IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 18th February 2011, 17:24
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

то4но това е сега сигурно ще забавя процеса .... след 10 дена прая 2 месеца и съм с - 9 кг ... ами ще я продължа , а пък да видим възнамерявам да ям в супер малко коли4ества да стане по - бързо възстановяването
Отговори с цитат
  #1632  
Стар 18th February 2011, 20:40
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Момичета днес беше ден за въглехидрати хапвах макарони а сега мисля нещо сладко да хапна
Отговори с цитат
  #1633  
Стар 19th February 2011, 12:54
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравейте!Днес ми е плодов ден хапнах за закуска портокал и сега в кафето пийнах едно чайче без захар санало си е време за обяд сега ще вида да хапна малко помело през деня ако почуствам глад плодче и за вечеря смятам малко салатка да си направя.Хубав ден
Отговори с цитат
  #1634  
Стар 19th February 2011, 16:32
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

здравейте и от мен
днес ми е трети ден от диетката и се чувствам много добре, сякаш вече нямам коремче и ми е лекинко ...... не съм се мерила , но мисля да го правя веднъж седмично да давам инфо за килцата
днес е въглехидратен за мен .... сутринта едно кафенце без захар , но за обяд закъснях и обядвах към 15ч 2 филийки с лютеница и 2 мини вафлични фамилия , мисля към 19ч да вечерям панирани чушчици ( ще имам гости и няма как да вечерям филийки .......сега пийкам едно нескафенце със захар
Отговори с цитат
  #1635  
Стар 20th February 2011, 10:18
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро момичета днес ми е 20ия ден от режима макър да съм се закотвила на тези пусти 68кг не се отказвам защото пък свалям см от обиклките.Пък и се чуствам страхтно вчера си обляох едни дънки дето не можех да се пъхна в тях а сега са ми станали широки много се изкефих.Пък и като застана пред огледалото си се вижда че паласките отстрани на коремчето ми ги няма.Днес съм на белтъци преди малко закусих портокал сега тръгвам на работа и ще видя какво ще бъде за обяд на вас момичета лек неделен ден
Отговори с цитат
  #1636  
Стар 20th February 2011, 17:45
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

здравейте момичета, снощи си позволих да изпия чаша бяло вино, та само с това прегреших ( нали имах гости ) вечерях малко салата, панирани чушки 2 бр и около 150гр гъбки със сос бешамел, а пържолите и мезетата оставих за гостите, както и млечните салати
днес съм на плодове и до сега съм хапнала общо 4 ябълки и току-що около 70гр предварително накиснат във вода изсушен пъпеш ...... мога да кажа , че не съм гладна , но си хавам режимно през 2-3ч за да не се изкушавам от "забранения плод" .
П.С. Момичета,
дали е грешно ако не закусвам , а пия само чаша кафе без захар понякога и по 2 чашки и хапвам чак за обяд............ Това смятали се за нарушаване на диетата ?
............... да ви почерпя с плодов сок , прясно изцеден

Отговори с цитат
  #1637  
Стар 21st February 2011, 07:42
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

добро утро дами,
днес се чувствам много свежа .... и сега едно сутрешно кафенце да почерпя
Отговори с цитат
  #1638  
Стар 21st February 2011, 10:43
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро и от мен damata_chochi благодарим за кафенцето Аз днес съм на варива още не съм закусвала затова мисля след малко да хапна едно портокалче хубав ден
Отговори с цитат
  #1639  
Стар 21st February 2011, 15:00
Аватара на mameto_mp
mameto_mp mameto_mp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,дами!
Отдавна разглеждам тази диета.Че има резултат-има.
Но какво става когато тези 90 дни приключат?
Никъде не се споменава как ще се запази постигнатото тегло.
И,ако не се лъжа,някои от вас са за 2-ри път на тази диета.
Какво се случи?
Колко пъти може да се прилага?

Отговори с цитат
  #1640  
Стар 21st February 2011, 15:10
Аватара на Breakfast@Tiffany
Breakfast@Tiffany Breakfast@Tiffany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mameto_mp
Че има резултат-има.
Но какво става когато тези 90 дни приключат?
Никъде не се споменава как ще се запази постигнатото тегло.
Здравей! И аз като теб съм си задавала този въпрос. Четох на доста места на тази тема и останах с впечатлението, че е нужно да се спазват няколко неща: след 90-те дни на диетата продължаваш всяка сутрин да закусваш плод (т.е. до обяд); храниш се разделно, макар да не се спазват тези 4 вида дни, както в диетата; веднъж седмично имаш ден на плодове. А защо някои правят диетата за втори път? Много просто, ние сме хора - хората правят грешки. Отпускаме се, забравяме да контролираме апетита си и в следствие напълняваме. Това се случва на всеки, дори и да не е държал никаква диета. Така че въпроса е да се храним балансирано и умерено. Ако го правихме винаги изобщо нямаше да се стига до диети
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.