IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th May 2010, 14:28
Anira Anira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Познавам майката на Таня Боева и тя (майка й )си направи операцията като дъщеря си при Сердев.Но при нея(Таня Боева) имаше бая материал подръки за работа ))
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th May 2010, 22:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Носът и не ми харсва. Има още много какво да се желае, но все пак е по-добре от преди, когато приличаше на Пинокио. Правил го е Сердев. Наистина голяма къметлийка е , че е жива.

СЕРДЕВ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th May 2010, 12:56
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Със сигурност чух от нея лично в едно одавнашно интервю,че е правен на 2 или даже 3 етапа,но не разбрах от кого и къде и то нали не се позволява подобно инфо,че е реклама.
Аз също мисля,че резултата при нея е повече от страхотен-просто съм я виждала преди това
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th May 2010, 20:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg
интервю,че е правен на 2 или даже 3 етапа

на няколко етапа ще рече няколко пъти ли>?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th December 2010, 10:48
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

и аз знам, че Таня Боева има няколко операции на носа. На мен лично не ми харесва, идва ми дълъг.
Важното е тя да се харесва все пак
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th January 2011, 16:49
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

И лицето и е продълговато,така,че мисля и стои много добре носа и като големина и като форма









А преди




И пак не се вижда мн.добре-едва я изрових тая снимка.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th March 2011, 19:00
frambuesa frambuesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Варна
Мнения: 6
По подразбиране

не е пример за успешна ринопластика и според мен, бай дъ уей защо толкова крайни към Сердев, не съм се оперирала при него но винаги съм си мислела, че е хирург със солиден опит?!

П.П. привет на всички участници във форума, дано има място за нов кадър
__________________
Бог създал мъжа преди жената, за да може да каже поне няколко думи.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th March 2011, 19:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Добре дошла, frambuesa!
Ето малко за Сердев - http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...E5%F0%E4%E5%E2
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th March 2011, 19:53
frambuesa frambuesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Варна
Мнения: 6
По подразбиране

sibi-добре заварила! Благодаря за линка, останах потресена от разказа на самодива. Това с местната упойка е брутално, би трябвало пациента да има право на избор!
Не вярвам Танчето да се е оперирала при този касапин, малко след като "хвърли клюна" бях гледала интервю, в което каза че се е оперирала в чужбина.
__________________
Бог създал мъжа преди жената, за да може да каже поне няколко думи.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st March 2011, 01:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от frambuesa Виж мнението
sibi-добре заварила! благодаря за линка, останах потресена от разказа на самодива. това с местната упойка е брутално, би трябвало пациента да има право на избор!
не вярвам танчето да се е оперирала при този касапин, малко след като "хвърли клюна" бях гледала интервю, в което каза че се е оперирала в чужбина.
и аз бях при него с месна упойка.. бях тъкмо навършила 18, нямах търпение да се оперирам. в провинцията не се чуваха отзиви от негови пациенти, а само натрапчивата му реклама по всички медии.
ужасна е операцията с месна упойка, а при него е направо кошмар. първо те надрусва, но ясно го чувах как бъзикат със сестрите грозно на гърба на негова пациентка, на която е правил липосукция, докато ме режеше. чувстваш и чуваш как се реже плътта ти, кръв се стича по гърлото и те дави.. взе да ме отпуска упойката по едно време и аз почнах да муча, а той с най-голямата си наглост ми вика да спра да се лигавя!! за сравнение, миналата година минах през операция с локална упойка, хирургът постоянно ме питаше дали усещам нещо, аз му казвах да продължава, че ще трая, но той на два пъти поднови упойката. явно сердев пести от упойка! пациента не трябва да изпитва никакъв дискомфорт по време на операция, достатъчен ни е стресът от интервенцията.

след сердев трева не никне! 10 мин след операцията бях на кафе, без превръзка, лонгета, тампони, нищо... аз искарах късмет, че имам само естетични проблеми! много хора не могат да се похвалят с това. сердев не е за затвор, ами за публичен линч. човешкия живот го няма за нищо.

това лято ми предстои трета ринопластика, да му оправят бакиите. дано е последна!

п.с. много ме дразни новия интерфейс на форума! как се слагат емотиконки???
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: koиопериралТаняБоева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:49.