IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 5th May 2011, 11:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ноела, направих си труда да поровя в тази тема.

Не видях никъде да си писала, че на някой аватара е секси, освен да обираш овации за себе си.
Значи ти предварително си убедена, че си най-красива

И виж, много е тъпо да правиш сметка на парите на другите. Аз лично не си лишавам детенце от нищо, заради циците. Сигурна съм, че и другите не го правят.

Я, да видим автора на цитата или толкова си повярва, че взе да се цитираш сама

И са 8 000 леФа но има и по 10 хиили Това мисля, вече прелива чашата и ни прави още по- неморални майки
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 5th May 2011, 11:25
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Като имаш 3 годишен стаж от кърмене ще си носиш годините СЪС ГОРДОСТ, както са правили великите жени преди нас... защото да имаш дете и да си развяваш импланта не е никак достойно.. Тея 5000лв. можеше да ги вложиш в него. Когато една жена иска да дари живот, да има дете - тя е готова да се лиши от нещо за него, да се жертва, да му даде всичко свое.

Ехаа. чакай малко сега...Ти инвестиционни съвети ли ми даваш? /ки-кис/ Какво работиш?
Я първо рооди 2 деца и кърми всяко по 1.5 година и да видим ще ги носиш ли с гордост /кис-кис/
А аз не живея само заради децата, а искам все още да съм красива и сексапилна както за себе си, така и за мъжа ми
Ама не съм тръгнала да се хваля тука: вижте ми крачетата и талийката колко е тънка,пък на всичкото отгоре съм раждала ))
Ох, ГОЛЕМ ССМЕХ!!!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 5th May 2011, 11:31
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Да, не съм гласувала за секси аватар, понеже не ми е идвало на акъла да го сторя, никога не съм писала в тази тема, просто я подминавах. Това, че някой мисли, че съм секси и ме е отбелязал тук, не означава, че трябва да се юрна да участвам в умопомрачителни конкурси. Ако все пак имате желание, Маркова ми е фаворит от всички мацки тук и не само защото в гръб е богиня, а и защото е интелигентна, нещо, което във вас не видях. Надявам се все пак някъде дълбоко да спи.
Незнам защо толкова ви дразнят 'тънката' ми талия и краченцата ми. Дали ако бях грозна щяхте да ми обърнете внимание?
Тук още веднъж потвърждавам предходния си пост и спирам да се занимавам с безплодните ви и безпочвени обиди.
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 5th May 2011, 11:31
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

В своето въображение Ноела се изживява като мис PLAYMATE,ХАХАХАХА,но добре осъзнава,че не би могла да бъде,и единствено тук си мисли,че е намерила поле за изява-но пък се среща с много сексапилни жени.....и сега единственият начин да подклажда липсващото си самочувствие,е като качва една след друга фотографийки.Но е излишно да го прави-жени като Миссссс ,LUCKY и т.н. ВИНАГИ ще я дразнят,сещайте се ЩО....))))))))))

Последно редактирано от milena69 : 5th May 2011 на 11:34
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 5th May 2011, 11:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Незнам защо толкова ви дразнят 'тънката' ми талия и краченцата ми. Дали ако бях грозна щяхте да ми обърнете внимание?
Тук още веднъж потвърждавам предходния си пост и спирам да се занимавам с безплодните ви и безпочвени обиди.
Щото сме дебели, ниски и космати

Ноело, кое е безпочвена обида ? И изобщо кой те е обидил ?
Нещо не можа да си заформиш агитка и голяма драма направи

Цитирай:
Това, че някой мисли, че съм секси и ме е отбелязал тук, не означава, че трябва да се юрна да участвам в умопомрачителни конкурси.
Е , като не щеш да участваш в конкурси, за кО ревеш ? Нали щото не сме ти казвАли, че си секси ? Защо слагаш аватар след аватар и ревеш, че сме се правели, че не ги виждаме !?

Аз нещо не те разбирам май !
__________________

Умният сам си създава щастие !

Последно редактирано от леля мичИ : 5th May 2011 на 11:38
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 5th May 2011, 11:41
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Ноела, аз уважавам твоите аватари и вярвам в тяхната реалност. Но за да не си кривя душата, ще призная че гръдта на Мисссската също ме събаря от крушата.

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 5th May 2011 на 11:49
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 5th May 2011, 11:42
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Ноела,без никаква злоба ти го казвам(въпреки,че ти все това повтаряш):много се потискаш от супер яки и красиви мацки като Миссссс и ЛЪКИ,И НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ПРИМИРИШ ,че са в пъти по-атрактивни....но те не пускат снимки на телата си една след друга,просто са уверени в сексапила си и нямат нужда от форумното потвърждение......ти показваш точно противоположно на това поведение.
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 5th May 2011, 11:43
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Не съм казала, че гърдите им са грозни. Не ми се иска да ми изопачават думите. Не съм и искала да ми коментират снимките, просто ме обидиха по - горе че са малки, и какви ли не други неща, защитих се.

Милена отново злобее не на място и говори глупости, но и свикнах.

Някога 'миските' са пускали свои снимки тук, няма лошо. Аз имам огледало и виждам как изглеждам, ти ако можеш да си изкривиш душата и да кажеш, че имам грозни крака или тяло направи го. Не се комплексирам И ти го знаеш, не разбирам защо продължаваш да говориш небивалици
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 5th May 2011, 11:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ма Ноелка...И аз имам тънки стройни крачка и тънкла талийка /Миската също/. АМА сме и раждали А тогава постижението в тънките крачка и талийка е в пъти по-голямо, защото повечето жени като родят се наколват

Абе..аз подозирам, че Ноелка е клонинг на Дезиро и днес Дезиро и Жоро ни гледат сеира

Има ли някой друг такива подозрения?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 5th May 2011, 11:55
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

НоелО, между другото на този аватар ханша ти изглежда огромен, което води до извода, че гъза ти е като тава ! Дано да е от снимката, че с тия чудовищни претенции дето вадиш

Не е злоба бейби, просто естетически критерии
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найсексиаватар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:34.