IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 24th January 2011, 00:50
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
И в САЩ съм гледала по филмите и не само е така. Сядат в ресторанта - и чантата на пода. Мен не ме кефи това
Да, а най-ужасното нещо е че си ги оставят на пода дори в обществените тоалетни То вярно че е привидно чисто, но мен само мисълта за това ме отвръщава. А ако се чудите от къде знам, другото странно е че на повечето обществени тоалетни вратите не стигат до земята,ами има около 20-30см разстояние.Като тръгнеш да влизаш виждаш или крака със свалени гащи или чанта Предполагам ги правят така за да се вижда дали има човек или не
И в България тоалетните на повечето места са така. Тайна, много ми е интересно да чета разказите ти за САЩ. Като цяло американците са ми много интересни. Привидни тъпички и непукисти са, но май не е точно така. Като гледам риалититата па Мтв повечето са някакви размъкнати девойки. Така ли е наистина?
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 24th January 2011, 10:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аха - и в Австрия е така, но мен нали постоянно са ми намилали, че е на безпаричие, никога не си я оставям на пода
И аз така знам :P
Отговори с цитат
  #113  
Стар 24th January 2011, 14:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Във Финландия в заведенията (не само дискотеките, а и кафенета и ресторанти) има места където си оставяме чанти и якета и държим ключа докато сме в заведението.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 25th January 2011, 05:28
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Chaoslady това е така защото имате много якета и връхни дрехи за оставяне
Rocksteady, мога да разказвам с часове, но не обичам да се обобщава, американците били еди какви си, българите-не знам си какви си. И тук и там всякакви хора има, не ги познавам всичките. Иначе и аз много обичам да наблюдавам и изучавам хората, не само че научавам много за различните култури, но и се приспосоявам по-добре.Едно от най-интересните неща е че повечето "американци" са с някакъв чуждестранен произход.Почти на всеки от моите приятели, колеги, познати, родени в Америка, ако не бабите, то поне прабабите им са я от Азия, я от Европа или Африка.Получава се много интересен обмен на традиции, култура, навици дори и т.н
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #115  
Стар 25th January 2011, 10:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Едно от най-интересните неща е че повечето "американци" са с някакъв чуждестранен произход.Почти на всеки от моите приятели, колеги, познати, родени в Америка, ако не бабите, то поне прабабите им са я от Азия, я от Европа или Африка.Получава се много интересен обмен на традиции, култура, навици дори и т.н
В Германия е същото-много са омешани.Интересно е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #116  
Стар 25th January 2011, 10:34
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Ако Адолфус се дигне от гроба и види чернилките и гейовете по Unter den Linden пак ще се върне в гроба.... Доброволно.....
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 25th January 2011, 10:40
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Едно от най-интересните неща е че повечето "американци" са с някакъв чуждестранен произход.Почти на всеки от моите приятели, колеги, познати, родени в Америка, ако не бабите, то поне прабабите им са я от Азия, я от Европа или Африка.Получава се много интересен обмен на традиции, култура, навици дори и т.н
В Германия е същото-много са омешани.Интересно е
Аз бях останала с впечатление, че немците са руси защото имат общи корени със скандинавците. Но когато бях в Германия много малко руси видях
Отговори с цитат
  #118  
Стар 25th January 2011, 10:42
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ако Адолфус се дигне от гроба и види чернилките и гейовете по Unter den Linden пак ще се върне в гроба.... Доброволно.....
Ние като учихме по история тази година за Хитлер някой вметна някои неща (естествено, не са били написани по учебниците), че бил с еврейска кръв и още от малък е развил комплекси заради това и така нарастнала омразата му към всички не-чисти. А освен това той си е бил чалнат по рождение - роден е от кръвосмешението на баща си някоя от дъщерите си или нещо такова беше.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 25th January 2011, 10:45
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Rocksteady, мога да разказвам с часове, но не обичам да се обобщава, американците били еди какви си, българите-не знам си какви си. И тук и там всякакви хора има, не ги познавам всичките. Иначе и аз много обичам да наблюдавам и изучавам хората, не само че научавам много за различните култури, но и се приспосоявам по-добре.Едно от най-интересните неща е че повечето "американци" са с някакъв чуждестранен произход.Почти на всеки от моите приятели, колеги, познати, родени в Америка, ако не бабите, то поне прабабите им са я от Азия, я от Европа или Африка.Получава се много интересен обмен на традиции, култура, навици дори и т.н
Това е така, защото Америка е била английска колония и там са изпращали на заточение затворници и други. Когато са се освободили там са останали индианците и всякакви други националности от Европа
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 25th January 2011, 10:51
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady

Ние като учихме по история тази година за Хитлер някой вметна някои неща (естествено, не са били написани по учебниците), че бил с еврейска кръв и още от малък е развил комплекси заради това и така нарастнала омразата му към всички не-чисти. А освен това той си е бил чалнат по рождение - роден е от кръвосмешението на баща си някоя от дъщерите си или нещо такова беше.
И двете са пълни глупости- обременен е бил от гладните си години като неуспял художник във Виена..... Мога да ти обясня подробно но не мисля че тук е местото. Не удобрявам холокоста- като всеки нормален човек и имам много приятели евреи, но някак и "новите" европейци не съм им фен.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гледамневярвамнаушитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:31.