IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 13th December 2010, 20:01
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Предпочитам да си дам парите за нещо качествено, отколкото после двойно за възстановяващи лосиони или кремове..но когато нямам възможност се доверявам единствено на Импала
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #422  
Стар 13th December 2010, 20:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Много е трудно да си намериш ФДТ който ти пасва на консистенция и цвят. Освен това лятото и зимата цвета на лицето ми не е еднакъв.
Аз затова си купувам един много светъл и един сравнително тъмен оттенък и си ги смесвам в съотношение подходящо на цвета ми. Аз съм много доволна от КАНЕБО ( с коприна - много нежно стои)
Отговори с цитат
  #423  
Стар 13th March 2011, 09:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Смених гарлен линджърито/втора кожа/със Сисли.мОже да е много скъп,но се грижи за кожата и не запушва порите

http://mode.glamourparis.com/wp-cont...ley-516911.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #424  
Стар 14th March 2011, 10:19
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Незнам за Вас, но аз си открих моя ФДТ позлвам на ДЕРМАКОЛ и е чудесен много плътен/направо като коректор/покрива идеално всичко, прави лицето "почти перфектно" /слагам го в кавички защото на всеки кожата е различна/ и цената е повече от приемлива! Не мисля да го сменям, преди това ползвах на МАКС ФАКТОР "Секонд Скин",но нищо от това което описах и харесвам не намерих при него...
Лошото е , че този ДЕРМАКОЛ ми идва плътен и мазен за лятото , а ако си сложа само пудра лятото тя само придава цвят не прикрива нищо , така че моля ви давайте съвети за бронзова пудра с добро покритие за лятото ! Целувки момичета...
Отговори с цитат
  #425  
Стар 19th March 2011, 14:43
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Незнам за Вас, но аз си открих моя ФДТ позлвам на ДЕРМАКОЛ и е чудесен много плътен/направо като коректор/покрива идеално всичко, прави лицето "почти перфектно" /слагам го в кавички защото на всеки кожата е различна/ и цената е повече от приемлива! Не мисля да го сменям, преди това ползвах на МАКС ФАКТОР "Секонд Скин",но нищо от това което описах и харесвам не намерих при него...
Лошото е , че този ДЕРМАКОЛ ми идва плътен и мазен за лятото , а ако си сложа само пудра лятото тя само придава цвят не прикрива нищо , така че моля ви давайте съвети за бронзова пудра с добро покритие за лятото ! Целувки момичета...
Ако не се лъжа, ДЕРМАКОЛ са антибактериални, за склонни към акне кожа. С чаено дърво, пак ако не се лъжа.
В такъв случай може да ти хареса антибактериалната серия на Манхатан. И ФТД и пудрата са най-доброто, което съм ползвала. Пудрата е супер поркивна, ФДТ никога не се разтича, цял ден стои перфектно. Не знам дали се бори с пъпките, както пише на опаковката, но със сигурност не запушва порите и не дразни кожата (поне при мен). Иначе съм ползвала всевъзможни марки, нали все прикривам пъпки и белези...
На 2-то място подреждам продуктите на Лореал Color Stay, но мисля, че върху ФДТ винаги трябва да има пудра, докато ФДТ на Манхатан сам се матира и няма нужда се напластява отгоре и пудра.
От Виши не съм много доволна, но пък предполагам че са най-щадящи за кожата.
Отговори с цитат
  #426  
Стар 19th March 2011, 19:26
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Явно малко познаваш продуктите на Дермакол щом мислиш, че се изчерпват с една серия.
Отговори с цитат
  #427  
Стар 19th March 2011, 19:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Koзметика чешко производство , съмнително качество и сайт от който ти става ясно за какво става дума ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #428  
Стар 19th March 2011, 23:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За първи път чувам за дермакол,но не бих и пробвала.Не съм голям фен на мед.козметика.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #429  
Стар 20th March 2011, 15:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

може би си чувала за студио барандов което беше купено от холивудска компания. те използват само дермакол за грима и дори зареждат с него и компанията в холивуд - не че американците не знаят други марки. козметиката им е супер щом конкурира криолан, а за сайта у нас не ми се говори защото и аз не го харесвам...
Отговори с цитат
  #430  
Стар 20th March 2011, 16:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

криолан ги знам,още като работех в една тв-много са тежки.те са сценични.дермакол и те ли са толкова тежки?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фондьотен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.