IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th January 2007, 16:31
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

то всичко става само желание да има човек време винаги се намира за всичко
__________________
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th January 2007, 16:36
MINI MINI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Аз да си кажа и аз.
Имам от всичко - и дете и мъж , наистина е трудно с времето / не с желанието/.Тези които сами разполагат с него няма как да го знаят .
Но изглежда при добро желание все се намира време.Всяка сутрин съм почти във фитнеса за по един час или в парка бягам /когато времето не ми стига/по час . От 7,30 изчезвам от къщи след като направя един душ и ... смятайте в колко ставам за да мога да си го позволя Ноо както казахме желанието му е майката!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th January 2007, 17:37
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MINI
Аз да си кажа и аз.
Имам от всичко - и дете и мъж , наистина е трудно с времето / не с желанието/.Тези които сами разполагат с него няма как да го знаят .
Но изглежда при добро желание все се намира време.Всяка сутрин съм почти във фитнеса за по един час или в парка бягам /когато времето не ми стига/по час . От 7,30 изчезвам от къщи след като направя един душ и ... смятайте в колко ставам за да мога да си го позволя Ноо както казахме желанието му е майката!
Не те ли е страх да тичаш толклова рано в парка? Не е ли тъмно към 6 h?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th January 2007, 10:52
MINI MINI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Тъмничко е ! Абсолютно си е тъмница ! Но мислиш ли че някой ще тръгне да ме гони ?! Точно мен ?! Много ясно че не може да ме стигне А и честно казано ХИЧ НЕ МИ ПУКА! Без това повечето хора като видят някой да спортува си викат : Тая нещо не е наред !
А кажете ми това защо ! И откога спорта е нещо НЕНОРМАЛНО ?!
Наистина не рабирам ! Като отида на работа с колелото ми казват : Абе ти защо така ?! Наистина ли идваш с колело ?!
Е това някой ако може да ми го обясни ....
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th January 2007, 12:58
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ха, ха, ха, и на мен ми се чудят, че идвам пеша на работа!
Това са все пак само 30-35 мин. бързо ходене, много тонизиращо начало на деня, достоен заместител на чаша кафе!

А и както живея в центъра, за да стигна до офиса, който е в Лозенец, бих загубила много повече време с какъвто и да било транспорт, особено с автомобил при този трафик
Да живее пешеходството и велосипедизмът!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th January 2007, 11:50
iki iki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране за ходенето пеш

вярно е това, което казвате за ходенето и колелата - някога се възприема странно от останалите. но не мисля че е странно.
аз тък като живея на половин час път пеш от центъра и въобще сърце не ми дава да се качвам на миризлив автобус, още повече, че е много приятно да се сърви пеш, когато има тази възможност

но често ме убеждават хората, хайде, моля ти се, вземи си автобуса, късно е вече, и аз казвам добре, само защото не ми се разправя не казвам че всеки трябва да го прави, но като ти е приятно, защо не
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th January 2007, 12:00
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране Re: за ходенето пеш

Цитирай:
Първоначално написано от iki
вярно е това, което казвате за ходенето и колелата - някога се възприема странно от останалите. но не мисля че е странно.
аз тък като живея на половин час път пеш от центъра и въобще сърце не ми дава да се качвам на миризлив автобус, още повече, че е много приятно да се сърви пеш, когато има тази възможност

но често ме убеждават хората, хайде, моля ти се, вземи си автобуса, късно е вече, и аз казвам добре, само защото не ми се разправя не казвам че всеки трябва да го прави, но като ти е приятно, защо не
вземай автобуса а сутрин или вечер ходи да тичаш в парка....
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th January 2007, 12:05
iki iki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране работа и спорт

ами относно за времето, аз нямам много ангажименти с хора след работа, но ходя на курсове почти всеки ден от седмицата след работа.

но в момента стана така, че винаги като намеря свободно време ми се ходи на фитнес. смятам, че е въпрос на нагласа какво ти се прави. и засега успявам често да го правя, и ако мога съчетавам фитнеса с другите неща, в смисъл, че предпочитам да изляза малко по-рано някъде, за да мога да успея и за една тренировка.

но много често мисля за това, какво ще стане например, ако си сменя работата, и трябва да стоя да късно, или тренировките са ми далече, и много се надявам да измисля нещо!

ами успех и с твоя график
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th January 2007, 12:07
iki iki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране ходене пеш

ами да ама автобусите са много неприятни. всъщност аз не ходя заради движението толкова, ами защото ми е неприятно да се возя
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th March 2007, 14:19
aleks_k_b aleks_k_b не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Уф с това време
Детенце на 2 години, мъж в къщи и си зареждам двата магазина.Някой ще каже какво толкова да зареждаш да ама не.Страшно е изморително ,пътуване постоянно ,нареждане пренареждане мъкнене на стоки.С две думи като всяка друга работа с физическа и психическа умора.И въпреки всичко в момента тренирам ,бях спряла за около 2 год. бременност ,бебе.
Сутрин ставам закуските мятам докато оправя детенце и таткото се събужда.Отивам на фитнес към 9.30ч освен ,ако не ревне малката и да ме забави още половин час поне.След което като се прибера ако е хубаво времето/а тази година е/я изваждам на разходка за да е на въздух макар ,че някога не ми се мърда.Пребираме се хапваме приспивам я и мятам цялата къща пране гладене и т.нГледам да готвя вечер за да ми е свободна сутринта.
А бе общо взето една лудница и е много изморително особенно ако детето не спи вечер.Едва ли някой който не го е преживял би разбрал.От време на време ходя в магазина да работя за да си почивам и това не е майтап.Оставям майка с детето /тя работи на единия/ и аз се мятам там.
Но това е най сладкото от всичко ,да съомяваш да сварваш да правиш всичко работа ,готвене ,чистене ,детенце,трениране,маски гримиране
Когато се почуствам ,че съм на предела на силите си зарязвам всичко и си почивам по цял ден,това се изисква за да си пълноценен и полезен на себе си и на околните.
Хайде успешни тренировки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: работаспорт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:22.