IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 20th March 2010, 16:17
Аватара на naikki
naikki naikki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Salzburg, Austria
Мнения: 27
По подразбиране

Да споделя и аз една случка от онзи ден, не че е нещо кои знае колко фрапиращо, но ме изненада много.
Лежа си аз на дивана и съм се зазяпал в някакво предаване - топ 10 на някакви глупости, и тогава беше топ 10 на най-забавните реклами или нещо от сорта, всички реклами бяха немски, когато на трето място гледам позната реклама - някакво момче гони жълт автобус и регистрацията на автобуса ми се видя българска, когато рекламата свърши видях че е на Loop
Стана ми адски смешно, по австрийска телевизия за топ реклами - нашенска реклама на трето място
Отговори с цитат
  #102  
Стар 20th October 2010, 12:39
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

много просто - големите рекламни компании се презентират на конференции за награди и с качествен криейтив от клоновете си - в случая - България. положителното трябва да се цени.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 12th January 2011, 07:14
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Да разкажа малко за снежната обстановка в Атланта...
По принцип много рядко вали сняг, малко и не се задържа повече от ден.Обаче като тръгне да се топи стават страхотни поледици, от които хората тук адски много се страхуват.Прогнозата беше че ще вали неделя вечер, още от петък започнаха да се подготвят сякаш идва второто пришествие, пазаруват като луди-мляко и хляб най-вече.Рафтовете в магазините бяха празни. Заваля и натрупа около 15 сантиметра, не е валяло толкова много от години.Голяма паника, отменени полети, затвориха училищата(разбираемо), по новините казаха да не излизаме от вкъщи, освен ако не е супер спешно, повечето хора не ходят на работа(аз успях защото работя близо, оставих колата и ходя пеш).В района който живея градски транспорт няма, всеки разчита на автомобила си, а нито вътрешните нито главните улици са почистени.И така вече трети ден.Блокиране сме, почти няма коли по улиците, уж били пуснали снегорини, но май само по магистралите, докато ги изчистят ще дойде другата зима...Не знам какво би станало ако снега и ледът се задържат още 3 дни...
Не знам в другите щати как е, но съм чувала че на север където вали по-често се справят по-добре
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #104  
Стар 12th January 2011, 12:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Да разкажа малко за снежната обстановка в Атланта...
По принцип много рядко вали сняг, малко и не се задържа повече от ден.Обаче като тръгне да се топи стават страхотни поледици, от които хората тук адски много се страхуват.Прогнозата беше че ще вали неделя вечер, още от петък започнаха да се подготвят сякаш идва второто пришествие, пазаруват като луди-мляко и хляб най-вече.Рафтовете в магазините бяха празни. Заваля и натрупа около 15 сантиметра, не е валяло толкова много от години.Голяма паника, отменени полети, затвориха училищата(разбираемо), по новините казаха да не излизаме от вкъщи, освен ако не е супер спешно, повечето хора не ходят на работа(аз успях защото работя близо, оставих колата и ходя пеш).В района който живея градски транспорт няма, всеки разчита на автомобила си, а нито вътрешните нито главните улици са почистени.И така вече трети ден.Блокиране сме, почти няма коли по улиците, уж били пуснали снегорини, но май само по магистралите, докато ги изчистят ще дойде другата зима...Не знам какво би станало ако снега и ледът се задържат още 3 дни...
Не знам в другите щати как е, но съм чувала че на север където вали по-често се справят по-добре
Това е като по филмите направо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #105  
Стар 12th January 2011, 20:39
nadqmarkova nadqmarkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Това ми напомня за Брайтан, ако имаше дори 5см. сняг всички изпадаха в паника. Затварят се училища, университети, всички се запасяват с храна все едно идва краят. С една дума истерия
Отговори с цитат
  #106  
Стар 23rd January 2011, 17:54
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

А в Германия жените много обичат да си оставят дамските чанти на пода-например като си в дискотеката(тук не е популярно да има сепарета и много щъркели, всички си стоят прави) си я мяташ на дансинга и си танцуваш около нея или пък ако мериш нещо в някой магазин, например обувки, си я зарязваш отворена/разкопчана на пода, където всички я прескачат и настъпват и не се притесняваш много-много, че нещо ще изчезне
Отговори с цитат
  #107  
Стар 23rd January 2011, 18:12
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аха - и в Австрия е така, но мен нали постоянно са ми намилали, че е на безпаричие, никога не си я оставям на пода
Отговори с цитат
  #108  
Стар 23rd January 2011, 18:18
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аха - и в Австрия е така, но мен нали постоянно са ми намилали, че е на безпаричие, никога не си я оставям на пода
И в САЩ съм гледала по филмите и не само е така. Сядат в ресторанта - и чантата на пода. Мен не ме кефи това
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 23rd January 2011, 18:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Сядат в ресторанта - и чантата на пода. Мен не ме кефи това
И мен. Мръсно е най-малкото по пода (колкото и да се чисти..)
Отговори с цитат
  #110  
Стар 24th January 2011, 00:23
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
И в САЩ съм гледала по филмите и не само е така. Сядат в ресторанта - и чантата на пода. Мен не ме кефи това
Да, а най-ужасното нещо е че си ги оставят на пода дори в обществените тоалетни То вярно че е привидно чисто, но мен само мисълта за това ме отвръщава. А ако се чудите от къде знам, другото странно е че на повечето обществени тоалетни вратите не стигат до земята,ами има около 20-30см разстояние.Като тръгнеш да влизаш виждаш или крака със свалени гащи или чанта Предполагам ги правят така за да се вижда дали има човек или не
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гледамневярвамнаушитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.