IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1671  
Стар 21st April 2011, 06:05
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

[QUOTE=*Princess*;733755]Здравейте,
Според вас късно ли е за операция месец май ? Чудя се заради възстановяването... или трябва да чакам до есента..,
Не мисля, че е късно. И моята операция ще е май месец, та се надявам до лятото да съм на 6
  #1672  
Стар 21st April 2011, 07:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Моята беше на 9 август, пък... не се разложих на жегите...
  #1673  
Стар 21st April 2011, 15:03
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ger Виж мнението
Благодаря ти, не са особено големи, но са точно като за моето тяло.
Ако някой може да ми каже какви документи освен паспорта на имплантите трябва да ми даде д-р Тонев, днес ходих на превръзка при неговия асистент, но не се сетих да попитам.
Ger, честито и от мен! И аз съм пациентка на д-р Тонев и вече 8 месеца след операцията съм много доволна. Дано и ти си много доволна от резултата и със здраве да си носиш новите придобивки. За документите, освен паспорта, трябва да ти дадат фактура за платената сума и епикриза от престоя ти в болницата.
  #1674  
Стар 21st April 2011, 15:15
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране АЙНО

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
LUCKY и аз не те разбирам...Ще повториш ли пак за дренажите,здравето ни и за доцентката ....Моля те...
Пимчи,
моите уважения, но и аз не те разбирам. )
Ти защо отиде при доцентката в крайна сметка? Защото само тя можеше да те спаси адекватно от хидрогела може би? Не само ти си била 3 дни на антибиотик, а ВСИЧКИ. При операция винаги има рискове от инфекция, затова се дават. Затова казах, че всичко, което тя прави /вкл. и дренажите!/, е с мисъл за твое добро.
Защото аз например, ако не бях поела антибиотика и бях врътнала горделиво глава /както често друг път правя в чест на антибиотиците/, сега може би бактерията стафилокок, която са ми открили СЛУЧАЙНО по време на операцията /изтекъл ми е секрет и тя отново с мисъл за здравето го е изпратила веднага за изследване - и се оказва, че имам опасна бактерия!/, сега може би тази бактерия щеше да пусне клонинги и щастливите ми гърди да се подуят и зачервят от внезапна инфекция...Каза ми непременно след това пак да пия антибиотик и аз искам или не искам, слушам , защото положението никак не би било розово.

А кажи ми сега, кой друг доктор от "светилата" ни щеше да обърне внимание на някакво секретче и да го изпрати веднага за изследване с антибиограма?...
__________________
Ordnung muss sein!
  #1675  
Стар 21st April 2011, 15:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

[QUOTE=LUCKY*;733865] сега може би тази бактерия щеше да пусне клонинги и щастливите ми гърди да се подуят и зачервят от внезапна инфекция

Щеше да си с бонус бе Лъки....с клонинги вместо 2 цици взимаш бонус 3, а може и четири да ти пораснат в следствие на бактерията
  #1676  
Стар 21st April 2011, 16:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Лелелелле,как си се филмирила лъкииииии..хахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1677  
Стар 21st April 2011, 16:12
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Talking

леле като чета Лъкито,чак прецакана се чувствам заради това,че не съм била с дренове 9дни и не ме е оперирала доцентката, мале всички колко сме неуки,че не отиваме единствено и само при нея
Ами то май само един лекар има в БГ и това е доцентката!!!!!!!!
  #1678  
Стар 21st April 2011, 16:14
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Lightbulb

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Лелелелле,как си се филмирила лъкииииии..хахаха

И аз това си мислих....
  #1679  
Стар 21st April 2011, 16:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от liva33 Виж мнението
леле като чета Лъкито,чак прецакана се чувствам заради това,че не съм била с дренове 9дни и не ме е оперирала доцентката, мале всички колко сме неуки,че не отиваме единствено и само при нея
Ами то май само един лекар има в БГ и това е доцентката!!!!!!!!
АААААААААА,не-аз съм щастлива,че не съм отишла при доцентката!
Щастлива съм,че не съм имала дренажи и не съм висяла в болница...бах маму толкова време от живота ми в една болница с некви дренажи....баси мазалото...баси филма на ужасите-ЧЕСТНО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1680  
Стар 21st April 2011, 16:32
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
АААААААААА,не-аз съм щастлива,че не съм отишла при доцентката!
Щастлива съм,че не съм имала дренажи и не съм висяла в болница...бах маму толкова време от живота ми в една болница с некви дренажи....баси мазалото...баси филма на ужасите-ЧЕСТНО!
Гледай сега пък ти каква си ПАК НЕ РАЗБРА АМА ТО Е ЗА НАШЕ ДОБРО ТОВА ДРЕНОВЕТЕ
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:56.