IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2007, 13:22
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране работа и спорт

Прочетох няколко мнения и доколкото разбирам ако искате да се поддържате във форма, трябва да се сопртува почти всеки ден около 1 h 30 мин. Как го постигате бе, хора? Бачкате ли? Имате ли семейства? Аз бачкам от 8.30 до 18.00, добре че съм с кола и стигам до спортния център към 19.00. После съм на аеробика и с къпането се прибирам към 20.30. После вечеря или гладене и вечерта си отива. Този ритъм мога да си го позволя около 3 пъти семично, все пак имам нужда от 2 свободни вечери за магазини, готвене или приятели. Как успявате вие, споделете?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th January 2007, 17:03
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Бачкам на пълен работен ден и допълнително в къщи от време на време, за да изкарам още някой лев. Излизам в 8.00 - 8.30 и се прибирам към 19.00 - 19.30 часа (нямам кола, само маршрутки или градски транспорт). Семейство и деца нямам. Като цяло за момента разполагам с времето си, но това не значи, че го прекарвам във фитнеса Eдин час ми е тренировката, максимум 80 мин, ако имам време и желание. Залата ми е на 5 минути от вкъщи, сложи и по 5 минути преобличане, значи стават 80 - 100 минути общо. Тренирам средно 3 пъти седмично, като през седмицата 1-2 пъти вечер (към 20.30 - 21.00), и през уикенда още един път. Ако съм тренирал само веднъж през седмицата, през почивните дни може да наваксам с две тренировки. Това е моят стандартен режим на тренировки от много години, и с него съм в отлична форма, ако се храня както трябва. Ако нямам време, винаги мога да мина на 1-2 тренировки седмично (например само през уикенда), и/или да съкратя още продължителността и така да си подържам формата.
Това, че ти трябвало много време за да си във форма са разни митове, измисляни от хората, дето си търсят извинения да не тренират
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th January 2007, 17:40
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Това, че ти трябвало много време за да си във форма са разни митове, измисляни от хората, дето си търсят извинения да не тренират
ако си жена, със семейство и дете/деца, нещата стоят по съвсем друг начин
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th January 2007, 18:27
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Това, че ти трябвало много време за да си във форма са разни митове, измисляни от хората, дето си търсят извинения да не тренират
ако си жена, със семейство и дете/деца, нещата стоят по съвсем друг начин
Жена съм и съм омъжена, нямам деца, но смятам, че човек трябва да се поддържа, особено на 32 години. Но просто повече от 3 пъти на семица за спорт не мога да си позволя (не знам как някои го правят всеки ден), през уикендите сме на планина или по гости, все пак човек има нужда и от социален живот понякога.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th January 2007, 22:12
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от asesina
Но просто повече от 3 пъти на семица за спорт не мога да си позволя (не знам как някои го правят всеки ден), през уикендите сме на планина или по гости, все пак човек има нужда и от социален живот понякога.
То няма и нужда от повече от три тренировки седмично.

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ако си жена, със семейство и дете/деца, нещата стоят по съвсем друг начин
Ако искаш, ще намериш начин. Ако не, винаги може да си измислиш оправдание.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th January 2007, 10:23
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Аз свършвам в 17ч. работа, тренирам 2 пъти седмично фитнес, ходя един път на масаж, сега искам и плуване да започна... Добре, че нямам деца защото не знам как бих смогнала....но рано или късно и това ще стане и не знам как ще си променя ритъма на живот!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th January 2007, 13:39
PHILIP PHILIP не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 32
Изпратете съобщение чрез Yahoo до PHILIP
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Цитирай:
Първоначално написано от asesina
Но просто повече от 3 пъти на семица за спорт не мога да си позволя (не знам как някои го правят всеки ден), през уикендите сме на планина или по гости, все пак човек има нужда и от социален живот понякога.
То няма и нужда от повече от три тренировки седмично.

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ако си жена, със семейство и дете/деца, нещата стоят по съвсем друг начин
Ако искаш, ще намериш начин. Ако не, винаги може да си измислиш оправдание.
4 са най-добре

А в нейното положение, колкото и да иска , не винаги може да става...
"женена, деца, съпруг" това нищо ли не ти говори...?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th January 2007, 14:10
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Абе то по принцип човек си намира начини да прави това, което иска, но дали някой ще го търпи да не се прибира (както на моя мъж много често му се налага) и дали децата ще се гледат сами е съвсем друг въпрос...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th January 2007, 14:11
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Има ли желание има и резултати!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th January 2007, 14:13
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Аз уча (от 8 сyтринта до към 5 вечерта), събота и неделя бачам; На зала ходя след 18 часа, понякого към 21 дори; Тренирам mezdy 2 и 4 дена на седмица, старая се да са 4 ; Трез седмицата тренирам само ....

Петко К не мисля че винаги може да се намери време за фитнес, зависи много каква работа работи човек, дали е изморителна много и тн.
__________________
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: работаспорт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:05.