IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 18th December 2010, 13:03
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Колкото по малко време прекарвата с половинката, толкова по малко неща ще ви дразнят у нея! Тва е положението.
А ако говорим за съжителство и след него се започнат тези проблеми? К'во правим тогава хаха Иначе си прав..но този път пък ще започнат дерзанията - защо се виждаме толкова рядко, друга ли има.. и т.н
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 18th December 2010, 14:25
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Връзката и самата любов не предполагат ли, че ще обичаме всички недостатъци в половинката си? Ако той/тя не ни дразнят с нищо или не виждаме недостатъци тогава връзката не е пълноценна.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #213  
Стар 18th December 2010, 15:38
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Какво толкова сте заразсъждавали? Ясно е, че това, половинката да почне адски много да ни дразни, е неизбежно в един момент.Но се свиква с недостатъците у другия човек - или ги приемаш, или си търсиш друг/а, който те дразни по-малко.Или просто никога не се обвързваш сериозно и стоиш сам/а цял живот, угаждайки само на егоистичните си възгледи.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 18th December 2010, 15:52
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Или просто никога не се обвързваш сериозно и стоиш сам/а цял живот, угаждайки само на егоистичните си възгледи.
Тези които остават сами цял живот не ги разбирам. То бива егоизъм ама после си патят от това. Наслаждават се на свободата си докато станат на 50-60 години... а после? Ако се залежат болни и няма кой да им донесе 1 чаша вода дали ще се наслаждават на свободата си, че няма никoй около тях с които да се съобразяват?
Отговори с цитат
  #215  
Стар 18th December 2010, 15:58
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Chaoslady, права си, повечето съжаляват сигурно.Но се случват и такива хора, които са си самци по природа.Няма да забравя преподавателката ми по английски в гимназията.Тя беше (е) стара мома, много странна птица.Говореше понякога истерично и казваше за себе си "Аз съм абсолютен песимист, егоцентрик и мизантроп!" Явно този тип хора по начало не могат да съжителстват и общуват по начина, който ние приемаме за нормален.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #216  
Стар 18th December 2010, 16:02
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Гадно за жената, но щом тя си е избрала този живот и се чувства щастлива така... дано никога не и се налага да разчита на някого...

Аз когато се събрах с мъжа ми, когато заживяхме заедно, бях доста притеснена дали ще свикне, защото преди мен никога не е живял с жена, живял е постоянно сам откакто се е отделил от родителите си. Доста комуникативен е, има приятели, но друго е съжителство. Имал е няколко краткотрайни връзки преди мен, и то всички са били от други градове и максимум за няколко месеца. Но излезе че не му беше трудно изобщо да живее с жена, способен е на компромиси дори повече от мен
Отговори с цитат
  #217  
Стар 18th December 2010, 21:09
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ...

Е все някога за всеки човек се намира половинка.. Може да го срещнеш на улицата, във влак,на кафе,диско,някаде на здраво пиене и танци.. според мен всичко си идва от самосебе си..и си се наместват нещата..то това по поръчка нестава..
Отговори с цитат
  #218  
Стар 20th December 2010, 17:28
Аватара на Wings_of_a_Butterfly
Wings_of_a_Butterfly Wings_of_a_Butterfly не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 282
По подразбиране

Мен ме дразни, че като види джага и направо се зомбясва Така де, каквото и да му говоря ако в близост има джага, мога само да си мечтая да ме чуе какво говоря Ама от друга страна го намирам за сладко, се пак това му е нещо като слабост. Няма перфектни хора, пък и точно недостатъците и странностите на един човек са това, което го прави уникален.
Отговори с цитат
  #219  
Стар 20th December 2010, 17:46
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Пипирудо, ти си най лесна! Монтирай си една Джага на пъпа например (или някъде другаде) и постоянно ще е залепен за тебе

Шегата настрана, но сега ще ви кажа какво най много мразят мъжете.

Жена им да им говори за трето лице, обикновено напълно непознато за мъжът и да иска той да слуша с интерес! Е няма как да се случи, освен ако не си е турнал МП 3-ката в ушите и да си е пуснал любимата музика.

Има теми които може да разисквате с приятелките си и да ви слушат в захлас и опиянение, но те никога не трябва да се обсъждат с мъжът ви - особено когато не ви касаят пряко.

Друга особеност на женския род с която се сблъсквам от едно известно време насам и не само у нас а и в приятели. Върви сериал, главния герой прави некъв си жест към героинята и веднага следва реплика от Нашата съпруга -Ти никога не си правил това за мен!

Първо, това е сценарий на "боза" и няма връзка с реалния живот.

И второ, защо съпругата не се замисля "А аз - като изисквам, правя ли неща, които прави героинята към мъжът си в сериала! Свалям ли му палтото като се прибере от работа, подканям ли го към наредената маса, запалила ли съм свещите и казвам ли му: -Да ти е сладко мили!!!

Няма какво да се дразним на половинките, щото и ние не сме идеални. Някога ми е трудно да се разбера и със себе си, а камо ли и с друг човек.

Компромиси товарищи, това е положението. Поне да се надяваме да са взаимни, за да не сме все ние "шибаната страна"
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #220  
Стар 20th December 2010, 22:40
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Моя ме дразнУва с език
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквовидразнятполовинките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.