IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th July 2007, 22:27
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

И аз съм против содата. Тя намалява киселинната среда, която всъщност е естествената защита от бактерии.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 7th October 2007, 13:50
nadin nadin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив и Варна
Мнения: 21
По подразбиране

"Между другото, това което ме уби последния път като ходих на лекар беше, че по време на овулацията било нормално да има няколко дни течение, което било знак за правилна функция на яйчниците.

Което съвсем вече ме отчая, защото имам чувството, че няма ред в тая работа, ама никакъв "

аз до колкото знам се появява малко по-силно течение откоолкото обикновеното,което имаш,а не бяло течение
__________________
Бъди себе си
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10th August 2010, 17:38
ellsy ellsy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ana-maria-magdalena
Здравейте мацки.Искам да ви питам дали някоя от вас е ползвала този интимен течен сапун-ФЛОРАЖИН(италианско производство е )и дали е доволна от него? Питам защото си го купих от аптеката без да ми го е изписал гинеколог.Ако някоя от вас го е ползвала нека да каже дали е доволна.
здравей ,
аз още не съм го ползвала, но си го купих вчера по препоръка на генеколожката ми. тя ми каза също, че имала много оплаквания от лактацид и от серията на билка, че образували гъбички. и каза да си купя точно този флоражин. аз съм ползвала свештички на флуражин също за възстановяване на имунитета. Другото , което ми препоръча е Гинофит (gynofit).

по въпроса за дамските душове на мен ми казаха, че е много вредно, но сега лекарката ми каза да си направя веднъж промивка със сода, защото за жалост отново се боря с гъбичките и този път ми казаха, че точно било заради тези препарати за интимна хигиена , които ползвам , но според мен е и заради намален имунитет
Отговори с цитат
  #54  
Стар 18th March 2011, 19:00
rione rione не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Използвайте Гинофит/швейцарско качество/Интимен гел и лактациден вагинален гел. Ще се чувствате прекрасно и комфортно .Пробвайте вместо Флоражин ,Лактацид и ...... ще се убедите.и и иииииииии не забравяйте да споделите.Сигурна съм ,че ще му станете бързо фенки,както аз.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 18th March 2011, 19:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...w=1366&bih=667

Този е френски и го ползвам вече четвърти месец :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th April 2011, 18:13
Аватара на Tedinceto
Tedinceto Tedinceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 15
По подразбиране

На мен след раждането гинеколога ми каза да си правя промивки с йодасепт. В едно шише от 1,5л. мин. вода, във вода може и да не е минерална , разтваряш йодасепт да се оцвети водата, да стане като цвят на коняк. После се подмиваш с разтвора или изсипваш в един леген и сядаш в него. Да си кажа честно аз не го правех, подмивах се само с душ-гел. Ползвам на eucerin и съм доволна.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 6th April 2011, 18:18
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Аз много държа на хигиената долу. Използвам интимен гел Лактацид за вътрешна и външна промивка. Вътрешната я правя по - рядко за да не изсъхва лигавицата. Ухае невероятно. Не бих се мила със сапун, шампоан или душ - гел.. има съвсем други съставки.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 7th April 2011, 00:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Аз много държа на хигиената долу. Използвам интимен гел Лактацид за вътрешна и външна промивка. Вътрешната я правя по - рядко за да не изсъхва лигавицата. Ухае невероятно. Не бих се мила със сапун, шампоан или душ - гел.. има съвсем други съставки.
Хубаво е че не прекаляваш макар че и това понятие е много разтегливо
По принцип няма значение с какво си правиш промивките , дамския душ не е за препоръчване !
Все повече гинеколози се обявяват срещу него като вреден .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 7th April 2011, 05:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз така си разруших естествената защита и почти липсващи лактобацили,така че внимавайте и забравете за промивките!Вредни са.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th April 2011, 10:13
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Аз така си разруших естествената защита и почти липсващи лактобацили,така че внимавайте и забравете за промивките!Вредни са.


Може и така да е. Моята гинеколожка ме съветваше след всеки полов контакт - еми смених я. Само ми се караше като ида при нея...
подмиването с лайка върши страхотна работа..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: интимендуш
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.