такива ситни като обрив, които евентуално се преобразуват в някакви други. Кожата е червена, раздразнена, всичко боли...

Твърдо съм решила да не приемам антибиотици, противозачатъчни и други подобни. Не пуша, не пия, спя по 8 часа, храня се здравословно, пия зелен чай, използвам само медицинска козметика. Никога не си лягам с грим. Нямам придружаващи заболявания, (които са ми известни) освен мигрена.

Мога да твърдя, че през годините съм имала и добри периоди, например миналото лято се бях изчистила на 100% и работех усилено по премахване на белези, но ... само за няколко месеца и пак стигнах до нулата.

И вече просто не знам!

Твоите хранителни добавки след колко време започнаха да дават резултат?
Отговори с цитат
  #198  
Стар 15th December 2010, 19:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pav1ova
Твоите хранителни добавки след колко време започнаха да дават резултат?
Усещат се веднага,имунната система се засилва.На кожата най-бавно започнаха да действат.По принцип кожните проблеми най-бавно се оправят,защото първо трябва вътрешно да се вгради ред.
Преди на 2 седмици ходих на козметик,нямах друг избор.Сега вече 6 месеца не съм.

Разбирам,че акнето ти е активно.Моят резултат също беше 2 преди година.Но аз знам,че бяха стафилококи,защото още преди 6 години ми изследваха секрет в салона на Мая Тачева.Там беше първият опит да ме излекуват.Ходих една година да ме почистват,през което време пиех антибиоитици и комплекс пакети с билки.Тъкмо реших,че се оправих и като спрях да ходя пак се появиха.И така сменях всевъзможни студиа и дерматолози,козметики,пили нги през всичките тия 6 години.
Зимата по принцип има затишие,но лятото ставах на решето.А,когато си правих този тест в Анаста беше декември миналата година и имах 2 пъпки само.Мисля да ида в центъра по паразитология да видя дали ще установят сега наличие на инфекцията.Но ще бъде следващата година като се върна в бг.
Тогава ще споделя какъв ще е резултата.Би трябвало да съм чиста вече.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #199  
Стар 15th December 2010, 23:53
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

А чували ли сте за този уред http://www.youtube.com/watch?v=V5R1hhjguyc ? Ето и още инфо: http://ansr.com/acne Тук е доста нашумяло и четох добри отзиви, но още не мога да се реша да си го купя, $150 струва, а и съм някак скептично настроена.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #200  
Стар 16th December 2010, 07:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

какви уреди,какви машини....всичко е вътре в нас-ПРОБЛЕМИТЕ,ЗДРАВЕТО.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:06.