IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 18th January 2011, 01:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Re: ОТНОВО ЖИВА

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Здравейте отново , искам да поздравя всички с нови нослета .Гледах снимките ви и съм доволна , че съм допринесла за тези красоти . Пускам малко общи снимки , на които се виждат скулите и прасците за които не качих снимки . Е колко време мина от последното ми влизане тук ,и съм много щастлива да пиша отново .
http://645ci.snimka.bg/experiment/no...64548.22120030
Много си хубава!

Нямам търпение и аз да стигна до този хирург!
Какво ти е правил на празците?
Отговори с цитат
  #222  
Стар 18th January 2011, 05:01
Аватара на MartinaSolis
MartinaSolis MartinaSolis не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Този Доктор чуден ще излезе .Точно си търсех нов хирург поради няколко неуспешни ринопластики. Аман вече!!!
645CI много си хубавичка ,направо чудесно се е справил.Искам да те питам по специално за скулите .Разглеждах ти снимките.Имам доста кожа на бузите и ми се получават сенки под очите ,гледам ,че при теб сенките са изчезнали ,ще дадеш ли подробности може и по скайп.
Puppito прекрасна си ...))
... има някаква надежда за мен ,че ще стана красавица хаххаха
Seed monka.pana ми е скайпа би ли ми пратила снимки и искам да те поразпитам )
Отговори с цитат
  #223  
Стар 18th January 2011, 16:49
Pride Pride не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 42
По подразбиране

645CI,

Изглеждаш направо невероятно, страшно си красива! А най-важното в цялата история е че изобщо не личи да има каквато и да е хирургическа намеса, изключително естествено ти стои всичко. Особено скулите, страхотни са. Поздравления на теб и на доктора! Добре, че беше ти да ни отвориш очите, за да разберем, че има и такива професионалисти.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 18th January 2011, 18:00
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

645CI , много си променена ...все едно гледам друг човек
Намирам някаква прилика м/у теб и Кристина Димитрова :P

А иначе телцето ти е супер !
Отговори с цитат
  #225  
Стар 18th January 2011, 19:27
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

А ти имаш ли снимки със старата камба?
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #226  
Стар 18th January 2011, 19:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Камбите вирият между с.Езерец и Шабла........А аз там не ходя !
Отговори с цитат
  #227  
Стар 18th January 2011, 20:45
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Шабла е дивно място. Особено Камен бряг! Като за първи кекссс в острите камъчета и магарешки тръни отзад е супер
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #228  
Стар 18th January 2011, 21:25
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: ОТНОВО ЖИВА

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Здравейте отново , искам да поздравя всички с нови нослета .Гледах снимките ви и съм доволна , че съм допринесла за тези красоти . Пускам малко общи снимки , на които се виждат скулите и прасците за които не качих снимки . Е колко време мина от последното ми влизане тук ,и съм много щастлива да пиша отново .
http://645ci.snimka.bg/experiment/no...64548.22120030
Много си хубава!

Нямам търпение и аз да стигна до този хирург!
Какво ти е правил на празците?
За съжаление не бях за разкрасяване, а 4 операции (две неуспешни в БГ и две успешни в Германия) на ляв бъбрек, но все пак хората ме спасиха и ще живея . Щастлива съм от втория шанс ,който ми бе даден да живея и мисля да го изживея по възможно най- добрия начин
Отговори с цитат
  #229  
Стар 18th January 2011, 21:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Re: ОТНОВО ЖИВА

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Здравейте отново , искам да поздравя всички с нови нослета .Гледах снимките ви и съм доволна , че съм допринесла за тези красоти . Пускам малко общи снимки , на които се виждат скулите и прасците за които не качих снимки . Е колко време мина от последното ми влизане тук ,и съм много щастлива да пиша отново .
http://645ci.snimka.bg/experiment/no...64548.22120030
Много си хубава!

Нямам търпение и аз да стигна до този хирург!
Какво ти е правил на празците?
За съжаление не бях за разкрасяване, а 4 операции (две неуспешни в БГ и две успешни в Германия) на ляв бъбрек, но все пак хората ме спасиха и ще живея . Щастлива съм от втория шанс ,който ми бе даден да живея и мисля да го изживея по възможно най- добрия начин
Леле, мила, много ужасно! Радвам се, че всичко е минало успешно! Знам, че Господ дава такива препятствия на любимците си, за да им напомня да оценят живота! Всичко най-най-хубаво за вбъдеще ти желая!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 18th January 2011, 21:43
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Благодаря Ви много на всички за оценката която ми дадохте . Сега съм на 33 г. имам син на 12г. , и не ми се иска да изглеждам като "лелка" дори заради него и себеси , за това направих всичките тези операции , но не трябва да се прекалява ... Е аз малко попрекалих, но в никакъв случай не съжалявам . Преди постоянно мислех за външния си вид (бях много комплексирано човече ,грозно и т.н ., а всички знаем, че ако не си "хубав" дори не ти дават шанса да бъдеш опознат...Никой не се интересува какъв човек се крие вътре в теб..., дали си добър човек всъщност или не ... и то само заради външния ти вид ) За съжаление така стоят нещата , сега дори забравям че съм направена и не ми се налага да мисля за това как изглеждам и как ме възприемат околните , но уважавам и обичам хората , които са ме харесвали и когато бях "грозното пате ", защото са ме харесвали такава каквато съм била...Просто аз не намирах покой и равновесие с вътршното ми Аз.Надявам се всеки на който му се налага да направи корекция на дадена част от себеси да е наясно какво иска и какво очаква .Аз съм твърдо ЗА всичко което би те направил щастлив.Успех на всички бъдещи красавици
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:37.