IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 16th December 2010, 21:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
В чужбина 4000 евро са една прилична месечна заплата, малко над средната. В БГ ако приемем че средната заплата е 1000 лв, а малко над средната да е 1500... сметнете дали може да се направи операция за 1500 лв (и все пак мисля, че доста повиших цифрите).

Какво се шашкаш Thomi?
Не са ли така в Австрия? Мъжа ми взема над 3000 и заплатата му се води средна. И моята заплата е доста прилична, а още съм на изпитателен срок.
Познавам които вземат и над 4000 и виждам че имат нужда от корекции... но не го правят. Изглежда за тях си е глезотия пластичната хирургия. Обаче и цените са шокиращи, бях писала в друга тема.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 16th December 2010, 21:52
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Странно ми е наистина да виждам жени които изкарват наистина добри пари но ходят не особено поддържани - с бръчки на 30 год. Вярно че северния тип кожа е тънка и бързо се състаряват, някъде около 25-тата година, но поддръжката и корекциите са по джоба почти на всяка. А в БГ вземат кредити дори, само и само да изглеждат добре. Май си е до манталитет.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 16th December 2010, 23:12
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Странно ми е наистина да виждам жени които изкарват наистина добри пари но ходят не особено поддържани - с бръчки на 30 год. Вярно че северния тип кожа е тънка и бързо се състаряват, някъде около 25-тата година, но поддръжката и корекциите са по джоба почти на всяка. А в БГ вземат кредити дори, само и само да изглеждат добре. Май си е до манталитет.
И аз мисля, че е до манталитет и култура. На Запад е по-рядко явление. Тук където живея, жените с корекции са рядкост и определено се набиват на очи, докато в Бг като, че ли е норамлно явление и на никой не му прави впечатление. Жените в Бг си обръщат повече внимание, дори и с малко средства пак се поддържат, както могат.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 17th December 2010, 06:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Какво се шашкаш Thomi?
Не са ли така в Австрия? Мъжа ми взема над 3000 и заплатата му се води средна.[/quote]

Не знам как е в Австрия,но в Германия-Кьолн всички се оплакват и реват,че са им малко парите.

3000 си е средна определено за Финландия
Зависи каква е работата също така.
Тук жените с корекции веднага ги слагат в една графа-знаете каква
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #175  
Стар 17th December 2010, 08:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

какво значи средна заплата
ако 95% от населението взема 1000 евро, а 5% всема 50 000 евро - каква е средната заплата?
Реалната средна заплата в Австрия ( не говорим за management ) си е 1200 евро ( 14 заплати). Във Финландия стандартът е по-висок - не само заплатите, но и цените
Отговори с цитат
  #176  
Стар 17th December 2010, 08:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hubavelka
Жените в Бг си обръщат повече внимание, дори и с малко средства пак се поддържат, както могат.
Съгласна съм,за това чужденците си умират за жени от източна европа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #177  
Стар 17th December 2010, 09:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

хайде чак толкова да не се превъзнасяме
Отговори с цитат
  #178  
Стар 17th December 2010, 14:13
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Въпроса не е толкова откъде идва жената, а какви са и стремежите и това, че 'на запад' жените са общо взето два типа - или се оправят сами или се концентрират върху грижата за дома и семейството.
В първия случай не им трябва някой да им плаща за луксовете и глезотийките, във втория - нямат претенции за такива неща.

Докато тук действителността е друга - жената ходи на работа и изкарва пари, гледа семейство и деца, и ако има капризи то по-добре сама да си ги задоволява, защото ако са подарък, току виж после някой реши да си ги вземе обратно.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 17th December 2010, 14:26
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз малко по друг начин виждам действителността, но карай.
Самите престави за красота и естетика са различни.
Това което в БГ минава за пухкави пълни устни, тук е НОУ ГОУ.
При мамопластика тук също не се целят такива обеми - повечето жени които познавам държат на хубават форма и размер чашка С до Д
Това изпъване на кожата - ами не благодаря -предпочитам да ходя с бръчки отколкото да прилчам на клоун ( тази беше много готина мадама преди)
Отговори с цитат
  #180  
Стар 17th December 2010, 14:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Въпроса не е толкова откъде идва жената, а какви са и стремежите и това, че 'на запад' жените са общо взето два типа - или се оправят сами или се концентрират върху грижата за дома и семейството.
В първия случай не им трябва някой да им плаща за луксовете и глезотийките, във втория - нямат претенции за такива неща.

Докато тук действителността е друга - жената ходи на работа и изкарва пари, гледа семейство и деца, и ако има капризи то по-добре сама да си ги задоволява, защото ако са подарък, току виж после някой реши да си ги вземе обратно.
Кратко, стегнато и обосновано.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: високималкиценинапласти4нихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:01.